2011.01.10 15:13; Frissítve: 2011.01.10 15:13


Megöltek egy prostituáltat a 4-es főúton – Keresik a tettest

A Hajdú Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya nyomozást folytat emberölés megalapozott gyanúja miatt ismeretlen tettes ellen, aki 2010. június 19-én, a 4-es számú főút 234 km szelvényének közelében megölt egy prostituáltat.

A nyomozás során szükségessé vált a grafikai rajzon látható nő személyazonosságának megállapítása.

A grafika megtekintéséhez kattintson ide!

Személy leírása:    

165-170 cm magas, molett testalkatú, nagy mellű, vastag karú, vastag csípőjű, kerek arcú, 30-33 év körüli fehér bőrű nő. Haja színe szőkés barna, inkább barna árnyalatú, egyenes szálú.

A képen látható nő 2010. június 19-ét közvetlenül megelőző napokban, több alkalommal  megjelent Debrecen – Bocskaikertben, a Vakegér Presszóban és más vendéglátó helyeken, ahol egy nőt keresett felindult állapotban, akinek a fényképét is mutogatta.

A grafikai rajzon látható nő egy régebbi, bordó vagy piros színű Lada kombi típusú személygépkocsival közlekedett, melyet egy idősebb férfi vezetett. A nő elmondása szerint férjezett vagy élettársi kapcsolatban él és Nagy Mónikaként mutatkozott be, valamint Debrecenben bolti eladó.                

Aki a mellékelt képen látható nőt felismeri, vagy az üggyel kapcsolatban bármilyen információval rendelkezik, jelentkezzen a Hajdú Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság, Bűnügyi Osztályán munkaidőben személyesen (4024, Debrecen, Kossuth utca 20 szám) vagy telefonon a (52) 516-400/ 26-51-es melléken, vagy munkaidőn túl a 107-es, vagy 112-es segélyhívók egyikén. A bejelentő személyét a Rendőrség bizalmasan kezeli – tájékoztatta szerkesztőségünket Kelemen Éva rendőrhadagy. 

 

Előzmények 

Megöltek egy prostituáltat Hajdú-Biharban

Szombat délután bejelentés érkezett a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeltére, miszerint a 4-es számú főút mellett, a Debecen-Pallagi leágazás közelében az erdőben holtan találtak egy fiatal nőt, aki bűncselekmény áldozata lett. Részletek>>>

Hallgatnak az örömlány haláláról

Egyelőre nem tudni, hogy miért kellett meghalnia annak a 23 éves prosituáltnak, akinek a holttestére június 19-én bukkantak rá a 4-es főút pallagi elágazásánál lévő kiserdőben. Részletek>>>

Kettős gyilkosság Debrecenben


Cikk ajánlása


LEGÚJABB HIREK Hajdú-Bihar
Orbán: olyan helyre kell sportlétesítményeket építeni, mint Debrecen
Debrecen, 2012. május 26., szombat (MTI) - Debrecen egy nagy ipari központ, amely az ország egyik leggyorsabban [...] tovább »
Kettős tragédia a frontális ütközés nyomán a 36-os főúton
Tiszavasvári és Újtikos között kellett teljes szélességében lezárni a 36-os főutat szombat délután mert egy [...] tovább »
Három halott Újtikosnál: bennégtek a személygépkocsi utasai
Újtikos, 2012. május 26., szombat (MTI) - Bennégtek az utasai annak a személygépkocsinak, amely autóbusszal [...] tovább »
Taekwon-do tábor Komádiban
Komádi - Komádi városában, mintegy tizenketten, a koreai eredetű harcművészetet a TAEKWON-DO, -t (lábbal és [...] tovább »
Pollenhelyzet – A napokban a pázsitfűfélék, de hamarosan más allergének is gondot okozhatnak az allergiásoknak
Budapest, 2012. május 26., szombat (MTI) - A napokban a pázsitfűfélék okozhatnak tüneteket az arra [...] tovább »
Még több kategóriábol »

feedback

Belépés