“Még be se melegítettünk, és már 2–0”

© Fotó: Égerházi Péter
Hajdú-Bihar – Huszonnyolc gólt hozott a labdarúgó megye II-es bajnokság Északi csoportjának szombati négy összecsapása. Íme a tények!

Egyeki SBSE–Ebesi S.B.K.E. 5–0 (3–0)

80 néző Vezette: Horváth G.(Katona D., Jóni T.)

Egyek: Farkas L. – Törő T.(Kiss J.), Lipták M.(Papp R.), Zsólyomi D., Kun R.(Szabó Cs.), Farkas Cs., Len Sz., Csala R.., Farkas Z., Len Á.(Farkas A.), Illés J.(Kiss F.) Edző: Farkas Zoltán.

Ebes: Pál T. – Vezendi P., Kovács B., Kovács T., Sándor R., Bálint T., Oláh Cs.(Szabó Gy.), Nagy Z., Szabó Z., Almási A., Simon N. Szakosztály vezető: Kovács Imre.

Gól: Farkas Z. (4), Szabó Cs. Jók: Farkas Z., Illés J., illetve Senki. Ifi: 4–2.

Farkas Zoltán: – A nagy meleg miatt nem megfelelő iramban zajlott ez a mérkőzés, de helyenként jól játszva, szép gólokat lőve, magabiztosan hoztuk a kötelezőt. Örülünk, hogy ismér kettős győzelem volt! Gratulálunk az Ifinek is!

Kovács Imre: – Gratulálok az Egyeknek! További sok sikert kívánok nekik! Srácok ezt a meccset nagyon gyorsan el kell felejteni!

Hajdúhadházi FK–Józsa SE 8–3 (4–1)

100 néző Vezette: Áncsán Gy.(Rezes M., Árva A.)

Hajdúhadház: Kiss L. – Rostás M., Fekete I.(Szabó I.), Horváth A.(Molnár D.), Dancsi J.(Dancsi J.), Veres S.(Kovács K.), Lakatos L.(Kovács G.), Offra T.(Veres A.), Gábor L., Halder P., Hadházi D.(Hadházi M.) Edző: Pintér István.

Józsa: Szász B. – Bucskó I., Ale M., Szilágyi I., Ilocki Á., Papp R., Zombor S., Szabó M., Borbíró D., Kalina L., Brehószki B. Edző: Szabó László.

Gól: Offra T., Dancsi J., Halder P. (2), Horváth A., Hadházi D., illetve Szabó M. (2), Borbíró D. Jók: Mindenki, illetve Borbíró D., Szabó M. Ifi: 1–0.

Pintér István: – Az első félidőben egészen szépen játszottunk, a második félidőre alább hagyott egy kicsit a lendületünk.

Szabó László: – A mérkőzésen a játékot fegyelmezetten elkezdtük, ez sajnos a kilencven percre nem érvényes, hiszen a nyolc gólból legalább négy gól elkerülhető lett volna. Nyílt sisakkal játszottunk egy jó csapat ellen, a helyzeteinket sajnos nem használtuk ki, de a mérkőzés végén a gólkülönbség irreális. Jó volt látni, hogy egy nagyon jó pályán élvezték a játékosok a mérkőzést.

Bocskai SE Vámospércs–Tiszacsegei VSE 4–1 (3–1)

30 néző Vezette: Jánvári T.(Vadon T., Todorán G.)

Vámospércs: Kolompár J. – Vincze V., Zsupos J.(Pólyik D.), Führer L.(Kiss T.), Kolompár K., Kolompár R., Tóth G., Kolompár K.(Vietorisz J.), Kovács Gy.(Balogh S.), Garai G., Károlyi A. Edző: Oláh Sándor.

Tiszacsege: Baranyi Cs. – Rácz L.(Várnai M.), Borisz Sz., Laki T., Répási Gy., Bay B.(Sallai Sz.), Zsiga R., Tamon R.(Papp L.), Kiss A., Kovács A., Rézműves G. Edző: Sallai Szabolcs.

Gól: Kovács Gy., Károlyi A. (2), Führer L., illetve Rácz L. Jók: Kolompár K., Kovács Gy., Károlyi A., illetve Kovács A. Ifi: 1–3.

Oláh Sándor: – Az első félidei játékkal elégedett vagyok, a második félidőre kiengedtünk.

Sallai Szabolcs: – Még be se melegítettünk és már 2–0 oda. Az első félidőben a középpályás védekezésünk egyenlő volt a nullával. A szünetben rendeztük sorainkat, ezért a második félidőt sikerült egy hozzánk méltó játékkal lehozni. Gratulálok az Ifjúsági csapatnak az újabb győzelemhez!

Le–Petit–DSC–Görbeházi K.S.E. 2–5 (2–2)

50 néző Vezette: Muszka Z.(Tulipán M., Kövér F.)

Debrecen: Nagy B. – Csurgó Á., Ungvári M.(Taricska G.), Molnár B., Dobrán Cs.(Kovács K.), Gombos Á., Mikó Z., Frida Gy.(Nagy Z.), Kiss R., Tamás A., Fehér J. Edző: Nagy Róbert.

Görbeháza: Nagy Cs. – Toronyai L., Varga B., Hajdu R.(Vajda S.), Pók D.(Szilágyi K.), Fábián Sz., Tóth P., Ilyés Z., Siket Gy., Kiss S., Ronkovics T. Edző: Szolnoki Attila.

Gól: Csurgó Á., Ungvári M., illetve Pók D. (2), Hajdu R. (3) Jók: Mikó Z., Csurgó Á., Nagy B., illetve Mindenki, Hajdu R. a mezőny legjobbja. Ifi: 5–1.

Nagy Róbert: – Ismét magunkat hoztuk nehéz helyzetbe. További sok sikert kívánok a Görbeháza csapatának! Ifi csapatomnak üzenem: Még nem lehet lazítani!

Szolnoki Attila: – Először is szeretném megköszönni Elnök Úrnak, hogy a múltheti nézeteltérésünk mára öltözőn belül, mint csapatként is és személyemmel kapcsolatban is rendeződött. Ezt hívjuk sportszerűségnek és korrektségnek! Valamint gratulálok csapatomnak, hogy sikerült a múltheti fájó vereségünket, még ha nehezen is, de kijavítani. További sok sikert kívánok a szimpatikus, sportszerű hazai csapatnak! A játékvezetői hármasnak köszönöm a korrekt ténykedést!