Magabiztosan nyert Komádi

Hajdú-Bihar – Két hazai győzelem mellett egy pontosztozkodással nyitott a labdarúgó megyei másodosztály déli csoportjának 20. fordulója. Komádi Pocsajt, Báránd pedig Nagyrábét verte. A földesiek egy pontot szereztek Kismarján.

Komádi–Pocsaj 3–1 (2–1)

100 néző, vezette: Darányi A. (Gulyás S., Gyugos B.)

Komádi: Puskás Cs. – Simon S., Tóth L. Kirimi P., Miczura Varga T. (Varga L.), Holló J., Vass Á., Miczura Varga K., Kóti R. (Földesi J.), Nagy J., Balogh S. (Pataki Zs.). Edző: Szabó Sándor.

Pocsaj: Nagy Zs. – Mezei J., Lakatos R., Nyika J., Trippon P., Szilágyi Cs., Máté F. (Lakatos A.), Sóvágó S. (Kelemen T.), Vass I., Makula I., Ócs S. Edző: Sóvágó Sándor.

Gól: Nagy J. (2), Vass Á., illetve Máté F. Jók: Nagy J., Vass Á., Simon S., illetve Nagy Zs., Mezei J., Nyika J. Ifi: 5–3.

Szabó Sándor: – Kitűnő játékvezetés alatt zajlott a találkozó. Nagy arányú győzelmet is arathattunk volna, de 2–0-s vezetésünk tudatában megnyugodtunk, ami után az ellenfél szépített. A szünetben rendeztük a sorainkat, majd újabb gólt lőve sikerült kialakítanunk a végeredményt is. Gratulálok az ificsapat szép győzelméhez! További sok sikert Pocsajnak!

Sóvágó Sándor: – Ott még nem tartunk, hogy több alap embert tudjunk pótolni, főleg nem edzés nélkül. Ez a találkozó nem a kilencven perc alatt, hanem hét közben dőlt el.

Kismarja–Földes 0–0 (0–0)

200 néző, vezette: Gyarmati I. (Kóti L., Vadon T.)

Kismarja: Czirbik D. – Tóth K., Tamási S., Tamási G., Csuka Zs., Bordás J. (Kocsis T.), Alimán J., Budácsik M., Papp Á., Kovács L., Kovács Sz. (Farkas I.). Edző: Tóth Károly.

Földes: Horváth Zs. – Vincze Cs., Kalugyer K., Nagy S., Vincze Cs. (Barta B.), Hunyadi L., Sápy B., Móda G., Vincze A., Trippon T., Taricska G. Edző: Karacs Tamás.

Jók: senki. Ifi: 1–3.

Tóth Károly: – Két hasonszőrű csapat összecsapását láthatta a tisztelt nézősereg. A mérkőzés elején magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést és végig rá tudtuk erőltetni akaratunkat az ellenfelünkre. Sajnos nem tudtuk rátenni az i-re a pontot. Jó locsolást kívánok mindenkinek!

Karacs Tamás: – Később nyilatkozik.

Báránd–Nagyrábé 3–0 (0–0)

300 néző, vezette: Gréz B. (Áncsán Gy., Katona D.)

Báránd: Tóth S. – Török D., Szabó J., Mester N., Török R., Mester L. (Katona Cs.), Ifj. Arany L. (Póvik I.), Vígh N. (Arany L.), Makra S. (Török Zs.), Ispán R., Nádházi T. (Bakonyi J.). Edző: Arany László.

Nagyrábé: Szántó F. – Kovács A., Mészáros I., Máté I., Sós P., Szilágyi T., Szabó S., Kordás J. (Kolompár R.), Czirják Cs. (Nagy J.), Kiss G. (Oláh L.), Balogh M. Edző: Károlyi Zoltán.

Gól: Mester L., Török Zs., Bakonyi J. Jók: mindenki, illetve az egész csapat. Ifi: 1–5. Kiállítva: Szabó S.

Arany László: – Az első játékrészben nem találtuk a szervezetten és jól játszó Nagyrábé taktikájának ellenszerét. A második félidőben jobb felfogásban játszottunk, ami meghozta az eredményt. Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok minden labdarúgást szerető embernek!

Károlyi Zoltán: – Teljes mértékben elégedett vagyok a csapat hozzáállásával. Sajnos a 73. percben elkerülhető gólt kaptunk, aztán a kiállítás végleg megpecsételte a sorsunkat. Gratulálok a játékvezetői hármas tevékenykedéséhez… További sok sikert Bárándnak!