Ma elbúcsúznak egyetemi esztendőiktől a debreceni egyetemisták

Ma elbúcsúznak egyetemi esztendőiktől a debreceni egyetemisták
Debrecen – A Debreceni Egyetemen e hét végén folytatódik a nyári diplomaosztó ünnepségek sorozata. Pénteken – csakúgy, mint szombaton és vasárnap – több kar is búcsúzik végzőseitől.

A Debreceni Egyetem (DE) Általános Orvostudományi Kara Egészségügyi Menedzserképző Központjában végzett hallgatók 13 órától az orvoscentrum tanácstermében veszik át diplomájukat. A Közgazdaság- és Gazdaságtudományi Kar ma 14 órától a díszudvaron, a Gazdálkodástudományi és Vidékfejlesztési Kar 16 órától az agrárcentrum aulájában, a Népegészségügyi Kar pedig 17 órától a főépület aulájában búcsúzik oklevelet szerző hallgatóitól. A végzők névsorát – a Debreceni Egyetem közlése alapján – alább közöljük.


 

DE Orvos- és Egészségtudományi Centrum Általános Orvostudományi Kar Egészségügyi Menedzserképző Központ, végzett hallgatók

Gálné Kecskeméti Ilona, Dr. Szűcs Attila, Dr. Bodolay Edit, Durda Ágnes, Dr. Korcsmárosné Melher Erzsébet, Dr. Kőmíves Zsuzsanna, Dr. Pete László, Barcsa István, Czinegéné Bődi Szilvia, Dr. Kiss Zsuzsanna Mária, Nagy József, Schirger Antalné Nagy Valéria, Szabóné Dajka Edit, Dr. Tokár Zsuzsanna, Tóth György


 

Közgazdaság- és Gazdaságtudományi Kar, végzett hallgatók

pénzügyi szakügyintéző felsőfokú szakképzés
Bagdány Bella, Balogh Beatrix, Barna Mária, Bene Csilla, Csorba Nikoletta Judit, Erdős Gergő, Gál Nóra, Hegedűs Ágnes, Juhászné Verboczky Anikó, Konyhás Dávid, Máté Ádám, Mizser Ádám, Nagy Ágnes, Szilágyi Judit

számviteli szakügyintéző felsőfokú szakképzés
Ésik Renáta, Kelemen Annamária, Orgován Orsolya, Ungodi Orsolya

gazdálkodási és menedzsment alapképzési szak
nappali tagozat
Barta Renáta, Barta Tamás, Béres Balázs Péter, Gráb Diána, Hyross Árpád, Novák István, Schmidt Andrea, Szőllősi Zsuzsanna

közszolgálati alapképzési szak
nappali tagozat
Badar Bence, Bakti Barbara, Burai Péter, Czakó Szabina, Csombók Dóra, Deák Péter, Fodor Péter, Gábor Anikó, Gyenge Krisztina, Halász Orsolya, Horváth Tímea, Kathi Gábor Dániel, Kiss Beáta, Mártha Nikoletta, Nagy Fanni, Nagy Tímea, Péter Zsuzsanna, Schneider Roland, Sipeki Tamás, Szabó Brigitta, Szilágyi Dávid, Timár Csaba, Tóth Tibor, Török Tamás, Váradi Beáta

közgazdász-gazdálkodási szak (egyetemi képzés)
nappali tagozat
Ágotai Gabriella, Asztalos János, Balkay Diána, Balogh István, Bárczi Anna, Barna Bettina, Berecz Veronika, Bernáth Anita, Bobák Anita, Bod Gergely, Boros Péter, Boruzs Sándor, Czapár Melinda Alíz, Csatlós Rozália, Csoma Anikó, Dajka Eszter, Dobi Ágnes, Duró Viktor Antal, Elek Nóra Ilona, Farkas Ádám, Farkas Zita Eszter, Ferencz Dániel, Fülöp Ákos, Fülöp Attila, Glant Petra Zsuzsanna, Gombás Rita, Gombos Virág Erzsébet, Góz Zsuzsa Eszter, Gőcze Balázs, Gubányi Ildikó, Gyüre Erika, Harangi Ildikó, Hegedűs Hajnalka, Herczeg Zsuzsa Éva, Horváth Borbála, Hüse Bernadett, Ihnát Olena, Illés Júlia, Iván Nóra, Jenei Mónika, Juhász Éva, Kákóczki Éva, Katona Norbert, Kerekes Barbara, Kertész Annamária, Kocsis Gábor, Kossuth Tamás, Kovács Dániel, Kovács Krisztián, Lajti Zsuzsa, Losonczi Ádám József, Lovas Máté, Majoros Anikó, Malmos Judit, Marincsák Andrea, Máthé Brigitta, Megyesi Zsuzsa, Menyhárt Attila, Mester Zsanett, Molnár Márta, Nagy Andrea, Nagy Zsuzsa, Németh Enikő, Neuzer Renáta, Oláh Gyula, Ökrös Fruzsina, Paczári Dávid, Pápai Nikoletta, Pásztor Veronika, Pénzes Lilla, Perger Nóra, Pete Csilla, Pisák Zsuzsanna, Pistár Szilvia, Póta Zsuzsanna, Puskás András, Rab Máté, Rácz Ádám, Rák Renáta, Rigán István Krisztián, Rosta Regina, Sallai Enikő, Schubert Ilona, Sinkó János, Somogyi Anett, Srankó Nóra, Szabó Ágnes, Szabó Andrea, Szabó Andrea, Szabó Csilla, Szabó Gergő, Szabó Ibolya, Szakács Gabriella, Szántai Tibor, Szathmári Gergő, Szűcs Lívia, Szűrös Anna Zsófia, Tamásné Pocsai Boglárka Márta, Terjék András, Tófalvi József, Tóth Adrienn Csilla, Tóth Bernadett, Tóth Tímea, Varga Árpád István, Veres Rozina, Veres Tímea, Vinnai János, Vona Máté

közgazdász-gazdálkodási szak (kiegészítő egyetemi képzés)
levelező tagozat
Badak Gabriella, Barnáné Kovács Ágnes, Berecz Adrienn, Bíró Krisztina, Fodorné Bánházi Viola, Katona Ilona, Kovács Ágnes, Kremniczki Ferencné, Molnár Zoltán, Nagy Annamária, Sámi István, Sápi Tamásné Kiss Zsuzsanna, Szabó László, Széchy Annamária, Varga Sándor

master of business administration szakirányú továbbképzés
Fink József, Dr. Fülöp Zsolt, Kerülő Zsolt, Németh István, Németi Zoltán, Dr. Papp Zoltán, Szűcs László, Zentay Katalin

nemzetközi gazdaság és gazdálkodás mesterszak
levelező tagozat
Buglyóné Tóth Éva, Buzdor Gabriella, Nagy Marianna, Tóth Zoltán

vezetés és szervezés mesterszak
nappali tagozat
Kopcsák Jolán, Koskocsák Éva, Váll Andrea, Zsurka Zsanett Mária

vezetés és szervezés mesterszak
levelező tagozat
Fülöp Renáta, Garai Edina Julianna, Kardos Tamás, Megyesi Edina, Nagy Márta, Petrás Nikolett, Szabó Ágnes, Szigeti Ágota, Szilágyiné Sebestyén Éva, Takács Henrietta, Tóth Judit, Vecsey Viktória


Gazdálkodástudományi és Vidékfejlesztési Kar, végzett hallgatók

gazdasági és vidékfejlesztési agrármérnöki
Fodor Judit, Kovács Gábor, Magyar László, Máté Gábor, Papp Ildikó, Pataki Ágnes

informatikus és szakigazgatási agrármérnöki
Béres Renáta Judit, Gál Márton, Zsákai István,

pénzügy és számvitel
Bálint Andrea, Fogarasi Imre, Szabó Emese, Szikora Zsolt, Vajna Tímea

gazdasasági agrármérnöki
Badics Zsuzsa, Bakos Csenge Mária, Balogh Annamária, Bandoh Dániel, Bartha Péter, Blaskó Beáta, Boros Tímea, Domán Beáta, Eszlári Ágnes, Fercsák Eszter, Gocsik Éva, Gombos Anett, Hegedűs Zsanett, Juhász Erika, Kácsor Attila, Kiss István, Kiss Márta, Kósa Zsolt, Kovács Andrea, Kovács Andrea, Kovács Mariann, Krajnyák Judit, Kunkli Anikó, Kurucz Gabriella, Kvaszinger László, Lancsa Péter Pál, Lőrincz Csilla, Lukács Tímea, Majoros László, Molnár Tamás Antal, Nagy Judit, Nagy Renáta, Németh Klára, Németi Kitti, Nyíri Enikő, Oláh Adrienn Tünde, Páll Petra, Pierog Anita, Pocsai Krisztina, Radóczné Kovács Enikő Éva, Redela Rita, Salamon Sándor, Schuszter Erzsébet, Simon László, Szigeti Szabolcs, Szikszai Katalin, Szincsák Gyula, Szláma Bence, Szucsányi Béla, Torda Kitti, Tóth Péter Imre, Vona János Ádám

informatikus agrármérnöki
Bakó Károly István, Fazekas Bernadett, Hajnal Zoltán, Kelemen Zoltán Béla, Marján Ákos Péter

vidékfejlesztési agrármérnöki
Csíder Ibolya, Dombi Mihály, Ignácz Attila, Juhász Ilona Lilla, Kiss Judit, Mester Judit, Mócsány Georgina, Nagy Csilla, Pintér Tamás László, Pogonyi Attila Lajos, Szabó Róbert, Széchi Fruzsina, Széles Tamás Kálmán

mezőgazdasági szakigazgatási szervező mérnöki
Bereczki Ágnes, Hornyik Máté

logisztikai és szállítmányozási menedzser
Briczky Mónika, Csipkés Margit, Gaál Orsolya Réka, Gál Tímea, Harmatiné Juhász Ildikó, Juhász Péter, Korhut János Ádám, Máté Gyula, Nyilas Erzsébet, Orbán Attila Jenő, Sebők Katalin, Varga Norbert

regionális és térségi vidékfejlesztési szaktanácsadó
Ambrusné Tamás Adrienn, Bistey Judit, Borbás Judit, Buda Sándorné, Czabányi Attila, Dóka János, Gál Beáta, Gál Éva, Gömöri József, Gömöriné Jakó Ilona, Hován Istvánné, Jávorka János, Kovács Veronika, Lengyelné Bencze Viktória, Majoros János, Molnár István, Siku Lóránt, Szegedi Imre János, Szőkéné Tőkés Blanka, Urbánné Pásztor Edina

Népegészségügyi Kar

népegészségügyi mesterképzési szak egészségfejlesztés szakirány
Kornyicki Ágota, Mózes Julianna, Szenes Mihályné, Vér Csilla

egészségpszichológia mesterképzési szak
Merva Péter Árpád, Rajki Melinda

népegészségügyi felügyelő egyetemi alapképzési szak
Ács Rita, Bodgál Anett, Borbás Zita, Csima Helga, Debreceni Virág, Drimba Enikő, Fehér Szilvia, Földvári Anett, Hajdú Krisztina, Hermann Katalin, Jenei Laura Eszter, Kaló Violetta, Kiss Brigitta, Kocsis Ágnes, Kocsis Leila, Koroknai Erzsébet, Mák Nóra Virág, Molnár Zsuzsanna Piroska, Nagy Andrea, Nagy Éva, Olvasztó Lajos, Orosz Nikolett, Pál László, Soltész Renáta, Suba László András, Szabó Edit, Szabolcsi Petra, Szentkirályi Anita Judit, Tóth Renáta, Udvardi Tamás, Vaszily Marianna, Venczel Viktória

népegészségügyi felügyelő kiegészítő alapképzési szak
Erdei Zsoltné Szabó Magdolna

egészségügyi gondozás és prevenció alapképzési szak
népegészségügyi ellenőr szakirány
Bakó Adél, Balku Eszter Nóra, Bartók Éva, Bodai Beáta, Bödönyi Dóra, Brezovszky Gábor, Bürszem Balázs, Csenteri Orsolya Karola, Dancs Péter, Fekete László, Gerzsenyi Judit, Hanyvári Ákos, István Anikó, Kalló Andrea Dóra, Kimmel Zsófia, Kocsis Tímea, Kun Enikő, Kupás Gyula Zoltán, Kurencs Enikő, Magi Noémi Zsófia, Miklós Tímea Etelka, Nagy Bettina, Orosz Adrienn, Papp Katalin Éva, Rényes Zsuzsanna, Sós Sándor, Szabó Bernadett, Szarka Gyula János, Szeles Evelin, Szilágyi Anita, Veres Viktória Hajnalka, Vincze Ferenc

gyógytornász főiskolai alapképzési szak
Baráth Tímea, Filó Mónika, Garai Gabriella, Karászi Emese, Némethné Borsos Judit Orsolya, Takács Mónika, Vigh Magdolna

ápolás és betegellátás alapképzési szak gyógytornász szakirány
Bartha Lilla Judit, Bathó Zsuzsanna, Bialkó Livia Mária, Derbák Edit, Erdei Tímea, Fedor Mónika, Fülöp Katalin, Horváth Valentina, Jancsovics Sándor, Kiss Erika, Kiss József, Makszin Tímea, Mészáros András, Mócsán Dóra, Nagy Katalin, Oláhné Csepregi Éva, Pólik Dóra, Polyák Zsuzsa, Rádi Beáta, Siket Mariann, Simon Tímea, Szikora Tímea, Tóth Renáta

Szakirányú továbbképzési szakok

egészségfejlesztés szak
Dr. Nagy Nikolett

egészségügyi minőségbiztosítási és minőségfejlesztési szak
Bácsy Lászlóné, Dobosi Mária, Maradáné Veréb Vanda, Vargáné Gyuró Gyöngyi

epidemiológia szak
Dr. Juhász Gabriella, Dr. Szilágyi Erzsébet, Dr. Veres Márta, Zöldi Viktor

Diplomaosztó a Zeneművészeti Karon

Diplomaosztó a Debreceni Egyetemen

Szociális támogatás árvízkárosult egyetemistáknak








hirdetés