„Ahhoz képest, hogy két hete állt össze a társaság, kellemesen csalódtam”

Hajdú-Bihar – Négy mérkőzést játszottak le a labdarúgó megye II-es bajnokság Északi csoportjának első fordulójában. Íme az eredmények.

Létavértes SC ’97–Polgári VSE 3–3 (2–1)

150 néző vezette: Darányi A.(Bodnár T., Fazekas M.)

Létavértes: Fekete S. – Jónás D.(Breitherbach V.), Jávorszky J.(Bakó L.), Balogh K.(Tóth L.), Mázló D.(Szilágyi J.), Szabó Zs., Kovács B.(Szatmári Z.), Varga Gy.(Laczkó I.), Horváth G., Bora Z.(Máté F.), Papp Z. Edző: Kontor Gábor.

Polgár: Bodolai B. – Tóth K., Reszegi L.(Vadász G.), Pöstényi I., Berki A., Csorba T., Bolgár D., Molnár D., Szakácsi A., Dobó V., Szitai Z.(Kiss M.) Edző: Kövér Zsolt.

Gól: Kovács B., Jávorszky J., Jónás D., illetve Csorba T.(2), Dobó V. Jók: Mindenki. Kiállítva: Szatmári Z. Ifi: 7–3.

Kontor Gábor: –Ahhoz képest, hogy két hete állt össze a társaság kellemesen csalódtam, ezért néhol akadozott a játékunk, helyzetek itt is-ott is és igazságos döntetlen született.

Kövér Zsolt: –Később nyilatkozik.

Józsa SE–Tiszacsegei VSE 4–2 (1–0)

50 néző vezette: Pósa Zs.(Szabó P., Harmati L.)

Józsa: Fejér G. – Ale M., Szilágyi I., Dr. Valóczki J., Iloczki Á.(Jóvér J.), Papp R., Zombor S.(Szabó M.), Borbíró D., Bucskó I.(Kiss Gy.), Bozsó O., Brehószki B. Edző: Szabó László.

Tiszacsege: Baranyi Cs., Katona Cs., Rostás M.(Kecskés J.), Bay B., Csernik J., Tamon R., Simon Z.(Sallai Sz.), Borisz Sz., Rácz L., Kovács A., Rézműves G.(Szalay M.) Edző: Sallai Szabolcs.

Gól: Borbíró D., Brehószki B., Kiss Gy. (2), illetve Simon Z., Kovács A. Jók: Papp R., Borbíró D., illetve Senki. Kiállítva: Borisz Sz. Ifi: 2–3.

Szabó László: –A csapat idei célkitűzése a bajnokságban a dobogó egyik helyére odaérni. Az első lépést megtettük, egy jól játszó Tiszacsegét itthon meg tudtunk verni.

Sallai Szabolcs: –Elég nyögvenyelősre sikeredett a szezon nyitónk. Az első félidőben a kapu előtt rendre rossz megoldásokat választottunk. A szünetben átbeszéltük a hibákat és a második félidőben 1-1 után mentünk előre a győzelemért, de sajnos az ellenfél két kontrából maguk javára fordította a mérkőzést, ha végjátékban jobban figyelünk ponttal tudtunk volna távozni Józsáról. Gratulálok az Ifi csapatnak a győzelemhez!

Pentafrost Nyírmártonfalva–Görbeházi K.S.E. 3–3 (2–1)

Újszentmargitai GYSE–Nyírábrányi KSE 2–2 (1–2)