Lehull a lepel, kiderül, kik voltak a legjobbak!

Akt.:
Lehull a lepel, kiderül, kik voltak a legjobbak!
© Illusztráció: HBN
Hajdú-Bihar – A közönség és a szakmai zsűri is döntött, megszületett a végleges sorrend.

Véget ért a Hajdú-bihari Napló és a Hajdú Online Év sportolója játéka: a több fordulón, és közel egy hónapon át tartó szavazás után kiderült, kik lettek a megye legnépszerűbb sportolói – olvasóink, látogatóink voksai alapján. Több ezer szavazat érkezett, egyes kategóriákban szoros, máshol magabiztos siker született.

Emellett pedig napilapunk sportrovatának tagjai is kiválasztották az általuk legjobbnak ítélt sportolókat.

Már végleges

A játék február elsején lezárult, összesítettük a voksokat, s kiderült, kik vehetik át a jutalmukat a jövő héten kedden rendezendő ünnepségen.

HBN


A szakmai zsűri által legjobbnak ítélt sportolók

A Hajdú-bihari Napló munkatársai megválasztották a 2014-es év legjobb megyei sportolóit, edzőjét és csapatát.
Az év felnőtt férfi sportolója: Trencsényi János (Mezei-Vill, futsal)
Az év felnőtt női sportolója: Oláh Vivien (Cutler Team, fitnesz)
Az év utánpótlás férfi sportolója: Kosina Gergő (Debreceni Búvárklub, uszonyosúszás)
Az év utánpótlás női sportolója: Senánszky Petra (Debreceni Búvárklub, uszonyosúszás)
Az év csapata: Mezei-Vill FC (férfi futsal)
Az év edzője: Turzó József (Mezei-Vill, futsal)

A közönségszavazatok alapján az elmúlt év legnépszerűbb sportolói Hajdú-Bihar megyében

Az év felnőtt férfi sportolója:Mónus József (Hajdúnánás, íjász) 2817+81=2898
Biczó Bence (DSC-SI, úszás) 284+13=297
Varga József (DVSC, labdarúgás) 265+9=274
Tabaka József (Debrecen Speedway SE, salakmotor) 253+12=265
Nagy Levente (Cutler Team, testépítés) 199+3=202
Korhut Mihály (DVSC, labdarúgás) 156+8=164
Mezei Gergő (DSC-SI), atlétika) 137+5=142
Nagy Konrád (Főnix SE, gyorskorcsolya) 132+7=139
Trencsényi János (Mezei-Vill, futsal) 97+20=117
Kazi Tamás (DSC-SI, atlétika) 75+11=86Az év felnőtt női sportolója:

Risztov Éva (DSC-SI, úszás) 1192+10=1202
Hegyi Dóra (Flex-HD SE, aerobik) 376+113=489
Sári Enikő (Shogun SE, karate) 464+22=486
Oláh Vivien (Cutler Team, fitnesz) 401+4=405
Varsányi Nóra (DVSC, kézilabda) 280+13=293
Kudor Kitti (DVSC, kézilabda) 268+12=280
Mihály Kata (DHSE, vívás) 230+12=242
Torma Lilla (HTE, futsal) 164+8=172
Benedek Nikoletta (Cutler Team, fitnesz) 128
Nagy Tímea (DVSC, ökölvívás) 115+2=117

Az év utánpótlás férfi sportolója:

Bokross Zsolt Báthory Gym, K-1) 3367+34=3401
Szabó Rudolf (Hajdúszoboszlói Árpád SE, úszás) 2156+1=2157
Orosz Viktor (Letizia Sportclub, íjász) 795+10=805
Balogh Norbert (DVSC, labdarúgás) 369+5=374
Holoda Péter (Hajdúszoboszlói Árpád SE, úszás) 275+12=287
Kosina Gergő (Debreceni Búvárklub, uszonyosúszás) 246+13=259
Dévay Márk (DSC-SI, triatlon) 251+7=258
Könczei Áron (DHK, jégkorong) 181+4=185
Kányási Roland (DSC-SI, cselgáncs) 159+2=161
Szima László (Fontana SE, kick-boksz) 141

Az év női utánpótlás sportolója:

Senánszky Petra (Debreceni Búvárklub, uszonyosúszás) 1949+22=1971
Szőllősi Panna (Flex-HD SE, aerobik) 535+108=643
Szilágyi Nikolett (DSC-SI, úszás) 323
Kozák Luca (DSC-SI, atléta) 308+3=311
Libercz Brigitta (DVSE, vízilabda) 290+11=301
Fehér Zsófia (Eötvös DSE, röplabda) 232+5=237
Fekete Laura (DHSE, vívás) 225+12=237
Zavoda Dóra (DHSE, vívás) 255+6=261
Szarvas Dóra (DSC-SI, atléta) 188+30=218
Sibalin Flóra (DSC-SI, úszás) 151+1=152

Az év csapata:

DVSC-TEVA (labdarúgás) 564+16=580
DVSE (vízilabda) 523+22=545
Téglás Hajdu Ipari VSE (súlyemelés) 286
Nyíradonyi VVTK (női kézilabda) 262+4=266
DHK (jégkorong) 256+6=262
Mezei-Vill FC (férfi futsal) 196+5=201
König-Trade Balmazújváros (férfi kézilabda) 175+7=182
DEAC (nő futsal) 136+12=148
HTE (női futsal) 124+7=131
Balmaz Kamilla (labdarúgás) 41+2=43

Az év edzője:

Kókai Dávid (Debreceni Búvárklub, uszonyosúszás) 1647+14=1661
Rácz Csaba (Shogun SE, karate) 499+81=580
Kondás Elemér (DVSC-TEVA, labdarúgás) 458+16=474
Kovács Judit (Flex-HD SE, aerobik) 352+99=451
Kovács Rita (DSC-SI, úszás) 413+8=421
Turzó József (Mezei-Vill, futsal) 240+7=247
Miroszlav Bajin (DVSE, vízilabda) 226+10=236
Füzesi Ferenc (Kőnig Trade Balmazújváros, kézilabda) 209+7=216
Raus Tamás (DSC-SI, cselgáncs) 200+7=207
Major Zsolt (Fontana SE, kick-box) 160+6=166

Megjegyzés: a jelöltek neve után az első szám a haonos szavazatokat, a második a naplósat mutatja, a harmadik pedig az összavazat.


Az Ön kedvence is nyert? Ossza meg velünk Facebookon!




Sporthírek






hirdetés