2018.03.17. 19:31

DVSC vs. Mezőkövesd - Edzői nyilatkoztok

Debrecen, Mezőkövesd – A DVSC vs. Mezőkövesd (2-3) NB I-es mérkőzés után a két edző, Herczeg András és Tóth László értékelte a látottakat.

Herczeg András: Gratulálok a Mezőkövesdnek, nem véletlen a veretlenségi szériája, jól játszanak, jó csapat. Jól kezdtük a mérkőzést, vezettünk egy góllal és csináltunk két gólt az ellenfélnek. Az első félidőben a tüzet, a szenvedélyt hiányoltam a csapatban, a második félidőben ez megvolt. Harcosabban, határozottabban kellett volna játszani az első félidőben is.

Tóth László: Teljesen megérdemelt a győzelmünk. Az első húsz percben nagyon jól játszottunk, viszont a Debrecen egy átlövésből szerzett vezetést. Utána ment a csapat, játszottunk és megszereztük a győzelmet. A szép tavaszi menetelés igazolja a szakmai stáb munkáját. A Loki többet tett, hogy felálljon a padlóról, mi pedig néha ráültünk az eredményre.