Labdarúgó NB I – A 32-33. forduló menetrendje

Budapest – A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) hétfőn nyilvánosságra hozta az OTP Bank Liga 32-33. fordulójának pontos órarendjét.

Az utolsóelőtti fordulóból – a bajnoki cím szempontjából – kiemelkedik a Videoton-Ferencváros rangadó. Az utolsó körben minden mérkőzést május 27-én 20.45-től rendeznek, így a Ferencváros-Újpest derbit, valamint a Honvéd-Videoton rangadót is.

32. forduló:

május 20., szombat:

  • Újpest FC – Swietelsky-Haladás 18.00
  • Debreceni VSC-Budapest Honvéd 18.00
  • MTK Budapest-Diósgyőri VTK 18.00
  • Mezőkövesd-Zsóry FC – Paksi FC 18.00
  • Gyirmót FC-Vasas FC 18.00
  • Videoton FC-Ferencváros, Felcsút 20.30

33. (utolsó) forduló:

május 27., szombat:

  • Ferencváros-Újpest FC 20.45
  • Vasas FC – Mezőkövesd-Zsóry FC, Szusza Ferenc Stadion 20.45
  • Paksi FC-MTK Budapest 20.45
  • Diósgyőri VTK-Debreceni VSC, Mezőkövesd 20.45
  • Budapest Honvéd-Videoton FC 20.45
  • Swietelsky-Haladás – Gyirmót FC, Sopron 20.45

– MTI –



További hírek a Sport kategóriából






hirdetés