Labdarúgó NB I – A 12-19. forduló menetrendje

Budapest – A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) elkészítette az OTP Bank Liga 12-19. fordulójának pontos menetrendjét.

OTP Bank Liga:

12. forduló, október 14.:

  • Szombathelyi Swietelsky Haladás-Budapest Honvéd 15.30
  • Diósgyőri VTK-Vasas FC 15.30
  • Balmazújváros Kamilla Gyógyfürdő-Videoton FC 15.30
  • Újpest FC-Paksi FC 15.30
  • Mezőkövesd Zsóry FC-Debreceni VSC 15.30
  • Puskás Akadémia FC-Ferencvárosi TC 19.30

13. forduló, október 21.:

  • Paksi FC-Mezőkövesd Zsóry FC 15.30
  • Ferencvárosi TC-Újpest FC 15.30
  • Videoton FC-Puskás Akadémia FC 15.30
  • Vasas FC-Balmazújváros Kamilla Gyógyfürdő 15.30
  • Debreceni VSC-Szombathelyi Swietelsky Haladás 15.30
  • Diósgyőri VTK-Budapest Honvéd 18.00

14. forduló, október 28.:

  • Balmazújváros Kamilla Gyógyfürdő-Budapest Honvéd 15.30
  • Újpest FC-Videoton FC 15.30
  • Mezőkövesd Zsóry FC-Ferencvárosi TC 15.30
  • Debreceni VSC-Paksi FC 15.30
  • Diósgyőri VTK-Szombathelyi Swietelsky Haladás 15.30
  • Puskás Akadémia FC-Vasas FC 17.45

15. forduló, november 4.:

  • Szombathelyi Swietelsky Haladás-Paksi FC 15.30
  • Ferencvárosi TC-Debreceni VSC 15.30
  • Videoton FC-Mezőkövesd Zsóry FC 15.30
  • Vasas FC-Újpest FC 15.30
  • Diósgyőri VTK-Balmazújváros Kamilla Gyógyfürdő 15.30
  • Budapest Honvéd-Puskás Akadémia FC 19.30

16. forduló, november 18.:

  • Újpest FC-Budapest Honvéd 15.30
  • Mezőkövesd Zsóry FC-Vasas FC 15.30
  • Paksi FC-Ferencvárosi TC 15.30
  • Balmazújváros Kamilla Gyógyfürdő-Szombathelyi Swietelsky Haladás 15.30
  • Puskás Akadémia FC-Diósgyőri VTK 15.30
  • Debreceni VSC-Videoton FC 19.30

17. forduló, november 25.:

  • Videoton FC-Paksi FC 15.30
  • Vasas FC-Debreceni VSC 15.30
  • Budapest Honvéd-Mezőkövesd Zsóry FC 15.30
  • Diósgyőri VTK-Újpest FC 15.30
  • Balmazújváros Kamilla Gyógyfürdő-Puskás Akadémia FC 15.30
  • Szombathelyi Swietelski Haladás-Ferencvárosi TC 19.30

18. forduló, december 2.:

  • DVSC-Budapest Honvéd 15.30
  • Paksi FC-Vasas FC 15.30
  • Újpest FC-Balmazújváros Kamilla Gyógyfürdő 15.30
  • Mezőkövesd Zsóry FC-Diósgyőri VTK 15.30
  • Puskás Akadémia FC-Szombathelyi Swietelsky Haladás 15.30
  • Ferencvárosi TC-Videoton FC 19.30

19. forduló, december 9.:

  • Szombathelyi Swietelsky Haladás-Videoton FC 15.30
  • Budapest Honvéd-Paksi FC 15.30
  • Diósgyőri VTK-Debreceni VSC 15.30
  • Balmazújváros Kamilla Gyógyfürdő-Mezőkövesd Zsóry FC 15.30
  • Puskás Akadémia FC-Újpest FC 15.30
  • Vasas FC-Ferencvárosi TC 19.30

– MTI –



0Hozzászólás

Herzlichen Dank für Ihren Kommentar - dieser wird nach einer Prüfung von uns freigeschaltet. Beachten Sie, dass dies gerade an Wochenenden etwas länger dauern kann. Kommentare von registrierten Usern werden sofort freigeschaltet - hier registrieren!

Még 1000 karakter

A kommentelés opció, a jó magaviselet kötelező! Moderációs elveinket itt olvashatja .






hirdetés