„Ezt a gyenge meccset büntetés volt végignézni”

© Illusztráció: Derencsényi István
Hajdú-Bihar – Lejátszották a labdarúgó megye II-es bajnokság északi csoportjának zárómérkőzését.

Létavértes SC ’97–Józsa SE 2–4 (2–1)

100 néző Vezette: Darányi A. (Kriston T., Darányi B.)

Létavértes: Fekete S. – Szabó Zs., Mázló D., Papp Z., Horváth Cs., Balogh J.(Vónya P.), Máté F., Bárány P.(Boros G.), Varga Gy., Demján J.(Bakó L.), Tóth L. Edző: Kontor Gábor.

Józsa: Szász B. – Bazsó O., Szilágyi I., Ilocki Á.(Bucskó I.), Papp R., Zombor S., Szabó M., Borbíró D., Kalina L.(Kiss Gy.), Szabó J., Brehószki B.(Nyerges D.) Edző: Szabó László.

Gól: Szabó Zs. (2), illetve Kiss Gy., Brehószki B. (3) Jók: Senki, illetve Brehószki B., Borbíró D., Bazsó O., Szabó J. Ifi: 0–9.

Kontor Gábor: – Ezt a gyenge meccset büntetés volt végignézni. Kétszer el is sírtam magam. Várjuk a bajnokság végét.

Szabó László: – Az első félidőben sajnos egy-két hibát elkövettünk a védekezésben, amit az ellenfél meg is bosszult. A második félidőben sokkal pozitívabb hozzáállással és jó játékkal megfordítottuk az eredményt.