Kis torpanás

Az Encs csoportban picit megtorpant a Beret, így a Boldogkőváralja visszakapaszkodott a második helyre.

Felnőttek

A-osztály, 8. forduló
Felsődobsza – Gönc 0-5
Novajidrány – Vizsoly 10-0
Krasznokvajda – Kiskinizs 3-5
Boldogkőváralja – Halmaj 3-2
Méra – Abaújdevecser 4-0
Beret – Forró II. 1-1
Szalaszend – Garadna 1-4
Vilmány – Kázsmárk 7-2
B-osztály, 5. forduló
Hidasnémeti – Telkibánya 2-4
Hernádvécse – Encs II 5-4
Fulókércs – Büttös 0-2

Ifjúságiak

A-osztály, 8. forduló
Felsődobsza – Gönc 1-5
Novajidrány – Vizsoly 1-1
Krasznokvajda – Kiskinizs 1-0
Boldogkőváralja – Halmaj 5-0
Méra – Abaújdevecser 1-2
Beret – Forró II. 2-2
Szalaszend – Garadna 1-1
Vilmány – Kázsmárk 2-3

A csoport állása

Felnőttek
A-osztály
1. Gönc 8 7 1 – 41-2 22
2. Boldogkőváralja 8 6 1 1 44-9 19
3. Vilmány 8 6 1 1 25-12 19
4. Beret 8 6 1 1 31-20 19
5. Garadna 8 5 1 2 15-10 16
6. Forró II. 8 4 2 2 15-10 14
7. Kiskinizs 8 4 1 3 21-10 13
8. Szalaszend 8 4 – 4 18-24 12
9. Halmaj 8 3 – 5 17-22 9
10. Krasznokvajda 8 3 – 5 15-23 9
11. Méra 8 3 – 5 15-25 9
12. Abaújdevecser 8 3 – 5 16-37 9
13. Vizsoly 8 2 – 6 12-40 6
14. Kázsmárk 8 1 2 5 21-27 5
15. Novajidrány 8 1 – 7 19-28 3
16. Felsődobsza 8 1 – 7 13-39 3
B-osztály
1. Büttös 5 5 – – 20-6 15
2. Telkibánya 5 3 – 2 13-10 9
3. Hidasnémeti 5 1 2 2 13-16 5
4. Hernádvécse 5 1 2 2 11-14 5
5. Encs II 5 1 1 3 12-16 4
6. Fulókércs 5 1 1 3 6-13 4

Ifjúságiak
A-osztály
1. Kázsmárk8 7 1 – 26-6 22
2. Boldogkőváralja 8 6 2 – 22-6 20
3. Gönc 8 6 – 2 34-13 18
4. Szalaszend 8 5 1 2 38-14 16
5. Halmaj 8 4 1 3 22-30 13
6. Vilmány 8 3 2 3 32-18 11
7. Krasznokvajda 8 3 1 4 11-17 10
8. Abaújdevecser 8 3 1 4 16-24 10
9. Forró II. 8 3 1 4 20-31 10
10. Beret 8 2 3 3 20-24 9
11. Felsődobsza 8 2 2 4 14-23 8
12. Kiskinizs 8 2 2 4 12-23 8
13. Garadna 8 1 4 3 14-17 7

Hétvégi program

A-osztály, 9. forduló
Október 1., 15.00: Forró II – Méra
Október 2., 15.00: Garadna – Beret, Abaújdevecser – Boldogkőváralja, Halmaj – Felsődobsza, Kázsmárk – Krasznokvajda, Kiskinizs – Novajidrány, Vizsoly – Szalaszend, Gönc – Vilmány
B-osztály, 6. forduló
Október 1., 15.00: Encs II – Hidasnémeti
Október 2., 15.00: Büttös – Hernádvécse, Fulókércs – Telkibánya

B.G.