Kilencet rúgott hazai pályán a Kaba, és csak egy válasz jött rá

Hajdú-Bihar – A labdarúgó megyei másodosztály déli csoportjának vasárnapi játéknapján csak egy mérkőzést rendeztek, de az tíz gólt hozott.

Kaba–Biharkeresztes 9–1 (2–1)

100 néző, vezette: Kovács Á. (Kovács Z., Hornyik M.)

Kaba: Biás P.– Jeges Z. (Puskás R.), Kuhajda A. (Miskovics F.), Szörnyi R., Sarkadi A., Kovács M., Kozma L., Szabó D. (Almási Z.), Kállai D. (Plókai R.), Németi M. (Plókai M.), Szabó B. (Szegi Zs.) Edző: Kiss Lajos

Biharkeresztes: Rácz S.– Rinyu B., Szabó N. (Madarász A.), Kolozsvári G., Mező R., Varga I., Boros K., Mohácsi S., Karmazsin Z., Balogh A., Szotter B. Edző: Csendes Károly

Gól: Kovács M. (4), Kozma L. (2), Sarkadi A., Puskás R., Miskovics F., illetve Szotter B. Jók: egész csapat, illetve első félidőben mindenki Kiállítva: Rácz S., Mohácsi S. Ifi: 14–1

Kiss Lajos:– Nehezen indult a mérkőzés. Az első félidőben a Biharkeresztes csapata alaposan megnehezítette a dolgunkat. Kapkodva, vontatlanul játszottunk. A szünetben rendeztük a sorainkat, s a második félidő már azt a játékot hozta, ami jogosan elvárható a csapat részéről. Gratulálok az ificsapat nagyarányú győzelméhez, valamint az U16–os csapat hetek óta tartó eredményes játékához.

Madarász András:– Első félidőben egyenrangú ellenfelei voltunk a kabai játékosoknak, újra csapat képét mutattuk. Mindenki lelkesen, nagy kedvvel játszott. Csak gratulálni tudok az első félidei játékhoz. A második félidőt két kiállítással, három tizenegyessel és két sérült játékossal hoztuk le, az is „csoda”, hogy tíz gól alatt megúsztuk a mérkőzést.