Kikaptak a cívisvárosi női futsalosok

Debrecen – A Dunakeszi Kinizsi látogatott Debrecenbe a női futsal NB I. 15. fordulójában. A hajdúságiak szereztek vezetést a 3. percben Oláh Anikó góljával, ám hamar egyenlített az ellenfél.

Sokáig 1–1 volt az állás, majd a félidő végén Oláh újra betalált, 2–1-es debreceni vezetésnél jött a szünet. A második játékrészben azonban hengerelt a Dunakeszi, mely előbb egalizált, végül pedig magabiztos, 6–2-es sikert aratott. A DEAC idén eddig kétszer kikapott és egyszer ikszelt, de 29 ponttal így is tartja harmadik helyét a tabellán.

DEAC Futsal Club-Dunakeszi Kinizsi 2-6 (2-1)

Debrecen. Vezette: Erdélyi Tamás.

DEAC: Nagy T. – Tóth A., Oláh A., Farkas É., Bokor A. Csere: Erdős E., Radics Á., Putnóczki P., Angyal A., Kósa V. Edző: Czóbelné Mester Kata Olimpia

Dunakeszi: Ősz Cs. – Szekér A., Vella O., Bobok Cs., Pádár A. Csere: Zamira A. T., Hummel-Smuczer A., Szabó K., Szalkai K., Papp A., Bánhidi I. Edző: Biczi Gábor

Gól: Oláh A. (3., 20.), illetve Pádár A. (7., 38., 40.), Bobok Cs. (21.), Szekér A. (23.), Szalkai K. (38.)