Kikapott az MVSC-MISI

Sima, 3-0-ás vereséget szenvedett a miskolci női röplabda Extraliga mérkőzésén az MVSC-MISI.

A borsodiak az Extraliga 17. fordulójában szombaton Gödöllőn vendégszerepeltek. Az első szettben meglehetősen hullámzóan kezdtek a felek: nem volt koncentrált a játék, ez elsősorban a védekezésen látszott. A támadások sültek, gyorsan peregtek a pontok 21-19-re még a Miskolc vezetett, ám hajrában megtorpantak és hiába kért időt Kerekes Attila már ez sem segített a végéig már csak egy pontot szereztek, míg a túloldalon a második játszmalabdát értékesítette a Gödöllő.

Csak az elején

A második szett elején jobban kezdtek Szűcsék, azonban 3-4 után fordult az állás és ha nem is parádés játékkal de tovább növelte előnyét a vendéglátó. A harmadik felvonás is úgy indult, mint az előző: az elején a Miskolc még tartotta magát, de miután 5 nyitóhibát is vétettek meglépett tőlük a hazai csapat, és végül magabiztosan hozták a játszmát és ezzel együtt a mérkőzést. A találkozó összképére jellemző volt a nem túl magas színvonal, mindkét csapat sok hibával játszott, mind támadásban mind pedig védekezésben.