Kiderült, kiket láttak a legjobbnak

Illusztráció
Illusztráció - © Fotó: Derencsényi István
Debrecen – A közönség és a szakmai zsűri is döntött a majd’ egy hónapon át tartó játékban.

Véget ért a Hajdú-bihari Napló és a Hajdú Online Év sportolója játék: a több fordulón, és közel egy hónapon át tartó szavazás után kiderült, kik lettek a megye legnépszerűbb sportolói – olvasóink, látogatóink voksai alapján. Több ezer voks érkezett, egyes kategóriákban szoros, máshol magabiztos sikereket eredményezve.

Emellett pedig napilapunk sportrovatának tagjai is kiválasztották az egyes kategóriák legjobbjait.

A szakmai zsűri által legjobbnak ítélt sportolók

A Hajdú-bihari Napló munkatársai megválasztották a 2013-as év legjobb megyei sportolóit, edzőjét és csapatát.

Az év férfi sportolója: Mezei Gergő (atlétika, DSC-SI)
Az év női sportolója: Benedek Nikoletta (fitnesz, Corpus Fitness)
Az év utánpótlás férfi sportolója: Kosina Gergő (uszonyos úszás, Debreceni Búvárklub)
Az év utánpótlás női sportolója: Senánszky Petra (uszonyos úszás, Debreceni Búvárklub)
Az év csapata: DVSC-TEVA (labdarúgás)
Az év edzője: Kókai Dávid (uszonyos és búvárúszás, Debreceni Búvárklub)

A közönségszavazatok alapján az elmúlt év legnépszerűbb sportolói Hajdú-Bihar megyében:

Férfi

Halek Márton (vízilabda, DVSE) 427 399 28
Biczó Bence (DSC-SI, úszás) 390 359 31
Tabaka József (Debrecen Speedway SE, salakmotor) 343 329 14
Mezei Gergő (atlétika, DSC-SI) 258 202 56
Korhut Mihály (DVSC-TEVA, labdarúgás) 174 173 1
Szakály Péter (labdarúgó, DVSC-Teva) 166 151 15
Berecz Zsolt (DEAC, futsal) 158 153 5
Trencsényi János (Mezei-Vill FC, futsal) 110 70 40
Máthé Gábor (tenisz, Tatár TC) 83 82 1
Rábl János (futsal, MVFC) 43 42 1

Női

Hegyi Dóra (aerobik, Flex-HD) 924 440 484
Fehér Anna Ditta (Eötvös DSE, röplabda) 729 708 21
Risztov Éva (úszás, DSC-SI) 481 461 20
Farkas Éva (DEAC, futsal) 318 244 74
Horváth Erika (Cutler Gym, fitnesz) 216 215 1
Toldi Zsuzsanna (fitnesz, Segner Fitness) 167 151 16
Kudor Kitti (DVSC-TVP, kézilabda) 140 133 7
Nagy Dorina (Tótágas ASE, aerobik) 99 95 4
Benedek Nikoletta (fitnesz, Corpus Fitness) 84 77 7
Nagy Tímea (ökölvívás, DVSC) 58 54 4

Utánpótlás férfi

Bokross Zsolt (kick-box, Báthory Gym) 1745 1649 96
Szima László (Fontana SE, kick-boksz) 534 534 0
Holoda Péter (úszás, Árpád SE) 388 382 6
Kálucz Martin (küzdősport, Hungarian Pitbull Fighters Debrecen) 329 328 1
Dévay Márk (DSC-SI, triatlon) 305 288 17
Kosina Gergő (uszonyos úszás, Debreceni Búvárklub) 292 276 16
Tácsik Hunor (Flex-HD, aerobik) 259 220 39
Atyi Ádám (DSC-SI, úszás) 253 200 53
Dienes Imre Balázs (DVSE, vízilabda) 251 237 14
Könczei Áron (jégkorong, DHK) 119 114 5

Utánpótlás női

Szőllősi Panna (Flex-HD, aerobik) 434 330 104
Bokor Adrienn (futsal, DEAC) 420 330 90
Senánszky Petra (uszonyos úszás, Debreceni Búvárklub) 307 275 32
Zavoda Dóra (DHSE, vívás) 207 202 5
Korcsmáros Mercédesz (HISE, ökölvívás) 182 179 3
Kozák Luca (atlétika, DSC-SI) 178 172 6
Herdon Sára (DSC-SI, műkorcsolya) 158 141 17
Libert Brigitta (DVSE, vízilabda) 157 142 15
Gonda Daniella (DSC-SI, tollaslabda) 126 119 7
Szarvas Dóra (DSC-SI, atléta) 115 101 14

Csapat

Flex-HD aerodance (aerobik) 594 254 340
Ráthonyi Kft.-Eötvös DSE (röplabda) 496 486 10
DEAC (női futsal) 339 249 90
DVSC-TEVA (labdarúgás) 318 308 10
DVSE (vízilabda) 291 248 43
Flex-HD junior trió (aerobik) 160 139 21
Kőnig Trade Balmazújváros (kézilabda) 98 98 0
Mezei-Vill FC (futsal) 97 91 6
Nyíradonyi VVTK (női kézilabda) 76 71 5
Balmaz Kamilla (labdarúgás) 50 43 7

Edző

Czóbelné Mester Kata (DEAC, futsal) 337 249 88
Kovács Judit (Flex-HD, aerobik) 295 206 89
Kovácsné Laurinyecz Julianna (aerobik, Flex-HD) 280 159 121
Kókai Dávid (uszonyos és búvárúszás, Debreceni Búvárklub) 256 239 17
Varga Tamás (vízilabda, DVSE) 231 200 31
Kondás Elemér (labdarúgás, DVSC-TEVA) 224 213 11
Miroszlav Bajin (DVSE, vízilabda) 149 142 7
Raus Tamás (DSC-SI, cselgáncs) 139 130 9
Turzó József (Mezei-Vill FC, futsal) 87 85 2
Híres Gábor (labdarúgás, Balmaz Kamilla Gyógyfürdő) 66 55 11








hirdetés