“Kicsit megrángattunk a bajnoki csapat bajszát”

© Fotó: Matey István
Hajdú-Bihar – Íme itt vannak a Megye II-es északi bajnokság szombati meccseinek eredményei!

Egyeki SBSE–Újszentmargitai GYSE 2–3 (0–1)

110 néző Vezette: Berettyán Z. (Muszka Z., Malmos N.)

Egyek: Kalóz I. – Balogh M., Zsólyomi D., Lipták M., Kun K., Len Sz. (Törő T.), Farkas A. (Turuczki J.), Farkas Cs. (Újvári K.), Vadász B., Torma s., Kiss A. Edző: Farkas Zoltán.

Újszentmargita: Árva L. – Puzsár A., Kiss A., Zsiga R., Nagy T., Visegrádi P., Szabó I., Rédai N., Bozsányi T., Bodnár Z. (Draveczky L.), Visegrádi D. (Nemes M.) Edző: Varga Gábor

Gól: Lipták M., Kiss A., illetve Jók: Senki, illetve Puzsár A., Kiss A., Zsiga R., Rédai N., Bozsányi T. Ifi: 10–2.

Farkas Zoltán: Nagyon meg szerettük volna nyerni ezt a meccset, mivel csapatkapitányunknak ma volt a születésnapja és ezt győzelemmel szerettük volna megünnepelni, sajnos a győzelem elmaradt, de az ünneplés nem, ezúton is szeretnénk boldog születésnapot kívánni Dávidnak. Minden esélyünk meg volt a pontszerzésre, de sajnos a ziccereket kihagytuk. A játék összképe alapján a Margita megérdemelte az egy gólos győzelmet. Próbálunk javítani.

Varga Gábor: Egy nagyszerű mérkőzésen nagyon jól felkészített csapat ellen sikerült megszerezni a győzelmet, jó játékvezetés mellett. Úgy gondolom, ha a helyzeteinket jobban kihasználjuk, akkor nagyobb arányban is nyerhettünk volna, de az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a hazaiak hatalmas helyzetet hibáztak. Gratulálok a csapatomnak, ehhez a mai győzelemhez! Farkas Zoli barátomnak üzenem, ne keseregjen, nagyon jó csapata van, további sok sikert kívánok neki!

Pentafrost Nyírmárton–Józsa SE 2–1 (1–0)

100 néző Vezette: Hajdú I. (Péterfi D., Molnár L.)

Nyírmártonfalva: Kozma N. – Havrilla I. (Tóth T.), Dobrai G. (Mandics I.), Jónizs A., Bodnár S., Peják D. (Szemán T.), Szemán B., Szakály P., Konyári S. (Kiss G.), Szemán N. Edző: Konyári Sándor.

Józsa: Fejér G. – Ale M., Szilágyi I. (Jóvér J.), Kalina L., Papp R., Zombor S., Szabó M., Mátrai T. (Gottfried P.), Bucskó I., Zbiák P., Brehószki B. Edző: Szabó László.

Gól: Tóth T., Mandics I., illetve Brehószki B. Jók: Brehószki B. Ifi: 4–1.

Konyári Sándor (Később nyilatkozik)

Szabó László: A mai meccsen nagyon sok játékos hiányzott, azonban mindenkit meg kellet dicsérjek mert fegyelmezetten betartották a feladatokat. 1–1-nél büntetőt hibáztunk, a büntető és két három ziccer kihagyása megbosszulta magát. Sajnálatos tény, hogy ennyi pénzt ráköltünk a labdarúgásra és mégis vannak olyan sortpályák, ahol kombinatív játékot nem lehet játszani.

Bocskai SE Vámospércs–Tiszacsegei VSE 4–2 (2–0)

40 néző Vezette: Varga Gy. (Dávid A., Vida S.)

Vámospércs: Kolompár J. – Kolompár K., Zsupos J. (Vincze V.), Kolompár K., Kolompár R., Balogh S., Tóth G. (Nánási D.), Kiss I., Kovács Gy. (Führer L.), Károlyi A. (Pólyik D.), Garai G. (Jónás S.) Edző: Oláh Sándor.

Tiszacsege: Baranyai Cs. – Borisz Sz., Répási Gy., Csernik J., Tamon R., Rácz L ., Balogh A., Várnai M. (Sallai Sz.), Kovács A., Katona Cs., Kecskés J.

Gól: Kolompár Krisztián(2), Kolompár Krisztofer, Kiss I., illetve Tamon R.(2) Jók: Kolompár Krisztián, Kolompár Krisztofer, illetve Senki Ifi: 0–2.

Oláh Sándor: Egy jó első félidő után, egy felejthetőbb második félidő következett amiből tanulnunk kell.

Sallai Szabolcs: Kicsit megrángattunk a bajnoki csapat bajszát, ha az első félidőben eldöntik a mérkőzés sorsát, akkor egy szót sem szólhattunk volna, viszont a második félidei játék alapján rászolgáltunk volna egy pontra. Gratulálok az ifi csapat győzelméhez!

Polgári VSE–Görbeházi K.S.E 4–1 (1–0)

200 néző Vezette: Prezenszki M. (Nagy L., Vasas Gy.)

Polgár: Bodolai B. – Szakácsi A. (Rézműves R.), Pöstényi I., Berki A., Szita Z., Csorba T., Rontó D., Molnár G. (Halas G.), Molnár D. (Reszegi L.), Csikós L. (Tóth K.), Dobó V. Edző: Kövér Zsolt.

Görbeháza: Barkó S. – Csirmaz O., Toronyai L., Hajdu R., Répási Sz. (Szilágyi K.), Fábián Sz., Tóth P., Ilyés Z., Siket Gy., Halász Á., Ronkovics T. Edző: Toronyai László.

Gól: Szita Z., Rontó D.(2), Dobó V., illetve Tóth P. Jók: Rontó D., illetve Senki Ifi: 1–2.

Kövér Zsolt: Nagyon jól játszott a csapat a mai meccsen, nagyon korrekt volt a játékvezetés.

Toronyai László: Rangadók rangadója volt. Gyenge kezdés, erős feltámadás, bohózatba illő vég. Dolgozunk tovább, várunk az első győzelemre.