Kick-boxos ezüstérem az Európa Kupáról

Kaba – A szlovákiai Besztercebányán rendeztek Európa Kupát, amire 9 ország 68 klubjának 827 sportolója nevezett, köztük a Rácz Kick-boxing Team is.

A hajdúsági csapat kabai versenyzője, Korcsok Nikolett a 46 kilós kadet korúak között light-contact kategóriában három győzelemmel a döntőig menetelt, majd második helyen végzett. Nagy Tamás és Erdei Benjámin (mindketten kadet, light-contact, kick-light 32kg) is győztes összecsapással kezdett a legjobb 16 között, de utána kikaptak, s nem jutottak tovább. A csapatot Rácz Lajos klubvezető és fia, Rácz Krisztián tréner kísérte el. Utóbbi úgy nyilatkozott, az ezüstéremnek nagyon örülnek, a fiúk számára pedig sokat jelent, hogy sikert tudtak aratni a nemzetközi mezőnyben.