Kettővel nyert a Szentpéterszeg és a Kaba is

© Illusztráció: HBN-archív
Hajdú-Bihar – Magabiztos győzelmet aratott a szentpéterszegi és a kabai csapat megyei másodosztály déli csoportjának második fordulójában.

Szentpéterszeg–Szerep 4–2 (1–2)

200 néző, vezette: Pál G. (Németh M., Krizbai Zs.)

Szentpéterszeg: Sajti Z.– Muzsnai J. (Nagy P.), Kecskés J., Góz J., Szabó L. (Erdei Z.), Lakatos Cs. (Flaskai Zs.), Turzó J., Okos T., Tamás L. (Szabó Z.), Varga Zs., Kolompár Zs. ( Sándor J.)Edző: Balogh Barna

Szerep: Makai Á.– Zsíros S., Tarcsi T., Szabó L., Gulyás Gy., Szabó J., Szabó M., Szabó G., Gali P., Varró G., Mile R. Edző: Gulyás Csaba.

Gól: Kolompár Zs. (2), Varga Zs. Kecskés R., illetve Mile R., Gulyás Gy. Jók: mindenki, illetve senki. Ifi: 2–0

Balogh Barna: Ehhez a szinthez viszonyítva egy nagyon jó mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk. A csapatom keményen küzdött, és sikerült hátrányból megfordítanunk a meccset. Ezért minden egyes játékosomnak gratulálok, és köszönöm a jó hozzáállást.

Gulyás Csaba: – Nem értük el.

Kaba–Pocsaj 3–1 (1–1)

150 néző, vezette: Pál G. (Szilágyi Gy., Puskás Z.)

Kaba: Biás P.– Almási Z., Szörnyi R. (Prókai M.), Sarkai A., Németi M. (Szabó D.), Prókai G., jeges Z., Kozma L., Puskás R. (Kállai D.), Kovács M. (Miskovics F.), Szegi Zs. (Szabó B.) Edző: Kiss Lajos

Pocsaj: Szána Sz.– Halász R., Mezei J. (Kézműves A.), Kun I., Székely K., Sóvágó S. (Nyika J.), Lakatos R., Szilágyi Cs., Trippon T., ócs S., Székely Zs. Edző: Sóvágó Sándor

Gól: Prókai G., Kovács M. (2), illetve Székely Zs. Jók: mindenki illetve Székely Zs., Ócs S. Ifi: 8–1 Kiállítva: Szabó D.

Kiss Lajos:– Nehezen kezdtük a mérkőzést, majd fokozatosan dolgoztuk ki a helyzeteket, amiből az első félidőben még csak egyet sikerült gólra váltanunk. A szünetben rendeztük sorainkat, és igyekeztük stabilizálni játékunkat. Ennek eredményeként, még emberhátrányból is sikerült gólt szereznünk. A kiállítás jogos volt, de az furcsa, hogy az ellenfél 11 emberrel fejezte be a játékot. Gratulálok a csapatnak, ma sokat dolgoztak azért, hogy sikerüljön a győzelem.

Sóvágó Sándor:– Komoly tanulsága a mai mérkőzésnek, hogy a második félidőre teljesen elfáradtunk, s sajnos nem látszott, hogy egy fél órát emberelőnyben játszottunk. Még szerencse, hogy ezt a problémát könnyű orvosolni.