Késő esti meccs a Fradi ellen

© Fotó: Matey István
Berettyóújfalu – Budapestre, az FTC otthonába látogat a férfi futsal NB I. alapszakaszának utolsó előtti, 17. fordulójában az MVFC-Berettyóújfalu – a csapatok pénteken 21 órától mérkőznek meg.

Az eddigi 16 kör alatt a Mezei-Vill 25 pontot szerzett, ezzel pedig a tabella negyedik helyén áll. A Fradi 13 egységgel a kilencedik. November közepén Újfaluban már találkoztak a felek, akkor magabiztos, 4–1-es hazai sikert hozott az összecsapás. A 0–0-s első félidő után indult be a gólgyártás, a Berettyóból Szabó Péter háromszor tudott eredményes lenni, Rábl János pedig egyszer.

Az Újfalu legutóbb február 17-én játszott bajnokit, akkor 2–2-es döntetlent ért el a Nyírgyulaj ellen. A fővárosiak hétfőn meccseltek, 3–3 lett a végeredménye a Bőny elleni találkozójuknak.