"Az első két gól, amit kaptunk a megye III. színvonalát idézte"

Szövetkezetek SE–Monostorpályi SE 3–0 (2–0)

100 néző Vezette: Gulyás L. (Berettyán Z., Kriston T.)

Hajdúdorog: Tóth Z.– Máthé I., Juhász B., Papp J., Bak I. (Pogácsás B.), Pogácsás J. (Francel R.), Kovács A. (Pálóczi T.), Dálnoki Zs., Szabó Z. (Bak R.), Vadászi S., Oláh T. (Iván K.) Edző: Gergely Péter.

Monostorpályi: Sallai J.– Nyilas Sz., Kőnig A., Tapoti J., Rózsa N., Apagyi T. (Bodnár P.), Apagyi R., Kokas B., Jávorszky J. (Szabó A.), Bakos T., Bodnár L. Edző: Selyem Nándor.

Gól: Vadászi S. (2), Oláh T. Jók: Vadászi S., Tóth Z., Papp J. Ifi: 0–2

Gergely Péter: – Nem játszottunk jól ezen a meccsen, ennek ellenére magabiztos győzelmet arattunk. Sajnos mindkét csapatnak meg kellett küzdenie a pálya talajával ami nagyban megbélyegezte a játékot. A közeljövőben, ha gyenge játékkal is, de sikerül nyernünk az is sokat számít.

Selyem Nándor: – Később nyilatkozik.

Nagyhegyes KSE–Hajdúszoboszlói SE 1–3 (0–1)

150 néző Vezette: Hajdú I. (Vadon T., Török Cs.)

Nagyhegyes: Kiss G.– Balázs Á., Kasuba M., Bodnár I., Tóth I. (Duplinszky Á.), Kis D., Hegedüs T., Pallai Zs., Kapusi B., Gyulai R. (Szűrös B.), Percze R. (Szabó Z.) Edző: Szilágyi Balázs.

Hajdúszoboszló: Bíró T.– Tóth Z. (Csuka T.), László R., Kereki M., Szabó G., Pintér P. (Bácsi Á.), Kiss Z., Butor Cs. (Mester M.), Halász A. (Kovács Gy.), Kálmán Z. (Mezei M.), Éles Z. Edző: László R.

Gól: Kasuba M., illetve Pintér P., Kiss Z., Kálmán Z. Jók: Kasuba M., Pallai Zs., Kis D., illetve Kiss Z., Csuka T., Pintér P. Kiállítás: Balázs Á., Hegedüs T. Ifi: 1–3

Szilágyi Balázs: – A 38. perctől kezdve emberhátrányban játszottunk a 73. percben így is ki tudtunk egyenlíteni, mely igen jó teljesítménynek számít. Aztán egy fura helyzet után a 87. percben újabb embert veszítettünk. Itt szeretném megköszönni a játékvezetőknek hogy az egyes majd páros kiállítás utáni védekezést is gyakorolhattuk. Számomra mint edzőnek ez lenyűgöző élményt nyújtott.

László Richárd: – Nehezen, de fontos 3 pontot szereztünk Nagyhegyesen.

Püspökladányi LE–Hajdúsámsoni T.T.I.SZ.E 1–1 (1–0)

100 néző Vezette: Butt T. (Szűcs N., Kövér F.)

Püspökladány: Katona N.– Varga M., Czidor R., Balogh R., Mező A., Pálmai Cs., Kelemen L., Horváth I. (Török R.), Nádházi S., Mogyorósi J. (Horváth Á.), Szalóczi Z. Edző: Gulyás Gyula.

Hajdúsámson: Szalánczi Z.– Duró G., Kubán Z., Dorogi Gy. (Béke F.), Papp M. (Csala R.), Iván R., Száraz Á., Molnár Á., Éder G., Mertin D., Szabó B. Edző: Szalánczi Zoltán.

Gól: Czidor R., illetve Mertin D. Jók: Mindenki, Katona N. a mezőny legjobbja, illetve senki. Kiállítás: Kelemen L. Ifi: 1–3

Gulyás Gyula: – Tisztában vagyunk azzal, hogy az 1 pontokkal nem jutunk előrébb, de a mai mérkőzésen nem volt több a játékunkban. Viszont nagy akarattal és lelkesen játszottunk az egész mérkőzés folyamán amiért mindenképpen dicséret illeti csapatom valamennyi játékosát. Egy nagyon jó csapat ellen játszottunk 30 percig emberhátrányban, és bravúros 1 pontot szereztünk. Hajrá Ladány!

Szalánczi Zoltán: – Ellenfelünk remekül használta ki egyetlen kapura lövését a mérkőzésen, amely egy véleményes büntető volt az első percben. Ezután a hazai csapat remekül tördelte a játékot amelyhez a fiatal játékvezető is partner volt és a körülbelül 60 perces futballal eltöltött játékidőben erőinkből csak az egyenlítésre futotta. Gratulálok a hazai csapatnak, azt tették amit ilyenkor kell.

Berettyóújfalui SE– Balmazújváros Sport KFT. 5–1 (3–1)

50 néző Vezette: Buczkó B. ( Forgyács K., László J.)

Berettyóújfalu: Virányi G. (Sándor M.)– Jancsó A. (Gál A.), Békési D. (Garabuczi B.), Harmati T., Kardos I., Tóth G. (Jakab Á.), Sándor Sz. (Mező L.), Ékes G., Magyar Sz. (Szabó Z.), Csordás J., Nagy Z. Edző: Szitkó Róbert.

Balmazújváros: Gazsi T.– Bódis I., Karikás K., Nagy K., Vig V., Posta I., Rőth A. (Vincze Cs.), Bozsányi T. (Jókai T.), Szabó B., Posta N. (Szűcs Z.), Abdulmaati I. Edző: Szabó Balázs.

Gól: Tóth G. (2), Sándor Sz., Csordás J., Magyar Sz., illetve Nagy K. Jók: Mindenki, illetve senki.

Szitkó Róbert: – A mai mérkőzés minden elemében sikerült a Balmazújváros fölé kerekednünk. Gratulálni tudok a csapatomnak, nagyon sok volt a jó teljesítmény.

Szabó Balázs: – Az ellenfelünk megérdemelten győzött. Keveset tettünk a pontszerzésért, remélem a héten sikerül felrázni a csapatot, hogy sikeresebbek legyünk jövőhéten.

Debreceni EAC–Hajdúböszörményi TE 2–4 (1–2)

150 néző Vezette: Papp F. ( Veres J., Soós A.)

DEAC: Tóth F.– Ozsváth J., Madar Cs., Tóth Z., Ménes M., Katona T., Varga M. (Fogarasi Á.), Kincses D., Csák Zs. (Radványi R.), Révai Z. (Molnár M.), Csörgő K. Edző: Sáfár László.

Hajdúböszörmény: Tömöri A.– Kerek B. (Kállai G.), Fülöp A., Simonka R, Lovas M. (Csatári D.), Sigér Á. (Nagy M.), Bereczki T. (Szatmári Zs.), Jeremiás G., Andorkó S. (Szabó M.), Hamar G. (Benke N.), Tóth L. Edző: Elek Norbert.

Gól: Csörgő K., Radványi R. illetve Jeremiás G. (3), Tóth L. Jók: Ménes M., Kincses D., Varga M., illetve Jeremiás G., Szatmári Zs., Tóth L. Ifi: 0–1

Sáfár László: – Az első 2 gól amit kaptunk a megye III. színvonalát idézte, aztán sikerült felállnunk és kiegyenlítenünk. Ezután a jobb erőben lévő Böszörmény újra bevette kapunkat. Megérdemelten vitte haza a 3 pontot a vendég csapat.

Elek Norbert: – Jól kezdtük a mérkőzést. Úgy gondolom az első félidőben eldönthettük volna a találkozót, de nem így történt, a saját dolgunkat nehezítettük meg. 2-2 után sikerült váltanunk, így megérdemelten nyertünk.