Kölyök-csíny Pazonyban

A labdarúgó megyei II. osztály Díjözön-csoport nyolcadik fordulójában megszerezte első győzelmét a sereghajtó Kölyök SC.

Nyírpazony–Kölyök SC 1–3 (1–1)

Nyírpazony, 150 néző, v.: Szűcs T.

Nyírpazony: Maroda M. – Kvaka Á. (Wölfli D.), File Zs., Bodnár T., Bodnár B., Török I. (Mészáros J.), Székely T., Szondi S., Fintor J. (Horváth J.), Bukovenszki (Bakos Cs.), Bihari J. (Viszokai F.). Edző: Béres Miklós.

Kölyök SC: Palencsár Z. – Farkas J., Bacskai A., Sarkadi Zs., Dobán D., Nagy S., Csáki J. (Soós L.), Dávida J. (Karászi G.), Kósa T., Páter A., Boros K. Megbízott edző: Dávida János.

Gól: Bodnár B., illetve Dobán D. 2, Csáki J. Ifi: 1–3.

Béres Miklós: – Ha nincs kinek edzést tartani, akkor nincs szükség az edzőre. Én a mai napon befejeztem, további sikereket a nyírpazonyi csapatnak.

Dávida János: – Az akarat győzött.

Vasmegyer–Geszteréd 0–1 (0–0)

Vasmegyer, 100 néző, v.: Józsa A.

Vasmegyer: Hegyes Z. – Márton D., Nagy Gy., Berki G. (Dócs R.), Szabó Z., Lábas P., Papp N. (Korpai Cs.), Bilecz J., Laskai F., Szitai R. (Danka M.), Sikorszki S. Edző: Bodó Attila.

Geszteréd: Papp T. – Horváth L., Görög T., Görög N., Pásztor B., ifj. Papp Zs. (Fehér J.), Kovács G., Antal Z. (Cedel V.), Malamidesz L. (Vasas L.), Kiss L., P. Juhász A. (Balázs J.). Edző: Gyöngyösi Mihály.

Gól: P. Juhász A. Ifi: 3–2.

Bodó Attila: – Szégyellheti magát az egész csapat.

Gyöngyösi Mihály: – Egy gyenge mérkőzésen halovány teljesítményt mutatva nyertünk. Célunkat elértü,k ami három pontot jelentett és ez a lényeg.

Apagy–Napkor 1–0 (1–0)

Apagy, 150 néző, v.: Kósa Gy.

Apagy: Kovács I. – Simpos J., Tarr F., Korpás Z., Jakab R. (Kovács O.), Kiss Z., Bakró A., Kozák R., Bedécs G., Orosz G., Támba T. Edző: Szegfű Mihály.

Napkor: Nádasdi Sz. – Gilányi, Pálóczi, Kurucz T., Szalmási, Kriser (Nagy D.), Nagy J. (Dóda T.), Tóth Antal., Agócs, Kurucz J. (Tóth Attila.), Száraz G. (Nyisztor). Edző: Szűcs György. Gól: Orosz G. Ifi: 2–5.

Szegfű Mihály: – Megszenvedtünk a győzelemért, de még mindig helyzeteink töredékét használjuk csak ki. Örülök, hogy a mai mérkőzésen nem kaptunk gólt.

Szűcs György: – Gyenge színvonalú mérkőzésen egy lesgyanús góllal győzött a hazai csapat.

Nyírlugos–Kállósemjén 0–0

Nyírlugos, 150 néző, v.: Sándor Cs.

Nyírlugos: Kriston D. – Danka Z., Csákányos T., Illés Á., Sinka L., Horváth J. (Petrás M.), Balogh N. (Hlács A.), Kremiczki F. (Kovács A.), Kósa B., Pelyák D., Sinka M. (Kereki A.). Edző: Dzsudzsák András.

Kállósemjén: Aranyász T. – Balázs Sz., Papp N., Pallai Z., Hornyák Gy., Papp T., Csohány Z., Károly K., Csernyi L. (Séra), Nagy S. (Lakatos), Király T. Játékos-edző: Kákóczki István. Ifi: 2–4.

Dzsudzsák András: – Végigtámadtuk a mérkőzést, de sajnos a helyzeteinket nem sikerült értékesíteni.

Kákóczki István: – Tartalékos csapatom az előre eltervezett egy pontot megszerezve teljesítette a célt.

Ófehértó–Levelek 1–3 (1–0)

Ófehértó, 150 néző, v.: Bíró Cs.

Ófehértó: Károly G. – Pekács Zs., Homonyik Cs., Tóth P., Kun K. (Ember R.), Bodnár I., Vadicsku I. (Nyavádi), Király I., Csernyu Sz. (Mizsák), Köbli J. (Fazekas), Sápi A. (Baráth K.) Játékos-edző: Pekács Zsolt.

Levelek: Luksa Z. – Kozma B., Gebri Gy., Mónus G, Herczku G. (Hajdú G.), Takács J. (Rutovics K.), Bukta M., Pásztor J., Tóth Zs. (Majláth S.), Puskás A. (Csekk A.), Lakatos Zs. Molnár T.(Játékos-edző: Mónus Gábor.

Gól: Csernyu Sz., illetve Csekk A. 3. Ifi: 0–2.

Pekács Zsolt: – Az első félidő a miénk volt, a másodikra úgy mentünk ki, mintha kicseréltek volna bennünket. Megérdemelten győzött a Levelek.

Mónus Gábor: – Az első félidőben kerestük önmagunkat „hazai pályán”, de Csekk Attila mesterhármasával javunkra tudtuk fordítani a mérkőzést a szurkolók hathatós segítségével. A győzelmünket az ifi csapatban játszó Kiss László születésnapjára ajánljuk fel.

Máriapócs–Nyíribrony 1–1 (1–0)

Máriapócs, 100 néző, v.: Vitkai.

Máriapócs: Fucsovics P. – Dankó M., Császár Cs., Kozmia J., Novák Zs., ifj. Andrejcsák R., Krasznai G., Ács R., Ruszinkó B., Sulemán J. (Iváncsik L.), Ács B. (Láczi G.). Edző: Andrejcsák Róbert.

Nyíribrony: Nagy A. – Papp G., Szegedi L., Mencsik I. (Borza L.), Imre L. (Kovács), Illés J., Konzili T., Asztalos (Soós), Bárdos, Vígh (Bagoly), Marincsák. Edző: Borza László. Gól: Sulemán J., illetve Soós. Kiállítva: Krasznai G. (72. perc), illetve Nagy A. (87. perc). Ifi: 6–1.

Andrejcsák Róbert: – Kemény, de sportszerű mérkőzésen igazságos döntetlen.

Borza László: – Első félidei játékunk értékelhetetlen, a második félidő volt elfogadható, de ez kevés volt a győzelemhez.

Nyírvasvári–Nagykállói VSE 2–2 (1–1)

Nyírvasvári, 150 néző, v.: Labancz. Nyírvasvári: Opre R. – Pető G., Kocsis P., Nagy B. (Karczub T.), Paulik J. (Koczkanics T.), Kocsis Z., Nagy T., Kóka, Serbán J. (Bukovenszki G.), Sivadó P., Makay R. (Heller T.). Játékos-edző: Kocsis Pál.

Nagykálló: Tuska (Imrő) – Karaffa (Plajos), Márton, Matejkó, Simon, Yanko (Sándor), Dán, Málik, Imre J. (Dobos), Fodor, Káposznyák (Csajkó). Edző: Budaházi László.

Gól: Nagy B. 2, illetve Dán, Csajkó. Ifi: 2–6.

Kocsis Pál: – Jó csapat ellen fájó döntetlen, de legalább Nagy Béla megtanult gólt lőni. Buda váránál eltört a létra a felső fokon.

Budaházi László: – Csapatunk tartását dicséri, hogy az ellenfél kétszeri vezetésénél sem adta fel. Nyírvasváriból kevés csapat fog pontot elvinni, de Buda várát nem olyan könnyű bevenni.

Kálmánháza–Nyírbogdány 5–2 (3–0)

Kálmánháza, 50 néző, v.: Szőnyi.

Kálmánháza: Tóth G. – Doboveczki I., Szabó K., Erdei L., Túróczi J. (Kiss Sz.), Szarka M. (Erdei E.), Erdei G., Takács J., Szilágyi K. (Veres E.), Kiss Gy., Osikóczki I. (Mezei). Edző: Seregi Mihály.

Nyírbogdány: Minya – Karasz B., Karasz L., Hajnal N. (Tóth Zs.), Minya P., Radics P. (Fejér M.), Szilágyi L. (Lisovszki S.), Nagy I., Bódi T. (Sipos G.), Minya P., Bodó I. Játékos-edző: Virág Tibor. Gól: Mezei 2, Veres E., Kiss Gy., Takács, illetve Nagy I. 2. Ifi: 0–1.

Seregi Mihály: – Minden csapatrészen felülmúltuk az ellenfelet, úgy gondolom megérdemeltük a győzelmünket. Csapatként működtünk, akartunk és ez meg is hozta az eredményt, ha a továbbiakban is így állunk a játékhoz biztos vagyok benne, hogy sok győzelemmel örvendeztethetjük meg a közönségünket. Hajrá KSE!

Virág Tibor: – A mai játékunk lassú motiválatlan és passzív volt – akaratgyenge játékkal. Gratulálok a Kálmánházának! Seregi Mihály barátomnak utólag is boldog névnapot.