2016.12.14. 15:41

Majdnem tucatnyi érmet szereztek

Balassagyarmat, Debrecen - Az év utolsó IKO kyokushin karate rendezvényének, a Mikulás Kupának adott otthont Balassagyarmat, ahol három ország több mint 200 versenyzője mérte össze tudását.

A DTKK SE színeit 14 karatéka képviselte, akik tizenegy éremmel tértek haza. A cívis karatékák közül Hernyák Marcell, Petrohai Marcell, Badacsonyi Sára és Turcsán Szabolcs első helyen végzett, Sensei Badacsonyi Attila, Krizsán Miklós, Ratku Attila és Orosz Panna második lett, míg Berna Nikolett, Dankó Ákos és Marosi Maxi a dobogó harmadik fokára állhatott fel.