Judo: városi döntő

A Miskolc városi judo diákolimpiai döntőt rendezték meg több korcsoportban a közelmúltban az MVSC judo termében.

Az eredmények:

Serdülők, fiúk

33 kg: 1. Bartha Ákos (Avastetői), 2. Csörsz András (Herman O.), 3. Fintor Kristóf (Fráter).

36 kg: 1. Simon Richárd (Szabó I.), 2. Molnár T. Koppány (Vörösmarty). 40 kg: 1. Diószeghy Csaba (Fazekas-Istvánffy), 2. Kelemen Krisztián (Móra), 3. Nagy Kristóf (Fazekas-Istvánffy). 45 kg: 1. Kovács Dániel (Fazekas), 2. Koroknai Sólyom (Fazekas-Istvánffy), 3. Czikó András (Bem). 50 kg: 1. Varga Péter (Könyves), 2. Hegedűs Máté (Bem), 3. Gercsák Erik (Bem). 55 kg: 1. Kruzsely Szabolcs (Herman), 2. Balogh Richárd (Avastetői), 3. Kiss Krisztián (Avarstetői). 60 kg: 1. Pusztai Patrik (Diósgyőri), 2. Lengyel László (Bem).

Lányok

44 kg: 1. Csörsz Anett (Herman), 2. Molnár Gréta (Kazinczy). 52 kg: 1. Vercsik Beáta (Munkácsy), 2. Váradi Magdolna (Bem-Arany). 57 kg: 1. Kiss Barbara (Munkácsy), 2. Zsiga Nikolett (Kazinczy-Tapolcai).

Diák ,,A”, fiúk

30 kg: 1. Bartha Ákos (Avastetői), 2. Fintor Kristóf (Fráter), 3. Gercsák Dávid (Avastetői). 34 kg: 1. Simon Richárd (Szabó L.), 2. Tihanyi Viktor (Görög Katolikus), 3. Varga Kristóf (Herman O.). 38 kg: 1. Diószeghy Csaba (Fazekas-Istvánffy), 2. Nagy Kristóf (Fazekas-Istvánffy), 3. Árvai Attila (Herman). 41 kg: 1. Csorba Martin (Avastetői), 2. Koroknai Sólyom (Fazekas-Istvánffy), 3. Lengyel Viktor (Görög Katolikus). 45 kg: 1. Kovács Dániel (Fazekas). 49 kg: 1. Hegedűs Máté (Bem-Arany), 2. Kun Levente (Fazekas-Istvánffy). 54 kg: 1. Balogh Richárd (Avastetői), 2. Kiss Balázs (Bem-Arany), 3. Dőri Gábor (Görög Katolikus).

Lányok

33 kg: 1. Gerják Edit (Fazekas). 38 kg: 1. Kövesi Zsuzsanna (Vörösmarty). 41 kg: Kruzsely Luca (Herman O.). 45 kg: 1. Fízer Babett (Bem-Arany). 50 kg: 1. Vercsik Beáta (Munkácsy), 2. Horváth Viktória (Szilágyi).

Diák ,,B”, fiúk

29 kg: 1. Maksa Balázs (Kazinczy-Tapolcai). 32 kg: 1. Tóth Jakab (Szilágyi), 2. Radácsi Milán (Kazinczy). 35 kg: 1. Kovács Dávid (Avastetői), 2. Kolozsvári Csaba (21. Sz.), 3. Juhász Máté (Bársony-Hunyadi). 38 kg: 1. Szendrei Dávid (Fazekas-Istvánffy). 45 kg: 1. Pozsa Ákos (Gárdonyi), 2. Kaprinyák Attila (Kazinczy), 3. Laczi Gergő (Móra). 50 kg: 1. Cseke Csaba (Szilágyi), 2. Borsodi Bence (21. Sz.). 55 kg: 1. Kamarási Zsolt (Vörösmarty), 2. Tóth Bence (Szabó L.). 60 kg: 1. Kónya László (Fazekas). +60 kg: 1. Mácsay Viktor (Vörösmarty).

Lányok

28 kg: 1. Oláh Adrienn (Kaffka), 2. Kovács Dorina (Kazinczy-Tapolcai), 3. Labancz Patrícia (Kazinczy-Tapolcai). 33 kg: 1. Rácz Réka (Fazekas). 40 kg: 1. Dankó Dominika (II. Rákóczi), 2. Veréb Nikolett (Kazinczy-Tapolcai). 49 kg: 1. Köteles Vivien (Kazinczy-Tapolcai), 2. Gere Adrienn (Fráter), 3. Kiszei Kinga (Kazinczy-Tapolcai).

Diák ,,C”, fiúk

27 kg: 1. Tóth Levente (Avastetői), 2. Gerőcs Ádám (Avastetői), 3. Orosz Bálint (Fazekas-Istvánffy). 30 kg: 1. Kriston László (Bem-Arany), 2. Papp András (Görög Katolikus). 33 kg: 1. Somosi Zoltán (Bársony-Hunyadi), 2. Kiss Máté (Munkácsy), 3. Kovács Attila (Munkácsy). 36 kg: 1. Siroki Szilveszter (Fazekas-Istvánffy), 2. Kónya Gergely (Szilágyi), 3. Balák Nándor (Munkácsy). 39 kg: 1. Kormos Csaba (Fazekas-Istvánffy). 42 kg: 1. Balogh Zoltán (Fazekas-Istvánffy), 2. Palásty István (Kazinczy), 3. Kocsa Tamás (20. Sz.). 45 kg: 1. Papp-Szász Gyula (Fazekas-Istvánffy). 50 kg: 1. Pető Attila (Szabó L.), 2. Gazdik Ádám (Kazinczy-Tapolcai), 3. Farkas Gábor (Munkácsy). 55 kg: 1. Kovács Martin (Móra).

Lányok

27 kg: 1. Szilvási Zsófia (Avastetői), 2. Palásty Fanny (Kazinczy). 30 kg: 1. Lengyel Olívia (Görög Katolikus). 33 kg: 1. Gercsák Szabina (Avastetői), 2. György Patrícia (Herman O.). 45 kg: 1. Sipos Réka (Kazinczy), 2. Tihanyi Margaréta (Görög Katolikus), 3. Flórusz Réka (Bársony-Hunyadi).

Felkészítő edzők: Flórusz János, Gecsei László, Gombás István, Kálmán Tibor, Kiss Tibor, Nyeste Sándor.

P.A.



További hírek a boon-sportoldal kategóriából






hirdetés