Józsán büszkék lehetnek csapataikra

Labdarúgás – Mind a három utánpótlás korú józsai gárda dobogóra állhatott.

Fennállása óta a legeredményesebb évet zárta a 2011-2012-es bajnokságban a Józsa Sportegyesület. A felnőtt csapat a megyei első osztályban a középmezőnyben végzett, a 9. helyen zárt a társulat. Az eredmény még édesebb, amennyiben hozzávesszük, hogy a játékosok teljesítményét befolyásolta a vezetés körül kialakuló konfliktus. A bajnokság végére azonban helyreállt a rend, és ezzel a teljesítmény is – az utolsó öt mérkőzésből négyet megnyertek a józsaiak.

Az ifjabbak is sikeresek

Az egyesület utánpótlás korú gárdái is kitettek magukért – minden korosztályban volt dobogós józsai együttes. A Tóth Mihály és Tóth Tibor által irányított U19-esek bajnoki címet szereztek. Az U16-os korcsoport a Megyei Serdülő Labdarúgó Bajnokság Déli csoportjában a 3. helyen végzett. Szabó Mátyás tanítványai, az U13-asok a Megyei Gyermek Labdarúgó Bajnokság Déli csoportjának második pozícióját szerezték meg.