Hozták a kötelezőt a böszörményi lányok

Bokor Adrienn is hozzájárult a sikerhez
Bokor Adrienn is hozzájárult a sikerhez - © Fotó: Derencsényi István
Hajdúböszörmény – Ahogy az várható volt, nem okozott gondot a címvédő Böszörménynek a TFSE legyőzése.

Az ötödik fordulót rendezték meg múlt hétvégén a női futsal NB I-ben: a Hajdúböszörményi TE csapata az újonc TFSE együttesét látta vendégül szombaton délután.

Pádár Anita rögtön az első percben megadta az alaphangot, az előnyt Mogyorósi Zsuzsanna, majd Bokor Adrienn növelte. Még a szünet előtt szépítettek a vendégek, így félidőben 3–1 állt az eredményjelzőn. A folytatásban Tell Zsófia is betalált, a másik oldalon pedig Bede Anna lövése talált célt. Az utolsó gól a 34. percben esett, Nagy Anikó lőtte meg a HTE ötödik találatát. Ezzel Quirikó Vivien tanítványai nyolc ponttal feljöttek a tabella második helyére. Legközelebb, vasárnap 17 órától a Tolna otthonába látogatnak a böszörményiek.