Hosszú évek gyümölcsét vehetik most kézbe

Akt.:
Hosszú évek gyümölcsét vehetik most kézbe
© Fotó: Archív
Debrecen – Két diplomaosztó ünnepséget is tartanak ma a Debreceni Egyetemen, itt megtalálják az oklevelet szerzett hallgatók névsorát.

Diplomaosztó – Bölcsészettudományi Kar

február 6., péntek, főépület, díszudvar, 11 óra

A diplomát szerzett hallgatók névsora

Alapképzés (BA)

Nappali tagozat

andragógia

Dancs Vivien, Horváth Alexandra, Kluk Orsolya Dóra, Márkus Szilvia, Pergel Anna Katalin

anglisztika

Aszódi Klaudia Gerda, Ecsedi Dóra, Gebei Violetta, Molnár Judit, Németi Edit, Novák Lilla, Salamon Rea Rebeka, Sas Enikő

germanisztika – német

Belme Judit, Halász Tibor, Janka Szofia, Kovács Kitti, Tóth Ildikó Ágota

kommunikáció- és médiatudomány

Kovács Szilárd István, Varga Csaba, Varga Hajnalka

magyar

Kányási Blanka, Kecskeméti Krisztina, Szántó Alexandra

pedagógia

Magyar Bettina

politológia

Gégény Bálint, Nofal Ramzi

pszichológia

Birtók Orsolya Luca, Márton Eszter, Molnár Nikolett, Széles Árpád, Tóth Klára Zsuzsanna

romanisztika–francia

Keczán Dorottya

romanisztika–olasz

Ferenczi Lívia, Kelemen Zsuzsa, Máté Ágnes, Szabó Adrienn

szabad bölcsészet

Dr. Becánics Adrienn, Hajdu Ágnes, Hornyák Zsolt, Orosz Ferenc

szlavisztika–orosz

Boros Enikő, Kőrösi Zita, Maklári Orsolya

szociális munka

Barta Nóra Zsófia, Békési Mónika, Bencze Bettina, Bene Viktória, Biró Sándor Norbert, Daróczi Enikő, Derzsi Vivien, Ecsegi Veronika, Egri Judit, Erdelics Vanda Maja, Fridvalszki Gréta, Gyarmati Lilla, Harmati Katalin, Hegyi Lilla Judit, Kovács Zsófia, Madar Alexandra Zsuzsa, Menyhárt Petra, Nagy Renáta, Nagy Richárd, Nagy Tamás, Pápai Barbara, Pircs Bianka, Pötördi Bianka, Ratku Renáta, Rózsahegyi Adél, Szabó Tamara, Szél Barnabás Kálmán, Szilágyi Gábor Krisztián, Szöllősi Lajos

szociológia

Vincze Réka Krisztina

történelem

Varga Márton István

Levelező tagozat

andragógia

Herczeg Milán, Pótfi Melinda

anglisztika

Sztanojev Péter

kommunikáció- és médiatudomány

Dobosová Bettina

pszichológia

Dr. Bedő Anett, Rácz András

szociális munka

Eszenyi Ágnes, Forgács Imréné, Kaprinyák Eszter, Komjáthiné Boros Márta, Magyar Zsuzsanna

Mesterképzés (MA)

Nappali tagozat

amerikanisztika

Csuka Réka

kommunikáció- és médiatudomány

Kun Ibolya

pszichológia

Nagy Boglárka Tímea

szlavisztika–orosz

Váradi Dóra

szociálpolitika

Bakosi Valéria, Baluja Petra, Besenyei Edit, Éliás Anikó, Gulyás Teréz, Győry Bence Attila, Oláh-Pucsok Eszter, Petró Tímea, Szeder Dóra Valéria, Varga Mariann

tanári

Andre Anita Ildikó, Czap Renáta, Cseh Balázs Zoltán, Cseh Dániel, Csejk Petra, Csuhaj-Hartman Erika, Dobos Dorina Réka, Gerják Eszter Erzsébet, Katona József, Kiss Attila, Kiss Emese, Kósa Zsuzsanna, Koszmály Dorottya, Kovács Emese, Kövér Mónika, Mezei Lili Alexandra, Moldován Tekla Mária, Nagyházi Anna, Rácz Éva Fruzsina, Rembeczki Attila, Simkó Csilla, Somogyi Pálma Krisztina, Szőnyi Anikó, Szulyák Anita, Szűcs Anikó, Szűcs Tímea

Levelező tagozat

tanári

Bárdos Zita, Bodnárné Ur Angéla, Csűry Dávid Gergely, Kocsis Anna, Oláh Ildikó, Pappné Tőkés Éva, Sós Nóra

Szakirányú továbbképzés

Levelező tagozat

mentálhigiéné

Szigeti Adrienn

pedagógus szakvizsga

Bakosné Mester Mónika, Béres Sándorné, Bobonkáné Vass Erika Erzsébet, Dr. Németh Nóra Veronika, Gintliné Orosz Csilla, Harmati Zoltánné, Horváth Józsefné, Katonáné Ferencz Éva Gabriella, Kovácsné Kovács Tímea, Lisztes Ágnes, Szakácsné Nagy Zsuzsanna, Szemán Józsefné, Tóth Mária Erzsébet, Turócziné Eszes Mária

Egyetemi képzés

Nappali tagozat

néprajz–politológia

Legyes Krisztián

történelem

Bökönyi Ádám

Levelező tagozat

angol nyelv és irodalom

Mészáros Ilona

Debreceni Egyetem Egészségügyi Kar

február 6., péntek, Egészségügyi Kar, Zilahi-terem, 11 óra

A záróvizsgát tett hallgatók névsora

ápolás mesterszak – levelező tag.

Balázs Anikó, Bessenyeiné Dombrádi Anett, Brunnerné Silye Anna, Gyimesi Gábor, Horváth Emese, Iványi Éva, Kind Róbertné, Királyné Sebestyén Anita, Koskáné Török Tünde, Pócs Anita, Rémiás Anita, Szávai Gézáné, Takács Mónika, Veréb Anikó Klára, Virágné Kaló Ágnes

egészségügyi szociális munka mesterszak – levelező tagozat

Czápicz Ágnes, Kerekesné Lázár Veronika, Kubik Ilona Zsuzsanna, Magyarné Sónyák Zsuzsanna

szociális munka és szociális gazdaság mesterszak – levelező tagozat

Erdődi Istvánné, Kölesné Bukovics Zsuzsanna

ápolás és betegellátás alapszak – ápoló szakirány – nappali tagozat

Csató Eszter, Karakas Regina, Kaszás István

ápolás és betegellátás alapszak – ápoló szakirány – levelező tagozat

Kovácsné Bubrik Gabriella, Majorné Dócs Andrea, Székely Ildikó, Székely-Szende Imola

ápolás és betegellátás alapszak – mentőtiszt szakirány – nappali tagozat

Boros András, Máté Anna, Mészáros Csilla, Molnárová Melinda, Pótor Dávid, Sáfián László, Szabó Orsolya

ápolás és betegellátás alapszak – mentőtiszt szakirány – levelező tagozat

Gadóczy György, Sami Norbert, Surányi Zsolt Mihály, Szabó Attila, Szabóné Danyi Emese, Szanyi Ferenc, Tóth Ágnes

ápolás és betegellátás alapszak – szülésznő szakirány – nappali tagozat

Bacskai Anikó, Kiss Lilla, Szamosvári Tünde, Teszlenkó Dárja

egészségügyi szervező alapszak – nappali tagozat

Ajtai Beatrix, Barabás Éva, Bátor Anett, Beregi Bettina, Berényi Norbert, Bernáth Zalán Csaba, Bodrogi Nóra, Boglyasovszky Bianka, Csorvási Anita Emőke, Döller Bettina, Fekete Bettina Katalin, Fügedi Beatrix Anett, Gyurján Brigitta, Hensperger Szilvia, Horváth Bettina, Jakab Kinga Melitta, Jónás Anikó, Kaposi Nóra, Kiss Bernadett, Kovács Emese, Kovács Viktória, Köbli Edina, Kurucz Edina, Leskovics Enikő, Magyar Bettina, Mészáros Zsófia Flóra, Mihályi Nóra, Mogyorós Alexandra, Nagy Lilla, Orosz Balázs, Orosz Kitti Anett, Palásthy Dalma, Páll Viktória Anna, Pocsai Nikoletta, Rátkai Dorina, Seres Viktória, Svéger Alexandra, Szabó Anita, Szabó Katalin, Szabó Kinga, Szabó Lajos, Szabó Viktória, Szakács Zsuzsanna, Szegedi Sára, Szeleczkei Dóra, Szilágyi Pálma, Szolnoki Zsuzsanna, Szűcs Lili, Takács Boglárka, Takács Eszter, Tomasovszki Vivien, Vass Eszter, Vilmányi Andrea, Vilmányi Tímea, Vincze Bernadett, Zelei Judit

egészségügyi szervező alapszak – levelező tagozat

Asztalos István, Bíró Zoltán, Czimre Istvánné, Csumita Angéla, Gyüre Tamásné, Hajdú Bernadett, Kiss Gergely, Kiss Judit, Kiss Nikoletta, Lőrincz Judit, Lucskai Kármen, Pálócziné Horváth Enikő, Pető Judit, Petrics Szilvia, Takács László Attiláné, dr. Tátrai Norbert Álmos, Tóth Lászlóné, Tóthné Petró Anikó

szociális munka alapszak – nappali tagozat

Barabás János, Fazekas Nikoletta, Kárpáti Ágnes, Laczkó Zsolt, Vánczku Vanda, Verdes Adrián

szociális munka alapszak – levelező tagozat

Baloghné Feczkó Erika, Birta Krisztina, Bódi Beáta , Bodnár Krisztina, Botáné Hadházi Mónika Éva, Czap Gabriella, Deák Olga Magdolna, Gál Renáta, Harsányi Zsuzsa, Hauberger Tímea, Jónás Miklósné, Krajnyák Viktória, Luci Gábor, Makkainé Szőke Katalin, Nagy Jánosné, Pásztor Máté, Poór Tiborné, Dr. Szikora Lászlóné, Szilágyi János, Szilágyiné Galambos Erzsébet, Vajdáné Tomku Tímea, Vincze Lajosné

interdiszciplináris közösségi munka szakirányú továbbképzés – levelező tagozat

Boró Orsolya, Juhász Renáta, Király Zoltán, Kovácsné Szabó Anikó

alkalmazott szociális gerontológia szakirányú továbbképzés – levelező tagozat

Takács Mariann








hirdetés