Hosszabbítás után verték a DHK-t

© Fotó: Derencsényi István, archív
Budapest, Debrecen – Pesterzsébeten, a Ferencvárosi TC otthonában vendégszerepelt a MOL Liga vasárnapi játéknapján a Debreceni Hoki Klub.

1–0-ra hozták az első harmadot a hazaiak, majd a debreceniek a második etapban egyenlítettek – 1–1-es állásnál következett a végső játékrész. A hajrában gyors gólváltás történt, így 2–2 után jöhetett a hosszabbítás. Tendler találata döntötte el a találkozót, a Fradi a ráadásban nyert 3–2-re.

Legközelebb kedden 18 órától a Debrecen Jégcsarnokban fogadja a DHK az ASC Corona Brassó együttesét. A mérkőzésen egy jótékonysági akció keretein belül a szurkolók újra plüssfigurákat dobhatnak a pályára az első hazai gól után. Az összegyűlt adományokkal a Bihari Állami Gondozottak Egyesület halmozottan hátrányos helyzetű gyerekeinek karácsonyát szépítik majd meg.