Az építkezés elején tart az Újváros

Balmazújváros - Kihagyott és értékesített tizenegyes, jókor jó helyen lévő Kamarás, küzdelem, iksz.
Labdarúgás: az NB II őszi programja

Debrecen, Kazincbarcika, Nyíregyháza - Pénteken elkészítették a labdarúgó NB II 2018/19-es idényének sorolását a Magyar Labdarúgó-szövetségben.

Hat megyei csapat a harmadik osztályban

Borsod-Abaúj_Zemplén - A férfiaknál és a nőknél is hat csoportban zajlanak majd a küzdelmek, 12-12 csapattal.

Labdarúgó NB II - Kis Károly a Vasas edzője

Budapest - Kis Károly irányítja a másodosztályú Vasas labdarúgócsapatát a Merkantil Bank Liga július végén kezdődő új idényében.
Augusztusban kezdődik a labdarúgó-kupázás

Miskolc - Rövidesen lejár a több hónapos sorozatra való nevezés határideje.
MLSZ - Egymilliós büntetés az Újpestnek, 600 ezer a DVTK-nak

Budapest - Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága (FEB) június 8-i ülésén az alábbi határozatokat hozta.

Labdarúgó NB II - Kiesett a Szeged és a Szolnok

Budapest - A már korábban búcsúzott Sopron mellett a Szeged és a Szolnok esett ki a labdarúgó NB II utolsó fordulóját követően.

Hétvégi sportműsor - Szombat, vasárnap

Budapest - A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

Labdarúgó NB II - Dorogon győzött a Békéscsaba

Budapest - A harmadik helyen álló Békéscsaba 3-2-re győzött a Dorog vendégeként a labdarúgó NB II 37. fordulójának vasárnapi játéknapján, és sikerével egy fordulóval a szezon zárása előtt bebiztosította a bronzérmét.

Hétvégi országos sportműsor

Budapest - A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

Élő tv-sportközvetítések - Péntek, szombat, vasárnap

Budapest - A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Labdarúgó NB II - Kilencgólos mérkőzésen győzte le a kiesőjelölt ZTE a bajnok MTK-t

Budapest - A kiesés ellen harcoló ZTE hazai pályán egy rendkívül látványos mérkőzésen 5-4-re legyőzte a már bajnok MTK-t vasárnap a labdarúgó NB II 36. fordulójában.
Labdarúgó NB II - A Kisvárda a második feljutó

Budapest - A bajnok MTK után a Kisvárda biztosította másodikként helyét az élvonalban, miután hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott vasárnap a Szeged együttesével labdarúgó NB II 36. fordulójában.

Hétvégi és ünnepi sportműsor

Budapest - A fontosabb hétvégi és ünnepi hazai sportesemények.

Labdarúgó NB II - Nyert a kieső Sopron

Budapest - A sereghajtó és már biztos kieső Sopron hazai pályán 3-1-re nyert a Cegléd ellen a labdarúgó NB II 22. fordulójából elhalasztott és szerdán pótolt mérkőzésén.

Labdarúgó NB II - Győzelemmel ünnepelt az MTK

Budapest - A Kisvárda délutáni pontvesztése miatt már biztos bajnok MTK hazai pályán 3-1-re legyőzte a Győr együttesét vasárnap este a labdarúgó NB II 35. fordulójában.

Labdarúgó NB II - A Kisvárda nem tudta bebiztosítani feljutását

Budapest - A Kisvárda kikapott, a Békéscsaba pedig döntetlent játszott vasárnap a labdarúgó NB II 35. fordulójában.

Labdarúgó NB II - A hajrában szerzett két góllal egyenlített az MTK

Budapest - A listavezető MTK a hajrában szerzett két góllal egyenlített a Mosonmagyaróvár otthonában vasárnap a labdarúgó NB II 34. fordulójában.

Hétvégi sportműsor

Labdarúgó NB II - Kikapott Dorogon a Kisvárda

Budapest - A második helyezett Kisvárda 1-0-ra kikapott a bennmaradásért küzdő Dorog otthonában a labdarúgó NB II 33. fordulójának szerdai játéknapján.

Labdarúgó NB II - Újabb győzelmével biztossá vált az MTK feljutása

Budapest - A listavezető MTK házigazdaként 1-0-ra legyőzte a Gyirmót FC csapatát a labdarúgó NB II vasárnapi, 32. fordulóban, ezzel biztossá vált, hogy tavalyi kiesése után visszajut az élvonalba.

Labdarúgó NB II - Megszakadt a Zalaegerszeg rossz sorozata

Budapest - Elmozdult a kiesőhelyről a Zalaegerszeg a labdarúgó NB II-ben, miután a vasárnapi 32. fordulóban 2-1-re legyőzte a Dorog csapatát.

Labdarúgó NB II - Pontot mentett a Kisvárda a megyei rangadón

Budapest - A második helyezett Kisvárda kétgólos hátrányt ledolgozva pontot mentett a harmadik Nyíregyháza ellen a labdarúgó NB II 32. fordulójának Szabolcs megyei rangadóján.

Labdarúgás NB II - Győzött a Nyíregyháza

Budapest - A Nyíregyháza Spartacus házigazdaként 2-0-ra legyőzte a Kazincbarcika csapatát a labdarúgó NB II szerdai játéknapján.

Labdarúgó NB II - Pontokat veszítettek a dobogósok

Budapest - A listavezető MTK, a második Kisvárda és a harmadik Békéscsaba is döntetlent játszott vasárnap a labdarúgó NB II 31. fordulójában.

Nyert a Gyulaj, villantana a Csenger

Csenger, Nyírgyulaj - A Nyírgyulaj élvonalbeli futsalcsapata első győzelmét aratta a bajnok idény második felvonásában. Az A csoportban érdekelt nyírségiek ráadásul idegenben, a riválisnak számtó Ferencváros otthonában diadalmaskodtak.

Labdarúgó NB II - Fordulatos meccsen nyert az MTK

Budapest - A listavezető MTK Budapest 3-2-re legyőzte a Vác FC-t a labdarúgó NB II szerdai, 23. fordulójában.

Labdarúgó NB II - A Gyirmót legyőzte a Kisvárdát

Budapest - A harmadik helyezett Gyirmót FC házigazdaként 1-0-ra legyőzte a második Kisvárda csapatát a labdarúgó NB II szerdai, 23. fordulójában. A meccs egyetlen gólját Kiss Máté szerezte szabadrúgásból az 56. percben. Merkantil Bank Liga NB II, 23.