Női kézilabda Eb - A házigazda francia válogatott nyerte a döntőt

Budapest/Párizs - A világbajnok és házigazda francia női kézilabda-válogatott nyerte az Európa-bajnokságot, miután a vasárnapi döntőben 24-21-re legyőzte az olimpiai címvédő Oroszországot.
Férfi vízilabda Magyar Kupa - Huszonkét év után nyert a Ferencváros

Budapest - A Ferencváros 1996 óta először nyerte meg a férfi vízilabda Magyar Kupát, miután a vasárnapi döntőben hat góllal legyőzte a Miskolcot a Komjádi Uszodában.

Férfi röplabda Közép-európai Liga - Hazai pályán kapott ki a Kazincbarcika

Budapest - A magyar bajnok Kazincbarcika hazai pályán 3-1-re kikapott a horvát Mladost Zagreb csapatától a férfi röplabda Közép-európai Liga alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

Magyar arany a budapesti kopogós pingpong Európa-bajnokságon

Budapest - Zakar Kristóf személyében magyar győztest avattak egyesben a kopogós pingpong Európa-bajnokságon, amelyet szombaton és vasárnap rendeztek meg Budapesten, a III. kerületi High Life Sportban.

Női kosárlabda NB I - Több mint ötven ponttal nyert a Sopron

Budapest - A címvédő Sopron házigazdaként 51 ponttal legyőzte az ELTE BEAC Újbuda csapatát a női kosárlabda NB I alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

Női kosárlabda NB I - Magabiztos házigazdák

Budapest - A Diósgyőr, a Szekszárd és a Győr is magabiztosan nyert házigazdaként a női kosárlabda NB I alapszakaszának vasárnapi játéknapján.

Férfi kézilabda NB I - Vezetőedzője nélkül is simán nyert a Veszprém

Budapest - A Telekom Veszprém 41-23-ra nyert a Cegléd otthonában a férfi kézilabda NB I vasárnapi mérkőzésén.

Labdarúgó NB II - Sorozatban negyedszer nyert a Vasas

Budapest - A Vasas FC házigazdaként 4-2-re legyőzte a Budafok csapatát a labdarúgó NB II vasárnapi, 21. fordulójában, a Szusza Ferenc Stadionban.

Női röplabda Extraliga - Megszerezte első győzelmét a Haladás

Budapest - Megszerezte első győzelmét a Haladás a női röplabda Extraliga alapszakaszában, miután az egyetlen vasárnapi összecsapáson hazai pályán 3-0-ra nyert a Jászberény ellen.

Asztalitenisz Top 12 - Nagyváradi megvédte címét, ismét Lakatos a férfi bajnok

Budapest - A nőknél a címvédő Nagyváradi Mercédesz, a férfiaknál pedig a 2016-os bajnok Lakatos Tamás nyerte az asztaliteniszezők Top 12 bajnokságát, amelyet a Marczibányi téri Ormai László Csarnokban rendeztek meg.

Alpesi vk - Shiffrin kihagyja a Val Gardena-i versenyeket

Val Gardena - Az összetett alpesisí-világkupában címvédő amerikai Mikaela Shiffrin kihagyja a sorozat következő, Val Gardena-i állomásának versenyeit.

Kerekesszékes vívó vk - Nyolc magyar érem Kiotóban

Budapest - A magyar küldöttség nyolc érmet, egy aranyat, három ezüstöt és négy bronzot szerzett Japánban, a kerekesszékes vívó világkupaversenyen.

Hosszú Katinka az év legjobbja a FINA-nál

Hangcsou - Hosszú Katinka lett az év női úszója a vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetségnél (FINA).
Végig hitte, hogy jók lesznek

Debrecen - Kovács Annáék megmutatták, hogy senki nem veheti félvállról a magyar együttest.

A magyar férfi vízilabda-válogatott az év csapata a FINA-nál

Hangcsou - A magyar férfi vízilabda-válogatott lett az év csapata a vizes sportokat tömörítő nemzetközi szövetségnél (FINA).

Női kézilabda Eb - Hollandia nyerte a bronzérmet

Budapest/Párizs - A holland női kézilabda-válogatott nyerte a franciaországi Európa-bajnokság bronzérmét, miután a vasárnap délutáni helyosztón négy góllal legyőzte Románia csapatát Párizsban.

Labdarúgó NB II - Nyert a Békéscsaba

Budapest - A Békéscsaba hazai pályán két góllal legyőzte a Budaörsöt a labdarúgó Merkantil Bank Liga 21. fordulójában, vasárnap.
Női vízilabda Magyar Kupa - Simán nyerte a döntőt az UVSE

Budapest - Az UVSE csapata nyerte a női vízilabda Magyar Kupát, miután a sorozat vasárnapi döntőjében ötgólos győzelmet aratott a BVSC felett.

Labdarúgó NB II - Gólzáporos mérkőzésen nyert a Gyirmót

Budapest - A listavezető Gyirmót gólzáporos mérkőzésen 4-3-ra nyert a Tiszakécske otthonában vasárnap a labdarúgó Merkantil Bank Liga 21. fordulójában.

Rövidpályás úszó-vb - Eredmények

Hangcsou - A kínai Hangcsouban rendezett rövidpályás úszó-világbajnokság vasárnapi zárónapjának eredményei:

Rövidpályás úszó-vb - Éremtáblázat

Hangcsou - A kínai Hangcsouban rendezett rövidpályás úszó-világbajnokság éremtáblázata:

Cselgáncs-vk - Tóth Krisztián ezüstérmes a Mesterek Tornáján

Kanton/Budapest - A 90 kilogrammos Tóth Krisztián ezüstérmet nyert az olimpiai kvalifikációs cselgáncs világkupa-sorozat évzáró versenyén, a kantoni Mesterek Tornáján.

Baráth Botond távozik a Honvédtól

Budapest - A Budapest Honvéd labdarúgócsapata bejelentette, a válogatott hátvéd Baráth Botond nem hosszabbítja meg december 31-én lejáró szerződését, hanem külföldre szerződik.

Rövidpályás úszó-vb - Sós Csaba szerint változtatni kell a hazai versenynaptáron

Hangcsou - Sós Csaba szerint elkerülhetetlen, hogy átalakítsák Magyarországon a versenynaptárt annak érdekében, hogy a magyar válogatott a lehető legjobb formában versenyezzen rövidpályás úszó-világbajnokságokon.

Női kézilabda Eb - Háfra Noémi az álomcsapatban

Budapest - Háfra Noémi is bekerült a franciaországi női kézilabda Európa-bajnokság álomcsapatába.

Férfi kosárlabda NB I - Menesztette Dzunicot az Alba Fehérvár

Budapest - Az Alba Fehérvár férfi kosárlabdacsapatának vezetősége felmentette a munkavégzés alól Dzunic Branislav vezetőedzőt.
Rövidpályás úszó-vb - Hosszú Katinka 54 ezer dollárt keresett

Hangcsou - Hosszú Katinka 54 ezer dollárt keresett a kínai Hangcsouban rendezett rövidpályás úszó-világbajnokságon.

NBA - A Detroit megszakította a Boston sorozatát

Detroit - A Detroit Pistons hazai pályán 113-104-re legyőzte a Boston Celtics csapatát az észak-amerikai kosárlabdaliga (NBA) legutóbbi játéknapján, ezzel megszakította a vendégek nyolcmérkőzéses győzelmi szériáját.