MVLC: Oroszok ellen kell majd megvívni az elődöntőért

Miskolc - A volgográdiak lesznek a miskolciak ellenfelei az Európa Kupa negyed­döntőjében.
MVLC: Ha lehetne választani, akkor a szerbekkel játszanának

Miskolc - A nemzetközi kupa­újonc MVLC remek teljesítményének köszönhetően már negyeddöntős.

Férfi vízilabda ob I - Vasas-győzelem az újoncnál

Budapest - A Vasas jó hajrájának köszönhetően, 10-10 után a negyedik negyedben kétszer is betalálva nyert az újonc szombathelyi AVUS otthonában a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.

Férfi vízilabda ob I - Szolnoki KO a Kaposvár ellen, péntek után szombaton is

Budapest - A bajnoki címvédő Szolnok tíz góllal nyert a Kaposvár ellen vendégként a férfi vízilabda ob I szombati játéknapján.

Vízilabda NB I - Könnyed FTC-diadal

Budapest - Az FTC simán győzött Debrecenben a férfi vízilabda NB I pénteki játéknapján.

Férfi vízilabda Eurokupa - Orosz ellenfelek a magyar csapatoknak

Budapest/Miskolc - A címvédő Ferencváros a Szintez Kazany, a Miskolc pedig a szintén orosz Szpartak Volgográd csapatával találkozik a férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjében.

Sorsoltak a vízilabda világligában

Budapest - A vizes sportokat tömörítő világszövetség (FINA) keddi, máltai ülésén elkészítették a vízilabda világliga sorsolását, mely szerint a magyar férfi csapat a holland és a spanyol válogatottal került egy csoportba.

Férfi vízilabda ob I - Szécsi Zoltán távozik Kaposvárról

Budapest - Távozott posztjáról Szécsi Zoltán, a Kaposvári VK férfi vízilabdacsapatának vezetőedzője.
MVLC-bravúr Franciaországban: Veretlenül az EK-negyeddöntőbe

Miskolc - A nemzetközi kupa­újonc miskolciak Franciaországban is kivívták a továbbjutást.
Férfi vízilabda Eurokupa - Csoportgyőztesként legjobb nyolcban az FTC

Budapest - Harmadik mérkőzését is magabiztosan nyerve a Ferencváros férfi vízilabdacsapata csoportelsőként jutott be az Eurokupa negyeddöntőjébe.
Férfi vízilabda Eurokupa - Csoportmásodikként továbbjutó a Miskolc

Budapest - Két döntetlen után a zárónapon két góllal nyert a Miskolc csapata a férfi vízilabda Eurokupa második selejtezőkörében, s bejutott a sorozat negyeddöntőjébe.

Férfi vízilabda Eurokupa - Másodszor is nyert a Ferencváros, már továbbjutó

Budapest - Kiütéssel felérő győzelmet aratott a Ferencváros a férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjébe jutásért zajló második selejtezőkörben, a Népligetben, szombaton, így a házigazda két sikerével már továbbjutott.

Férfi vízilabda BL - Volgográdban nyert az OSC, közel a továbbjutás

Budapest/Volgográd - Az OSC győzött az orosz bajnok Szpartak Volgograd otthonában a párharc első mérkőzésén, szombaton, így nagyon közel került a főtáblára jutáshoz a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában.
Férfi vízilabda Eurokupa - Miskolc: újabb döntetlen

Budapest - Döntetlennel folytatta szereplését a Miskolc csapata a férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjébe jutásért zajló második selejtezőkörben, a franciaországi Aix-en-Provence-ban.
Kemény iksz a nyitányon

Aix-en-Provence, Miskolc - Az Európa Kupa második csoportselejtezőjének első meccsét játszotta pénteken az MVLC vízilabdacsapata.

Férfi vízilabda Eurokupa - Győzelemmel kezdett a Ferencváros

Budapest - Magabiztos győzelemmel rajtolt a Ferencváros a férfi vízilabda Eurokupa negyeddöntőjébe jutásért zajló második selejtezőkörben, a Népligetben.
MVLC: A másodikból is továbbmennének az Európa Kupában

Miskolc - Péntektől vasárnapig Franciaországban nemzetközi kupázik a PannErgy-MVLC.
Európai vízilabdakupák - Franciaországban játszik a Miskolc, itthon az FTC az EK-ban

Budapest/Miskolc - A férfi vízilabda Eurokupában érdekelt mindkét magyar együttes, a Ferencváros és a Miskolc is medencébe ugrik a hétvégén a sorozat második selejtezőkörében. A tét a negyeddöntőbe jutás.

Férfi vízilabda ob I - Az újonc kis híján meglepte a BVSC-t

Budapest - Az újonc AVUS Szombathely szoros mérkőzésen 10-8-ra maradt alul a BVSC-vel szemben az E.ON férfi vízilabda ob I harmadik fordulójának szerdai játéknapján.

Märcz Tamás új játékosokat próbál ki idei első keretedzésén

Budapest - Új játékosokat próbál ki szezonbeli első keretedzésén Märcz Tamás, a világbajnoki ezüstérmes férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya.
Miskolc Autó: a pólósok is támogatottak

Miskolc - A cég a PannErgy-MVLC élvonalbeli vízilabdázóit szponzorálja negyedikként.

Merész András lett a vízilabda-szövetség sportszakmai igazgatója

Budapest - Merész András lett a vízilabda-szövetség (MVLSZ) sportszakmai igazgatója. A női válogatott volt szövetségi kapitánya kiemelte: örül az új munkakörnek, mert ezzel is szolgálhatja a sportágat.
Háromból három az MVLC mérlege

Miskolc - A férfi vízilabda OB I 3. fordulójában hazai meccset játszott kedden a PannErgy-MVLC.

Férfi vízilabda ob I - Újra nyert a Miskolc

Miskolc - Harmadik mérkőzését is megnyerte a Miskolc a férfi vízilabda ob I-ben: a borsodi együttes kedden 12-5-re győzte le a Szentes csapatát.

Férfi vízilabda ob I - Könnyedén nyert a Szolnok

Budapest - A címvédő Szolnok magabiztos, 19-7-es győzelmet aratott a vendég Debrecen együttese felett a férfi vízilabda ob I alapszakaszának harmadik fordulójában, kedden.
MVLC: Nem számít gólfesztiválra az edző

Miskolc - Az élvonal 3. fordulójában kedden ismét saját környezetében játszik a PannErgy-MVLC.
MVLC: Kiváló védekezés és kapusteljesítmény

Miskolc - Szombaton, hazai kör­nyezetben rangadót nyert a miskolci pólócsapat.
Férfi vízilabda ob I - A Miskolccal már nem bírt a Honvéd

Budapest/Miskolc - Az OSC legyőzésével a szerdai nyitóforduló legnagyobb meglepetését okozó Honvéd a második fordulóban 11-6-ra kikapott az Eurokupában vitézkedő - a selejtezőből százszázalékos mérleggel továbbjutott - Miskolc vendégeként az E.ON férfi vízilabda ob I-ben szombaton.

Férfi vízilabda ob I - Könnyedén nyert az FTC és az Eger

Budapest - A Ferencváros és az Eger is papírforma győzelmet aratott a férfi vízilabda ob I második fordulójában szombaton: a fővárosiak az újonc Szombathely együttese, a hevesiek pedig a Tatabánya csapata ellen nyertek hazai környezetben.

Férfi vízilabda ob I - BVSC-siker

Budapest - A BVSC négy góllal 10-6-ra győzte le a vendég Kaposvár együttesét a férfi vízilabda ob I második fordulójában szombaton.