2010.07.9 10:27; Frissítve: 2010.07.9 10:27


Lady GaGa combja narancsbőrös

Szexi harisnya, harisnyatartó, aprócska ruha. Lady GaGa narancsbőrös combját mutogatta a fotósoknak, akik ráharaptak a csalira.

A 24 éves énekesnő épp egy New York-i edzőterembe tartott, valószínűleg már ő is felfedezte a combján lévő narancsbőrt, és most egy kis edzéssel próbált rajta segíteni.

Nézze meg a képeket ide kattintva!

Attól függetlenül, hogy az énekesnő karcsú és vékony, nem meglepő a narancsbőr, ugyanis a nők 90 %-a szenved ettől az esztétikai hibától. Lady GaGa azonban tudja, hogy szakmájában mennyire fontos a jó megjelenés, így az egyik legmenőbb személyi edzőhöz, Tracy Andersonhoz iratkozott be egy kis tornára.

Nem Lady GaGa az első, akiről kínos, narancsbőrös képek kerültek nyilvánosságra, többek között Pamela Anderson, Gwyneth Paltrow, Jennifer Lopez, Britney Spears, de még a nagyon csontos Nicole Kidman is szenved a narancsbőr problémájától.

- MON -



Cikk ajánlása

Hozzászólok
Mi a véleményed?
Hozzászólások szürése  | 
HOZZÁSZÓLÁS SZÜRÉSE  X opciók bezárása



LEGÚJABB HIREK Bulvár
Bizarr! Coco pucéron pózol unokaöccsével az ágyban
Ice-T exhibicionista, bőséges idomokkal megáldott felesége saját maga posztolta ki a Twittere azt a képet, amin [...] tovább »
VV Vera filmjét pornó-Oscarra jelölték
Vera még azt sem sejti, hogy fény derült a szexiparban tett szárnypróbálgatásaira, de máris pornó Oscar-díjra [...] tovább »
Billy Connolly is csatlakozott A hobbit szereplőgárdájához
London, 2012. február 9., csütörtök (MTI) - Csatlakozott Peter Jackson A hobbit - Váratlan utazás című [...] tovább »
Kipakolta a mellbimbit Lindsay Lohan
A botrányhősnő sokkal inkább luxuslotyónak néz ki a képeken, mint tehetséges színésznőnek... tovább »
Már nem nyomoz az NNI Brad Pitt fegyverei után
Budapest, 2012. február 9., csütörtök (MTI) - Az NNI megszüntette a Brad Pitt filmjének forgatására behozott [...] tovább »
Még több kategóriábol »

feedback

Belépés



Elfelejtetted a jelszavad?
Új felhasználó regisztrálása