Hétvégi sportműsor – szombat, vasárnap

Akt.:
Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

szeptember 23., szombat:

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, 2. forduló:
B csoport:
Telekom Veszprém – Flensburg-Handewitt (német) 17.30
Férfi NB I:
Ferencvárosi TC-CYEB Budakalász 17.00
Balatonfüredi KSE-Grundfos Tatabánya KC 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 10. forduló:
Vasas FC-Swietelsky Haladás, Szusza Ferenc Stadion 18.00
Ferencvárosi TC-Diósgyőri VTK 18.00
Paksi FC-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 18.00
Debreceni VSC-Puskás Akadémia 18.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Újpest FC 18.15
Videoton FC-Budapest Honvéd, Felcsút 20.30

Vízilabda
BENU férfi Magyar Kupa:
A csoport (Miskolc):
Metalcom-Szentes – EBP Tatabánya 10.00
PannErgy-Miskolci VC – PVSK Mecsek-Füszért 11.30
ZF-Eger – Metalcom-Szentes 14.00
PannErgy-Miskolci VC – EBP Tatabánya 17.00
ZF-Eger – PVSK Mecsek-Füszért 19.30
B csoport (Szolnok):
Szolnoki Dózsa-Közgép – UVSE 11.00
KSI-VasasPlaket 12.45
KSI – Szolnoki Dózsa-Közgép 17.00
UVSE-VasasPlaket 18.45
C csoport (Honvéd):
A-Híd OSC-Újbuda – RacioNet-Honvéd 11.00
Derbceni VSE – MKB-Euroleasing-BVSC 12.45
Debreceni VSE – A-Híd OSC-Újbuda 17.30
RacioNet-Honvéd – MKB-Euroleasing-BVSC 19.30
D csoport (Kaposvár):
FTC-PQS Waterpolo – Kaposvári VK 11.00
AVUS Szombathely – ContiTech Szeged-Diapolo 12.30
AVUS Szombathely – FTC-PQS Waterpolo 18.00
Kaposvári VK – ContiTech Szeged-Diapolo 19.30

szeptember 24., vasárnap:

Jégkorong
– Erste Liga:
Dunaújvárosi Acélbikák-EV Vienna Capitals (osztrák) 17.00
Fehérvári Titánok-DVTK Jegesmedvék 17.30
Ferencvárosi Torna Club-ASC Corona Brasov 18.00
UTE-SC Csíkszereda (román) 18.30

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 10. forduló:
Ceglédi VSE-Gyirmót FC, Albertirsa 16.00
Kisvárda-Szolnoki MÁV FC 16.00
Mosonmagyaróvár-Nyíregyháza Spartacus 16.00
Szeged 2011-KBSC, Gyula 16.00
BFC Siófok-Vác FC 16.30
FC Csákvár-Békéscsaba 1912 Előre 18.00
ZTE FC-Budafoki MTE 18.00
ETO FC Győr-Budaörs 18.00
Soproni VSE-Dorogi FC 18.00
MTK Budapest-Soroksár SC 18.00

Röplabda
Férfi NB I:
Dunaferr SE – Sümegi RE 15.00
MÁV Előre SC – PTE-PEAC 16.00
Pénzügyőr SE- HÉP-Kecskeméti RC 17.00
Szolnoki Röplabda Akadémia – MAFC-BME 17.00
Debreceni AC – Vegyész RC Kazincbarcika 17.30

Vízilabda
BENU férfi Magyar Kupa:
A csoport (Miskolc):
EBP Tatabánya – PVSK Mecsek-Füszért 10.00
PannErgy-Miskolci VC – Metalcom-Szentes 11.30
ZF-Eger – EBP Tatabánya 14.00
PVSK Mecsek-Füszért – Metalcom-Szentes 17.00
PannErgy-Miskolci VC – ZF-Eger 19.30
B csoport (Szolnok):
UVSE-KSI 11.00
Szolnoki Dózsa-Közgép – VasasPlaket 12.45
C csoport (Honvéd):
RacioNet-Honvéd – Debreceni VSE 11.00
A-Híd OSC-Újbuda – MKB-Euroleasing-BVSC 12.45
D csoport (Kaposvár):
FTC-PQS Waterpolo – ContiTech Szeged-Diapolo 11.00
Kaposvári VK-AVUS Szombathely 12.30

– MTI –








hirdetés