Hétvégi sportműsor

Akt.:
Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

május 27., szombat:

KAJAK-KENU
Világkupaverseny, Szeged
B- és C-döntők 8.30
1000 és 500 m-es A döntők 10.00
paraversenyek, döntők 11.20
200 és 500 m-es középfutamok 14.00
további 500 m-es elő- és középfutamok 16.20

KERÉKPÁR
A 43. Alisca Bau Gemenc Nagydíj nemzetközi kerékpárverseny záróetapja, Szekszárd-Őcsény-Decs-Sárpilis-Szekszárd, 110 km
Tour de Balaton (Balatonföldvár)

KÉZILABDA
Női NB I:
DVSC-TVP – MTK Budapest 18.00
Ipress Center-Vác – Győri Audi ETO KC 18.00
Mosonmagyaróvár – Dunaújvárosi Kohász KA 18.00

KOSÁRLABDA
Női válogatott Európa-bajnoki felkészülési torna, Róma:
Magyarország-Oroszország 18.00
Férfi NB I, elődöntő, 2. mérkőzés:
Egis Körmend-Falco KC Szombathely 18.00

LABDARÚGÁS
OTP Bank Liga, 33. (utolsó) forduló:
Ferencváros-Újpest FC 19.00 (+Fotó)
Vasas-Mezőkövesd Zsóry FC, Szusza Ferenc Stadion 19.00
Paksi FC-MTK Budapest 19.00
Diósgyőri VTK-Debreceni VSC, Mezőkövesd 19.00 (+Fotó)
Budapest Honvéd-Videoton FC 19.00 (+Fotó)
Swietelsky Haladás-Gyirmót FC, Sopron 19.00
Grundfoci országos bajnokság, döntő (BME Sporttelep) 9.00

SZABADIDŐSPORT
III. Knauf Tihanyi Félmaraton (Tihany)
20. KPMG Kékes Csúcsfutás, Mátrafüred, Volánbusz pályaudvar 11.00

ÜNNEPSÉG
A Duna Aréna ünnepélyes megnyitója (Duna Aréna, medencetér) 14.30

VÍZILABDA
Férfi Bajnokok Ligája Final Six (Duna Aréna):
a 3. helyért 15.15
döntő 16.45

május 28., vasárnap:

KAJAK-KENU
Világkupaverseny, Szeged
B- és C-döntők 9.10
200 és 500 m-es döntők 10.30
váltó előfutamok 14.00
váltó döntők 16.15

KARATE
Shotokan karate Európa-bajnokság a JSKA (Japan Shotokan Karate Association) Hungary és a Soproni Rendészeti Sportegyesület (SRSE) szervezésében (Sopron, Novomatic Aréna) 8.15

KÉZILABDA
Női NB I:
Alba Fehérvár KC-Érd 18.00
Kispest NKK-Siófok KC 18.00
Kisvárda Master Good SE-Budaörs 18.00

LABDARÚGÁS
Merkantil Bank Liga NB II, 37. forduló:
Kozármisleny-Soroksár SC 18.00
Szolnoki MÁV FC-Budaörs 18.00
Kisvárda-Ceglédi VSE 18.00
Soproni VSE-Szeged 2011 18.00
Békéscsaba 1912 Előre-Dorogi FC 18.00
SZEOL SC-Nyíregyháza Spartacus 18.00
Cigánd SE-BFC Siófok 18.00
FC Csákvár-Mosonmagyaróvár 18.00
Vác FC-ZTE FC, Dunaújváros 18.00
Puskás Akadémia-Balmazújváros 19.00

– MTI –



Sporthírek






hirdetés