Hétvégi sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

május 20., szombat:

Aerobik
Magyar bajnokság, Nyíradony 10.00

Autósport
Iseum Rali, az országos bajnokság harmadik futama, Szombathely és környéke

Atlétika
Kelet Kupa, Debrecen, Gyulai István Atlétikai Stadion 11.00

Baseball
Egésznapos ünnepi rendezvény a Magyar Baseball Szövetség alapításának 25. évfordulója alkalmából, Óbudai Baseball Aréna (III., Aranyos u. 8-14) 10.00

Fallabda
I. Szeged Open

Kajak-kenu
Maratoni ob, Győr 9.00

Kézilabda
Férfi NB I, döntő, 1. mérkőzés:
Telekom Veszprém – MOL-Pick Szeged 15.45
Női NB I:
FTC-Rail Cargo Hungaria – DVSC-TVP 18.00
Alba Fehérvár KC-Győri Audi ETO KC 18.00
Siófok KC-Budaörs 18.00
Ipress Center-Vác – EUbility Group-Békéscsaba 18.00
Érd-Dunaújvárosi Kohász KA 18.00

Kickbox
Világkupa, MOM Sportközpont és Kongresszusi Központ

Kosárlabda
Férfi NB I:
a kiesés elkerüléséért, 3. mérkőzés:
Vasas Budapest-MAFC 16.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 32. forduló:
Újpest FC-Swietelsky Haladás 18.00
Debreceni VSC-Budapest Honvéd 18.00
MTK Budapest-Diósgyőri VTK 18.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Paksi FC 18.00
Gyirmót FC-Vasas 18.00
Videoton FC-Ferencváros, Felcsút 20.30

Parasport
Hungarian Open paraúszó bajnokság, Hódmezővásárhely

Ritmikus gimnasztika
Európa-bajnokság, Papp László Budapest Sportaréna:
Team verseny és selejtező 11.00
Felnőtt egyéni selejtező (buzogány, szalag) 11.00

Rögbi
Világbajnoki pótselejtező, európai zóna, 1. forduló:
Magyarország – Bosznia-Hercegovina 16.00

Triatlon
Klubcsapat ob, Tiszaújváros 15.30

Úszás
Hosszútávúszó medencés országos bajnokság, Békéscsaba 10.00

május 21., vasárnap:

Aerobik
Magyar bajnokság, Nyíradony 9.45

Birkózás
Szabadfogású, és női országos bajnokság, Soroksár 10.30

Atlétika
Kelet Kupa, Debrecen, Gyulai István Atlétikai Stadion 11.00

Fallabda
I. Szeged Open

Kajak-kenu
Maratoni ob, Győr 9.00

Kickbox
Világkupa, MOM Sportközpont és Kongresszusi Központ

Kosárlabda
Férfi NB I, negyeddöntő, 5. mérkőzések (ha szükségesek):
Falco KC Szombathely-Kaposvári KK 18.00
Egis Körmend – PVSK-PANNONPOWER 18.00
Zalakerámia ZTE KK-Szolnoki Olaj 18.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 36. forduló:
Budaörs-Soroksár SC, Tatabánya 16.45
Balmazújváros-Szolnoki MÁV FC 18.00
ZTE FC-FC Csákvár 18.00
Mosonmagyaróvár-Cigánd SE 18.00
BFC Siófok-SZEOL SC 18.00
Nyíregyháza Spartacus-Békéscsaba 1912 Előre 18.00
Dorogi FC-Soproni VSE 18.00
Szeged 2011-Kisvárda, Gyula 18.00
Ceglédi VSE-Puskás Akadémia, Albertirsa 18.00
Vác FC-Kozármisleny, Dunaújváros 18.00

Parasport
Hungarian Open paraúszó bajnokság, Hódmezővásárhely

Rali
Iseum Rali, az országos bajnokság harmadik futama, Szombathely és környéke Portugál Rali, a világbajnokság hatodik futama, Porto

Ritmikus gimnasztika
Európa-bajnokság, Papp László Budapest Sportaréna:
Junior együttes kéziszercsapat döntő 11.00
Felnőtt egyéni szerenkénti döntők 12.20
Gála 15.45

Szabadidősport
22. Női Futógála (Városliget, Napozórét) 10.00

Úszás
Hosszútávúszó medencés országos bajnokság, Békéscsaba 9.00

– MTI –








hirdetés