Hétvégi sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

május 13., szombat:

Autósport
Túraautó-világbajnokság, Magyar Nagydíj, Hungaroring, időmérő edzés 14.00
Kajak-kenu
Rangsoroló verseny, Szeged
előfutamok-középfutamok 9.00, döntők 15.00

Kézilabda
Férfi NB I:
MOL-Pick Szeged – Balatonfüredi KSE 18.00
B. Braun Gyöngyös-Csurgói KK 18.00
Orosházi FKSE-Linamar – Balmazújvárosi KK 18.00
Váci KSE-Ceglédi KKSE 18.00
Női NB I:
Siófok KC – FTC-Rail Cargo Hungaria 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzések:
Szolnoki Olaj-Zalakerámia ZTE KK 16.00
Kaposvári KK-Falco KC Szombathely 18.00
KTE-Duna Aszfalt – Alba Fehérvár 19.00
a kiesés elkerüléséért, 1. mérkőzés:
Vasas Budapest-MAFC 16.00, Sport 11

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 31. forduló:
Ferencváros-Debreceni VSC 18.00
Paksi FC-Gyirmót FC 18.00
Diósgyőri VTK-Mezőkövesd Zsóry FC, Debrecen 18.00
Budapest Honvéd-MTK Budapest 18.00
Swietelsky Haladás-Vasas, Sopron 18.00
Újpest FC-Videoton FC 20.30

Röplabda
Alba Regi senior férfi röplabdagála (Jáky Szakközépiskola):
Magyar senior válogatott-TSC Berlin 10.00
Alba Line Székesfehérvár-MALÉV 11.30
Férfi felkészülési torna (Dunaújváros):
Magyarország “B”-Svédország 16.00
Magyarország “A”-Dánia 18.00
Férfi NB I, 5-7. helyért:
MAFC-BME – Dunaferr, Kecskemét 11.00
HÉP-Kecskeméti RC – MAFC-BME 16.00

Sportlövészet
Európa-bajnoki válogatóverseny, 25 méter, Fehér út 9.00, 50 méter, Mexikói út 9.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
a 9. helyért, 2. mérkőzés:
Kaposvári VK – RacioNet-Honvéd 16.00
a 13. helyért, 2. mérkőzés:
EBP Tatabánya – UVSE 15.00
a 15. helyért, 2. mérkőzés:
KSI – Metalcom-Szentes 11.00

május 14., vasárnap:

Autósport
Túraautó-világbajnokság, Magyar Nagydíj, Hungaroring, 1. futam 12.35, 2. futam 13.45
Kajak-kenu
Rangsoroló verseny, Szeged
előfutamok-középfutamok 8.00, döntők 15.00

Kézilabda
Férfi NB I:
Grundfos Tatabánya KC – CYEB Budakalász 16.30

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 35. forduló:
Kozármisleny-Budaörs 17.30
Soroksár SC-Balmazújváros 17.30
Kisvárda-Dorogi FC 17.30
Békéscsaba 1912 Előre-BFC Siófok 17.30
SZEOL SC-Mosonmagyaróvár 17.30
Cigánd SE-ZTE FC 17.30
Szolnoki MÁV FC-Ceglédi VSE 18.00
Puskás Akadémia-Szeged 2011 18.00
Soproni VSE-Nyíregyháza Spartacus 18.00
FC Csákvár-Vác FC 18.00

Röplabda
Alba Regi senior férfi röplabdagála (Jáky Szakközépiskola):
MALÉV-TSC Berlin 10.00
Alba Line Székesfehérvár-Magyar senior válogatott 11.30
Férfi felkészülési torna (Dunaújváros):
Magyarország “B”-Dánia 14.00
Magyarország “A”-Svédország 16.00

Sportlövészet
Európa-bajnoki válogatóverseny, 50 méter, Mexikói út 9.00

– MTI –








hirdetés