Hétvégi sportműsor

Akt.:
Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

március 25., szombat:

Birkózás

Kötöttfogású Magyar Nagydíj (Szombathely, Arena Savaria), 59, 75, 85, 98 kg 9.00, döntők 18.00

Kézilabda

Férfi NB I: CYEB Budakalász-Váci KSE 18.00 Sport36-Komló – Orosházi FKSE-Linamar 18.00 B.Braun Gyöngyös-Mezőkövesdi KC 18.00 Balmazújvárosi KK-Csurgói KK 18.00

Női NB I: Dunaújvárosi Kohász KA-Siófok KC 18.00 Ipress Center-Vác – Alba Fehérvár KC 18.00 FTC-Rail Cargo Hungaria – Érd 18.00 MTK Budapest-Győri Audi ETO KC 18.00

Kosárlabda

Női NB I:

Aluinvent DVTK Miskolc-ZTE Női Kosárlabda Klub 18.00
Atomerőmű KSC Szekszárd-BEAC Újbuda 18.00
PINKK-Pécsi 424 – MTK-Budapest, Kozármisleny 18.00
UNIQA Sopron – PEAC-Pécs 18.00
Vasas Akadémia-CMB CARGO UNI Győr 18.00

Európai Ifjúsági Kosárlabdaliga (European Young Basketball League, EYBL), középdöntő, Székesfehérvár

Röplabda

Férfi NB I: a 3. helyért, 3. mérkőzés: Vegyész RC Kazincbarcika-Openhouse Szolnok 18.00 az 5-7. helyért, 1. torna (Budapest): HÉP-Kecskeméti RC – Dunaferr SE 11.00 MAFC-BME – HÉP-Kecskeméti RC 16.00 Alsóházi rájátszás (Debrecen): DEAC – PTE-PEAC C-DOKI 14.00 PTE-PEAC C-DOKI – Sümegi RE 16.00 Sümegi RE-DEAC 18.00

Vívás

Westend Grand Prix női párbajtőrverseny (MOM Sport, XII., Csörsz u. 14-16.) – selejtező 9.30

Vízilabda
E.ON férfi vízilabda ob I, középszakasz:

felsőház, 6. forduló:

ZF-Eger – A-Híd OSC-Újbuda 16.00
ContiTech-Szeged-Diapolo – MKB-Euroleasing-BVSC 18.00
FTC-PQS Waterpolo – Szolnoki Dózsa-Közgép 18.00
PannErgy-Miskolci Vízilabda Club – VasasPlaket 18.00

alsóház, 6. forduló:

Debreceni VSE – RacioNet-Honvéd 17.00
Kaposvári VK – PVSK-Mecsek Fűszért 17.00
Metalcom-Szentes – EBP Tatabánya 18.00
UVSE-KSI SE, Tüske Uszoda 19.00

március 26., vasárnap:

Birkózás

Kötöttfogású Magyar Nagydíj (Szombathely, Arena Savaria), 66, 71, 80, 130 kg 9.00, döntők 13.00

Kosárlabda

Férfi NB I:

Atomerőmű SE-Zalakerámia ZTE KK 18.00
Egis Körmend-Szolnoki Olaj KK 18.00
JP Auto-JKSE – Falco KC Szombathely 18.00
KTE-Duna Aszfalt – Alba Fehérvár 18.00
Naturtex-SZTE-Szedeák – Kaposvári KK 18.00
PVSK-PANNONPOWER – Vasas Budapest 18.00
Sopron KC-MAFC 18.00

Európai Ifjúsági Kosárlabdaliga (European Young Basketball League, EYBL), középdöntő, Székesfehérvár

Labdarúgás

Merkantil Bank NB II, a 21. fordulóból elhalasztott mérkőzés:

Balmazújváros-Békéscsaba 17.00

Röplabda

Férfi NB I:
döntő, 3. mérkőzés:
FINO Kaposvár SE-Pénzügyőr SE 15.15

Női NB I:
negyeddöntő, 2. mérkőzések:
UTE – Fatum-Nyíregyháza 17.00
MTK Budapest-Jászberényi RK 17.00
Penta Gödöllői RC – Linamar-BRSE 18.30

Vívás

Westend Grand Prix férfi és női párbajtőrverseny (MOM Sport, XII., Csörsz u. 14-16.) – férfi 64-es tábla 8.30, női 64-es tábla 10.00 – férfi és női elődöntő, illetve döntő 19.00

– MTI –








hirdetés