Hétvégi sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

november 26., szombat:

Jégkorong
MOL Liga:
Fehérvári Titánok-SC Csíkszereda (román) 17.30

Kézilabda
– Férfi BL, B csoport, 8. forduló:
MOL-Pick Szeged – Kristianstad (svéd) 18.15

– Férfi EHF Kupa, 3. forduló (a 16-os csoportkörbe jutásért), visszavágó:
Csurgó – Helvetia Anaitasuna (spanyol) 16.00
– Férfi NB I:
Mezőkövesd – Sport36-Komló 18.00

Kosárlabda
All Star-gála, Budapest, Tüskecsarnok 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 17. forduló:
Swietelsky Haladás-Debreceni VSC, Sopron 15.30
Újpest FC-Mezőkövesd Zsóry FC, Kecskemét 15.30
Ferencváros-Gyirmót FC 15.30
Budapest Honvéd-Vasas 15.30
Diósgyőri VTK-Paksi FC, Mezőkövesd 15.30
Videoton FC-MTK Budapest, Felcsút 18.00

Röplabda
– Férfi NB I:
PTE-PEAC C-DOKI – Fino Kaposvár 15.00
Sümegi RE-Kecskeméti RC 15.30
Pénzügyőr SE – MAFC-BME 17.00
Vegyész RC Kazincbarcika-DEAC 18.00
– Női NB I:
Budaörsi DSE – Fatum-Nyíregyháza 17.00
UTE – 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 17.00

Sakk
II. magyar sakkhagyományokért fesztivál (MVM Zrt. székháza) 10.00

Sportlövészet
Hungarian Open nemzetközi légfegyveres verseny, Szekszárd 8.00, utolsó döntő: női légpisztoly 20.25

Teke
Férfi Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés:
Alabárdos Szegedi TE-SKK Vrchlaby (cseh) 13.00
Répcelaki SE-KS 1912 Leszno (lengyel) 13.00

Torna
Mesterfokú országos bajnokság, 2. forduló, Győr 11.00

Vívás
Országos bajnokság, Budapest (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok), egyéni versenyek 9.00, döntők 17.00

Vízilabda
BENU Férfi Magyar Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzések:
Szolnoki Dózsa-Közgép – FTC-PQS Waterpolo 18.00
ZF-Eger – PannErgy-MVLC 19.00
A-Híd OSC Újbuda – BVSC-Zugló 19.00

november 27., vasárnap:

Asztalitenisz
Női ETTU Kupa, 3. forduló: Budaörsi 2i SC-TT Vedrinamur (belga) 18.00

Jégkorong
MOL Liga:
DVTK Jegesmedvék-Corona Brasov (román) 18.00
Dunaújvárosi Acélbikák-MAC Budapest 18.00

Kézilabda
Férfi NB I:
Cegléd-B.Braun Gyöngyös 18.00
CYEB Budakalász – Balatonfüred 18.00
Eger SBS-Eszterházy – Orosháza-Linamar 18.45

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 18. forduló:
Soroksár-Kozármisleny 13.00
Budaörs-Szolnoki MÁV FC, Csákvár 13.00
Cegléd-Kisvárda, Albertirsa 13.00
Szeged 2011-Soproni VSE, Gyula 13.00
Dorog-Békéscsaba Előre 13.00
Nyíregyháza Spartacus-SZEOL 13.00
BFC Siófok-Cigánd 13.00
Mosonmagyaróvár-Csákvár 13.00
ZTE FC-Vác FC 16.00
Balmazújváros-Puskás Akadémia 16.45

Röplabda
Női NB I:
Palota RSC-Jászberényi RK 16.00
Vasas Óbuda-TFSE 17.00
MTK-Budapest – Gödöllői RC 17.00

Sportlövészet
Hungarian Open nemzetközi légfegyveres verseny, Szekszárd 8.00, utolsó döntő: női légpisztoly 18.45

Torna
Mesterfokú országos bajnokság, 2. forduló, Győr

Vívás
Országos bajnokság, Budapest (Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok) – csapatverseny 8.30, döntők 16.00

Vízilabda
BENU Férfi Magyar Kupa, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
ContiTech-Szeged-Diapolo – RacioNet-Honvéd 18.00

– MTI –








hirdetés