Hétvégi sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

január 23., szombat:

Asztalitenisz

  • World Tour-verseny, Budapest (Tüskecsarnok):

    női páros, negyeddöntő 10.00
    férfi páros, negyeddöntő 10.40
    női egyes, nyolcaddöntő 12.00
    férfi egyes, nyolcaddöntő 14.00
    női páros, elődöntő 15.30
    férfi páros, elődöntő 16.15
    női és férfi U21, döntő 17.00
    női egyes, negyeddöntő 18.00
    férfi egyes, negyeddöntő 20.00

Futsal

Eb-felkészülési mérkőzés:
Magyarország-Libanon, Dunaújváros 21.00

Gyorskorcsolya

Országos bajnokság (Városligeti Műjégpálya) 7.00

Jégkorong

  • Jégpályák Éjszakája
  • MOL Liga:

    Fehérvár AV19-SC Csíkszereda (román) 16.00
    Debrecen-Corona Brasov (román) 18.30

Kézilabda

  • Női NB I:

    Fehérvár KC – MTK Budapest 17.00
    Ipress Center-Vác – FTC-Rail Cargo Hungaria 18.00
    Dunaújvárosi Kohász KA – DVSC-TVP 18.00
    Siófok KC-Mosonmagyaróvár 18.00
    EUbility Group-Békéscsaba – Győri Audi ETO KC 18.00

Kosárlabda

  • Férfi NB I:

    MARSO Nyíregyháza-Kaposvári KK 16.30
    MAFC-Zalakerámia ZTE KK 17.30
    Atomerőmű SE – PVSK-PANNONPOWER 18.00
    Falco-Trend Optika KC Szombathely – JP-TOP COP Jászberény 18.00
    Naturtex-SZTE-Szedeák – KTE-Duna Aszfalt 18.00
    Sopron KC-Szolnoki Olaj KK 18.00
    TLI-Alba Fehérvár – Egis Körmend 20.00

  • Női NB I:

    ELTE-BEAC Újbuda – PEAC-Pécs 15.00
    Ceglédi EKK-ZTE Női Kosárlabda Klub 17.00
    Vasas Akadémia-Atomerőmű KSC Szekszárd 17.00
    PINKK-Pécsi 424 – CMB CARGO UNI GYŐR 18.00
    Aluinvent DVTK Miskolc-UNIQA Sopron 18.30

Öttusa

Peridot nemzetközi fedettpályás verseny, Budapest – női döntő (úszás, Sportcsarnok Uszoda 9.30, vívás, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok 11.00, lovaglás Nemzeti Lovarda 16.00, kombinált szám Syma Csarnok 19.00)

Röplabda

  • Férfi NB I:

    Dág KSE-Fino Kaposvár 16.00

Sportlövészet

Légfegyveres Budapest bajnokság, 2. Eb-válogató (Mexikói úti lőtér) 9.30

január 24., vasárnap:

Asztalitenisz

  • World Tour-verseny, Budapest (Tüskecsarnok):

    női egyes, elődöntő 10.00 és 11.00
    férfi egyes, elődöntő 12.00 és 13.00
    női páros, döntő 14.30
    férfi páros, döntő 15.15
    női egyes, döntő 16.00
    férfi egyes, döntő 17.00

Gyorskorcsolya

Országos bajnokság (Városligeti Műjégpálya) 8.00

Jégkorong

  • MOL Liga:

    UTE-DVTK Jegesmedvék 18.30
    Ferencváros-Dunaújvárosi Acélbikák 19.00

Kézilabda

  • Női NB I:

    Érd-Budaörs 18.00

Öttusa

Peridot nemzetközi fedettpályás verseny, Budapest – férfi döntő (úszás, Sportcsarnok Uszoda 9.30, vívás, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok 11.00, lovaglás Nemzeti Lovarda 16.00, kombinált szám Syma Csarnok 19.00)

Röplabda

  • Férfi NB I:

    Sümegi RE – MAFC-BME 15.30

  • Női NB I:

    Linamar-Békéscsaba – Fatum-Nyíregyháza 15.00

Sportlövészet

Légfegyveres Budapest bajnokság, 2. Eb-válogató (Mexikói úti lőtér) 9.30

– MTI –



Sporthírek






hirdetés