Hétvégi sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

január 26., szombat:

Atlétika
A MASZ nyílt fedettpályás versenye (Budapest, BOK Csarnok) 13.30

Jégkorong
Erste Liga, középszakasz:
felsőház:
FTC-Telekom – UTE 18.00

Kézilabda
Női Bajnokok Ligája, középdöntő, 2. csoport, 1. forduló:
Győri Audi ETO KC-CSM Bucuresti (román) 19.30
Női NB I:
Alba Fehérvár KC – EUbility Group-Békéscsaba 17.00
MTK Budapest-Kisvárda Master Good SE 18.00
Érd HC-Dunaújvárosi Kohász KA 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Atomerőmű SE 18.00
Naturtex-SZTE-Szedeák – Zalakerámia ZTE KK 18.00
Szolnoki Olaj KK-Kaposvári KK 18.00
Sopron KC-Egis Körmend 18.00
Pécsi VSK-VEOLIA – KTE-Duna Aszfalt 18.30
Serco-TF-BP – DEAC 18.30
Alba Fehérvár – JP Auto-JKSE 19.00
Női NB I:
Atomerőmű KSC Szekszárd-Vasas Akadémia 18.00
PINKK-Pécsi 424 – ZTE Női Kosárlabda Klub 18.00
MTK-Budapest – ELTE BEAC Újbuda 18.00

Röplabda
Férfi Közép-európai Liga, alapszakasz:
Vegyész RC Kazincbarcika-SK Posojilnica Aich/Dob (osztrák) 18.00
Férfi Extraliga, alapszakasz:
DEAC-Fino Kaposvár SE 17.00

Sportlövészet
Országos bajnokság, futócél 10 m (Budapest, Fehér úti lőtér) 9.00

Sznúker
IV. Magyar Snooker Gála, Gerevich Aladár Nemzeti Sportcsarnok 14.30 és 19.30

Teke
Férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
Szegedi TE-Zalaegerszegi TK 13.00
Női Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
Zalaegerszegi TE-ZÁÉV-TK – KK Slovan Rosice (cseh) 13.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I, alapszakasz, 10. forduló:
A csoport:
KSI – RacioNet-Honvéd 13.15
AVUS Szombathely – FTC-Telekom Waterpolo 16.00
BVSC-Zugló – Metalcom Szentes 17.00
B csoport:
UVSE – PannErgy-MVLC-Miskolc 11.45
Tatabánya – A-Híd OSC Újbuda 16.00
Kaposvári VK-Szolnoki Dózsa 16.00
VasasPlaket-Debreceni VSE 18.00

január 27., vasárnap:

Atlétika
A MASZ nyílt fedettpályás versenye (Budapest, BOK Csarnok) 11.30

Jégkorong
Erste Liga, középszakasz:
alsóház:
Fehérvári Titánok-Hokiklub Budapest 17.30
Szlovák liga (Tipsport), alapszakasz:
MAC Újbuda-DVTK Jegesmedvék 17.30

Kosárlabda
Női NB I:
Aluinvent DVTK – PEAC-Pécs 17.00
CMB CARGO UNI Győr-Sopron Basket 17.00

Röplabda
Női Extraliga, alapszakasz:
Swietelsky-Békéscsabai RSE – UTE 16.00

Sportlövészet
Országos bajnokság, futócél 10 m (Budapest, Fehér úti lőtér) 9.00

-MTI-