Hétvégi országos sportműsor

Akt.:
Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

május 6., szombat:

Duatlon
Rövidtávú országos bajnokság, Káptalantóti 14.30

Evezés
Dunai Regatta, Műegyetem rakpart 13.00

Fogathajtás
Nemzetközi verseny, Fábiánsebestyén – maratonhajtás 9.00

Kézilabda
Női Bajnokok Ligája, négyes döntő, Papp László Budapest Sportaréna:
elődöntő:
Buducnost Podgorica (montenegrói)-Győri Audi ETO KC 15.15 (+FOTÓ)
CSM Bucuresti (román)-Vardar Szkopje (macedón) 17.45 (+FOTÓ)
Női NB I:
MTK Budapest – Ipress Center-Vác 18.00
EUbility Group-Békéscsaba – Siófok KC 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 30. forduló:
Videoton FC-Swietelsky Haladás, Felcsút 18.00
Debreceni VSC-Újpest FC 18.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Budapest Honvéd 18.00
Gyirmót FC-Diósgyőri VTK 18.00
Vasas-Paksi FC, Szusza Ferenc Stadion 18.00
MTK Budapest-Ferencváros 20.30 (+FOTÓ)

Öttusa
Világkupaverseny, Kecskemét – női döntő 9.00

Parasport
Para-erőemelő vk, Eger

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
a 3. helyért, 2. mérkőzés:
FTC-PQS Waterpolo – A-Híd OSC-Újbuda 18.00
az 5. helyért, 2. mérkőzés:
MKB-Euroleasing-BVSC – PannErgy-Miskolci VC 17.00
a 11. helyért, 2. mérkőzés:
Debreceni VSE PVSK Mecsek-Füszért 16.30
a 13. helyért:
UVSE – EBP Tatabánya 19.30
a 15. helyért:
Metalcom-Szentes – KSI SE 18.00

május 7., vasárnap:

Fogathajtás
Nemzetközi verseny, Fábiánsebestyén – akadályhajtás 9.00

Kézilabda
Női Bajnokok Ligája, négyes döntő, Papp László Budapest Sportaréna:
helyosztók:
a 3. helyért 15.15 (+FOTÓ)
döntő 17.45 (+FOTÓ)

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 34. forduló:
Vác FC-Cigánd SE, Dunaújváros 14.00
Nyíregyháza Spartacus-Kisvárda 16.45
Szeged 2011-Szolnoki MÁV FC, Gyula 17.30
Ceglédi VSE-Soroksár SC, Albertirsa 17.30
Mosonmagyaróvár-Békéscsaba 1912 Előre 17.30
Dorogi FC-Puskás Akadémia 17.30
Balmazújváros-Budaörs 18.00
ZTE FC-SZEOL SC 18.00
BFC Siófok-Soproni VSE 18.00
FC Csákvár-Kozármisleny 18.00

Öttusa
Világkupaverseny, Kecskemét – férfi döntő 9.00

Parasport
Para-erőemelő vk, Eger

Röplabda
Férfi NB I, 5-7. helyért:
HÉP-Kecskemét – MAFC-BME, Dunaújváros 11.00
Dunaferr-HÉP – Kecskemét 16.30

Szabadidősport
“13 év – 13 km” futóverseny (Szabadság tér) 9.00

– MTI –








hirdetés