Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

október 27., szombat:

Asztalitenisz
Női Bajnokok Ligája, A csoport: SH-ITB Budaörsi 2i SC – Metz (francia) 17.00

Birkózás
Világbajnokság, Papp László Sportaréna, kötöttfogás 77 (Lőrincz Tamás), 97 (Kiss Balázs), 130 kg (Lám Bálint) selejtezők a negyeddöntőig 10.30, kötöttfogás 60, 67, 87 kg vigaszág 10.30, döntők 18.00

Kézilabda
Női NB I:
Eszterházy SC-Dunaújvárosi Kohász KA 18.00
MTK Budapest – DVSC Schaeffler 18.00
Érd HC-Alba Fehérvár KC 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Naturtex-SZTE-Szedeák – DEAC 18.00
Sopron KC-Kaposvári KK 18.00
Szolnoki Olaj KK-Atomerőmű SE 18.00
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Zalakerámia ZTE KK 19.30
Női NB I:
Atomerőmű KSC Szekszárd-Sopron Basket 17.00
MTK-Budapest – ZTE Női Kosárlabda Klub 18.00
NKE-Csata – ELTE BEAC Újbuda 18.30

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 12. forduló:
MTK Budapest-Újpest FC 14.30
Debreceni VSC-Puskás Akadémia FC 17.00
Diósgyőri VTK-Ferencváros 17.00 (+FOTÓ)
Szombathelyi Haladás-Budapest Honvéd 17.00
Paksi FC-Mezőkövesd Zsóry FC 17.00
Merkantil Bank Liga NB II, 14. forduló:
ZTE FC-Credobus Mosonmagyaróvár 17.00

Röplabda
Extraliga, nők:
Békéscsaba-Vasas Óbuda, 17.00

Vízilabda
BENU férfi Magyar Kupa:
A csoport (Pécs): A-Híd OSC Újbuda, BVSC-Zugló, Pécs, UVSE, 10.00
B csoport (Szolnok): Szolnoki Dózsa, RacioNet-Honvéd, Kaposvári VK, VasasPlaket, 10.00
C csoport (Eger): ZF-Eger, DebrecenI VE, KSI, Metalcom Szentes, AVUS Szombathely, 9.00
D csoport (Szeged): FTC-Telekom Waterpolo, PannErgy-Miskolci VLC, Szeged, Tatabánya, 10.00

október 28., vasárnap:

Birkózás
Világbajnokság, Papp László Sportaréna, kötöttfogás 77, 97, 130 kg vigaszág 13.30, döntők 15.30

Jégkorong
Erste Liga:
Hokiklub Budapest-Dunaújvárosi Acélbikák 15.00
Gyergyói HK (román)-DEAC 17.30
FTC-Telekom – EV Vienna Capitals II (osztrák) 18.00
UTE-Corona Brasov (román) 18.30
– Osztrák Liga (EBEL):
Fehérvár AV19-Vienna Capitals (osztrák) 17.30
-Szlovák Liga (Tipsport):
DVTK Jegesmedvék-MHk 32 L.Mikulás (szlovák) 17.30
MAC Újbuda-HK Nitra (szlovák) 19.00

Kézilabda
Női NB I:
FTC-Rail Cargo Hungaria – GVM Europe-Vác 15.00
Kisvárda Master Good SE-Siófok KC 16.00

Kosárlabda
Női NB I:
VBW CEKK Cegléd-CMB CARGO UNI Győr 17.00
PEAC-Pécs – Vasas Akadémia 17.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 12. forduló:
Kisvárda Master Good-MOL Vidi FC 17.00
Merkantil Bank Liga NB II, 14. forduló:
Nyíregyháza Spartacus FC-Duna Aszfalt TVSE 13.30
BSS Monor-Kazincbarcika, III. ker TVE utánpótlásképző központ 13.30
Ceglédi VSE-Budaörs, Tiszakécske 13.30
Kaposvári Rákóczi-Budafoki MTE 17.00
Békéscsaba 1912 Előre-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 17.00
WKW ETO FC Győr-Vác FC 17.00
Aqvital FC Csákvár-Dorogi FC 17.00
BFC Siófok-Soroksár SC 17.00
Vasas FC-Gyirmót FC Győr, Szusza Ferenc Stadion 17.00

Ritmikus gimnasztika
Mesterfokú bajnokság, Törökbálint 10.00

Röplabda
Férfi NB I, A csoport:
MÁV Előre SC – PTE-PEAC 16.00
SZESE Győr-Vegyész RC Kazincbarcika 17.00
Női Extraliga:
Haladás Szombathely-Fatum Nyíregyháza 19.00

Vízilabda
BENU férfi Magyar Kupa:
A csoport (Pécs): A-Híd OSC Újbuda, BVSC-Zugló, Pécs, UVSE, 10.00
B csoport (Szolnok): Szolnoki Dózsa, RacioNet-Honvéd, Kaposvári VK, VasasPlaket, 10.00
C csoport (Eger): ZF-Eger, DebrecenI VE, KSI, Metalcom Szentes, AVUS Szombathely, 12.00
D csoport (Szeged): FTC-Telekom Waterpolo, PannErgy-Miskolci VLC, Szeged, Tatabánya, 9.30

– MTI –