Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

április 28., szombat:

Autósport
Túraautó-világkupa, Hungaroring, időmérő 12.30, 1. futam 15.25

Jégkorong
Divízió I/A világbajnokság, Budapest, Papp László Budapest Sportaréna: 5. (utolsó) forduló:
Kazahsztán-Lengyelország 12.30
Szlovénia-Olaszország 16.00
Magyarország – Nagy-Britannia 19.30

Kézilabda
Férfi NB I:
Ferencvárosi TC-Balatonfüredi KSE 17.00
Grundfos Tatabánya KC-Eger SBS Eszterházy 18.00
Csurgói KK-Váci KSE 18.00
Orosházi FKSE–B.Braun Gyöngyös 18.00
Dabas KC – MOL-Pick Szeged 18.00
Női NB I:
GVM Europe-Vác – Győri Audi ETO KC 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz, felsőház: Egis Körmend-Alba Fehérvár 18.00 KTE-Duna Aszfalt – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18.00 középház: Naturtex-SZTE-Szedeák – Zalakerámia ZTE KK 19.00 alsóház: DEAC-MAFC 18.00
Női NB I, rájátszás, alsóház: BEAC Újbuda – MTK-Budapest 16.00
Küzdősport
Kempo világbajnokság és világkupa, MOM Sport Uszoda és Sportközpont
Muaythai Mánia 12 – Magyarország-Ukrajna thaibox összecsapás (Szentendre, Kőfaragó u. 4.) 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 28. forduló: Paksi FC-Videoton FC 17.00 Debreceni VSC-Vasas FC 17.00 Mezőkövesd Zsóry FC-Budapest Honvéd 17.00 Újpest FC-Diósgyőri VTK 17.00 Puskás Akadémia FC-Balmaz Kamilla Gyógyfürdő 17.00 Ferencváros-Swietelsky Haladás 19.30

Lovassport
Nemzetközi fogathajtóverseny, Mezőhegyes – díjhajtás 14.00

Motorsport
Motokrossz, Európa-bajnoki futam, Kiskunlacháza

Rali
Miskolc-rali, az ob 2. futama

Tenisz
ATP-torna, Budapest, elődöntő 12.30

április 29., vasárnap:

Autósport
Túraautó-világkupa, Hungaroring, időmérő 10.00, 2. futam 15.30, 3. futam 16.55

Kézilabda
Női NB I:
Kecskeméti NKSE-Érd HC 17.00
Alba Fehérvár KC-Siófok KC 17.00
DVSC-TVP – FTC-Rail Cargo Hungaria 18.00
Kisvárda Master Good SE-Dunaújvárosi Kohász KA 18.00
Budaörs-MTK Budapest 18.00
Békéscsabai ENKSE-Vasas SC 19.00

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz, alsóház:
JP Auto-JKSE – Sopron KC 18.00
Női NB I, döntő, 2. mérkőzés:
Sopron Basket – Atomerőmű KSC Szekszárd 18.00

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 32. forduló:
Kisvárda-Nyíregyháza Spartacus FC 15.00
BFC Siófok-Budaörs 17.00
FC Csákvár-Budafoki MTE 17.00
Ceglédi VSE-Szolnoki MÁV FC, Albertirsa 17.00
Békéscsaba 1912 Előre-Vác FC 17.00
Soproni VSE-Szeged 2011 17.00
Mosonmagyaróvár-Kazincbarcika 17.00
ETO FC Győr-Soroksár SC 17.00
ZTE FC-Dorogi FC 17.00
MTK Budapest-Gyirmót FC 19.00

Lovassport
Nemzetközi fogathajtóverseny, Mezőhegyes – díjhajtás 9.00

Motorsport
Motokrossz, Európa-bajnoki futam, Kiskunlacháza

Rali
Miskolc-rali, az ob 2. futama

Röplabda
Férfi NB I, a 9-11. helyért:
DEAC-Sümegi Röplabda Egyesület 15.00
Női Extraliga, osztályozó, 2. mérkőzés:
Hungast-Haladás – 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 18.00

Tenisz
ATP-torna, Budapest, döntő 14.00