Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

április 22., szombat:

Duatlon
Sprinttávú országos bajnokság, Balatonboglár 12.30

Fallabda
Országos bajnokság, Szeged (Squash Club Szabadidőközpont) 10.00

Kerékpár
A V4 nemzetközi verseny magyarországi szakasza, 173,7 km, Budapest-Pannonhalma (rajt: 12.00, WestEnd City Center)

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
Telekom Veszprém-Montpellier HB (francia) 17.30
Férfi EHF Kupa, az elődöntőbe jutásért, 1. mérkőzés:
Grundfos Tatabánya KC-Füchse Berlin (német), Győr 15.00
Férfi NB I:
B.Braun Gyöngyös-Ceglédi KKSE 18.00
Orosházi FKSE-Linamar – Eger SBS Eszterházy 18.00
Női NB I:
Dunaújvárosi Kohász KA-Kisvárda Master Good 18.00
FTC-Rail Cargo Hungaria – Ipress Center-Vác 18.00
MTK Budapest-Alba Fehérvár KC 18.00
EUbility Group-Békéscsaba – Mosonmagyaróvár 18.00
Budaörs-Érd 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz:
középház: KTE-Duna Aszfalt – Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00 Kaposvári KK-Sopron KC 18.00 alsóház: MAFC-Atomerőmű SE 16.00 Vasas Budapest – JP Auto-JKSE 16.00 Női NB I, alsóház: MTK-Budapest – BEAC Újbuda 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 28. forduló:
Debreceni VSC-Swietelsky Haladás 18.00
MTK Budapest-Videoton FC 18.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Újpest FC 18.00
Gyirmót FC-Ferencváros 18.00
Paksi FC-Diósgyőri VTK 18.00
Vasas-Budapest Honvéd, Szusza Ferenc Stadion 20.30

Ökölvívás
Magyar Ring profi gála, Székesfehérvár

Röplabda
U19-es férfi Európa-bajnokság:
Magyarország-Belgium, Győr 18.00
Női NB I:
a 3. helyért, 3. mérkőzés:
Fatum-Nyíregyháza – Jászberényi RK 17.30
a 9-11. helyért:
TFSE-Budaörs 16.00

Tenisz
Gazprom Hungarian Open férfi torna, selejtező, Nemzeti Edzésközpont 11.00

Úszás
Országos bajnokság, Debrecen – előfutamok 9.30, döntők 18.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
elődöntő, 3. mérkőzés:
Szolnoki Dózsa-Közgép – A-Híd OSC-Újbuda 18.00
a 13-16. helyért, 2. mérkőzés:
Metalcom-Szentes – EBP Tatabánya 18.00

április 23., vasárnap:

Duatlon
Mix váltócsapat országos bajnokság, Balatonboglár 11.00

Fallabda
Országos bajnokság, Szeged (Squash Club Szabadidőközpont) 10.00

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, negyeddöntő, 1. mérkőzés:
MOL Pick Szeged – Paris Saint-Germain (francia) 17.00
Férfi NB I:
Sport36-Komló – Mezőkövesdi KC 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz, felsőház:
Alba Fehérvár-Falco KC Szombathely 18.00
Szolnoki Olaj KK-Zalakerámia ZTE KK 19.00
Női NB I, az 5-8. helyért, 3. mérkőzés:
Aluinvent DVTK Miskolc-ZTE Női Kosárlabda Klub 18.30

Labdarúgás
Merkantil Bank Liga NB II, 31. forduló:
Puskás Akadémia-Mosonmagyaróvár 15.00
Szolnoki MÁV FC-BFC Siófok 16.00
Kozármisleny-Ceglédi VSE 17.00
Budaörs-Dorogi FC, Tatabánya 17.00
Soroksár SC-Nyíregyháza Spartacus 17.00
Kisvárda-ZTE FC 17.00
Békéscsaba 1912 Előre-FC Csákvár 17.00
SZEOL SC-Cigánd SE 17.00
Balmazújváros-Szeged 2011 18.00
Soproni VSE-Vác FC 18.00

Röplabda
U19-es férfi Európa-bajnokság:
Magyarország-Bulgária, Győr 18.00
Női NB I:
az 5. helyért, 2. mérkőzés:
UTE-MTK Budapest 17.00
a 9-11. helyért:
Palota-Budaörs 16.00

Tenisz
Gazprom Hungarian Open férfi torna, selejtező, Nemzeti Edzésközpont 10.00

– MTI –



Sporthírek






hirdetés