Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények.

április 8., szombat:

JÉGKORONG
U25-ös nemzetközi felkészülési mérkőzés:
Magyarország-Csehország, Tüskecsarnok, 18.00

KÉZILABDA
Férfi NB I:
Ceglédi KKSE – MOL-Pick Szeged 18.00
Balmazújvárosi KK-Grundfos Tatabánya KC 18.00
Női NB I:
Dunaújvárosi Kohász KA – Ipress Center-Vác 13.30
MTK Budapest-Érd 18.00
EUbility Group-Békéscsabai ENKSE – Kispest NKK 18.00

KOSÁRLABDA
Férfi NB I, középszakasz:
középház:
Kaposvári KK – KTE-Duna Aszfalt 18.00
Naturtex-SZTE-Szedeák – PVSK-PANNONPOWER 19.00
alsóház:
JP Auto-JKSE – MAFC 18.00
Női NB I, alsóház:
BEAC Újbuda – MTK-Budapest 16.00

LABDARÚGÁS
OTP Bank Liga, 25. forduló:
Újpest FC-Paksi FC 18.00
Videoton FC-Vasas, Felcsút, 18.00
Debreceni VSC-Gyirmót 18.00
MTK Budapest-Mezőkövesd Zsóry FC 18.00
Swietelsky-Haladás – Budapest Honvéd, Sopron, 18.00
Ferencváros-Diósgyőri VTK 20.30

RÖPLABDA
Női NB I
az 5-8. helyért:
1. mérkőzés: MTK Budapest-Penta Gödöllői RC 17.00
2. mérkőzés: 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem – UTE 14.00
a 9-11. helyért:
Budaörsi DSE-Palota RSC, Győri út, 17.00

SAKK
Csapatbajnokság, 8., utolsó előtti forduló, Benczúr Hotel Budapest, 15.00

SPORTLÖVÉSZET
Európa-bajnoki válogatóverseny:
25 méter, Fehér út, 9.00
50 méter, Gyál, 9.45

SZABADIDŐSPORT
32. Telekom Vivicittá városvédő futés, 1. nap, Városliget, 10.00

TORNA
Nemzetközi Matolay-emlékverseny, a női országos csapatbajnokság 1. fordulója, Kiskunfélegyháza, 10.00

április 9., vasárnap:

JÉGKORONG
U25-ös nemzetközi felkészülési mérkőzés:
Magyarország-Csehország, Tüskecsarnok, 13.00

KÉZILABDA
Férfi NB I:
Csurgói KK-Balatonfüredi KSE 12.15

KOSÁRLABDA
Férfi NB I, középszakasz, felsőház:
Szolnoki Olaj KK-Egis Körmend 15.15
Alba Fehérvár-Zalakerámia ZTE KK 18.00
Női NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzések:
ZTE NKK-UNIQA Sopron 17.00
Vasas Akadémia-Atomerőmű KSC Szekszárd 18.00
Aluinvent DVTK Miskolc-CMB CARGO UNI Győr 18.30

LABDARÚGÁS
Merkantil Bank NB II, 28. forduló:
Zalaegerszeg-Soroksár 13.00
Vác FC-Szolnoki MÁV FC, Dunaújváros 16.30
Mosonmagyaróvár-Budaörs 16.30
BFC Siófok-Balmazújváros 16.30
Nyíregyháza Spartacus-Cegléd 16.30
Dorog-Szeged 16.30
SZEOL SC – Swietelsky-Sopron 16.30
Cigánd-Kisvárda 16.30
Csákvár-Puskás Akadémia 18.00
Békéscsaba-Kozármisleny 19.00

RÖPLABDA
Női NB I:
elődöntő, 3. mérkőzés:
Linamar-Békéscsaba – Jászberényi RK 17.00
a 9-11. helyért:
TFSE-Palota RSC 17.00

SPORTLÖVÉSZET
Európa-bajnoki válogatóverseny:
50 méter, Gyál 10.00

SZABADIDŐSPORT
32. Telekom Vivicittá városvédő futás, 2. nap, Városliget, 10.00

TORNA
Nemzetközi Matolay-emlékverseny, a női országos csapatbajnokság 1. fordulója, Kiskunfélegyháza, 10.00

– MTI –