Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

március 4., szombat:

Asztalitenisz
Országos bajnokság (Érd Aréna) 10.00

Birkózás
Kötöttfogású országos bajnokság (Budapest, Kruj Iván Sportcsarnok) 10.30

Jégkorong
MOL Liga, elődöntő, harmadik mérkőzések:
DVTK Jegesmedvék-UTE 18.00
MAC Budapest-Debreceni HK 19.00

Kézilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 13. forduló, B csoport:
MOL-Pick Szeged – PPD Zagreb (horvát) 17.30

Férfi EHF Kupa, csoportkör, 3. forduló, C csoport:
Grundfos Tatabánya KC-KIF Kolding (dán), Győr 15.00

Férfi NB I:
B.Braun Gyöngyös – Orosházi FKSE-Linamar 18.00
Balmazújvárosi KK-Eger SBS Eszterházy 18.00

Női NB I:
Alba Fehérvár KC-Dunaújvárosi Kohász KA 17.00
Siófok KC-Mosonmagyaróvár 18.00
Ipress Center-Vác – Érd 18.00
MTK Budapest – EUbility Group-Békéscsaba 18.00

Kosárlabda

Férfi NB I:
MAFC-Egis Körmend 16.00
Vasas Budapest-Atomerőmű SE 16.00
Falco KC Szombathely – PVSK-PANNONPOWER 18.00
Sopron KC – Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
Szolnoki Olaj – JP Auto-JKSE 18.00
Zalakerámia ZTE – KTE-Duna Aszfalt 18.00
Alba Fehérvár-Kaposvári KK 19.00

Női NB I:
VBW CEKK Cegléd-CMB Cargo UNI Győr 17.00
MTK Budapest – BEAC-Újbuda 18.00
PEAC-Pécs – Aluinvent DVTK Miskolc 18.00
PINKK-Pécsi 424 – Atomerőmű SE Szekszárd 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 22. forduló:
Mezőkövesd Zsóry FC-Vasas 15.30
MTK Budapest-Paksi FC 15.30
Debreceni VSC-Diósgyőri VTK 15.30
Videoton FC-Budapest Honvéd, Felcsút 15.30
Gyirmót FC-Swietelsky Haladás 15.30
Újpest FC-Ferencváros 18.00

Röplabda

Férfi NB I, elődöntő, 1. mérkőzés:
Vegyész RC-Kazincbarcika – Pénzügyőr 18.00

Női NB I:
Palota RSC-Penta Gödöllő 16.00
MTK-Budapest – 1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem 17.00
Vasas Óbuda – Fatum-Nyíregyháza 17.00

Sport egyéb

Cheerleading, Magyar Egyetemi- és Főiskolai országos bajnokság (XI., Bogdánfy Ödön u. 10.)

Vízilabda

E.ON férfi ob I:

középszakasz:
felsőház, 3. forduló:
ContiTech-Szeged-Diapolo – ZF-Eger 16.00
PannErgy-Miskolci Vízilabda Club – Szolnoki Dózsa-Közgép 18.00
FTC-PQS Waterpolo – VasasPlaket 18.00
A-Híd OSC-Újbuda – MKB-Euroleasing-BVSC 19.00

alsóház, 3. forduló:
EBP Tatabánya-Debreceni VSE 12.00
Kaposvári VK-KSI SE 16.00
Metalcom-Szentes – RacioNet Honvéd 18.00
UVSE – PVSK-Mecsek Fűszért 18.00

március 5., vasárnap:

Asztalitenisz
Országos bajnokság (Érd Aréna) 10.00, döntők 17.00

Kézilabda
SEHA Liga: Telekom Veszprém-Tatran Presov (szlovák) 17.30 Női Bajnokok Ligája, 2. csoportkör, 5. forduló: 2. csoport: Győri Audi ETO KC-Esbjerg (dán) 17.00

Kosárlabda
Női NB I:
ZTE Női Kosárlabda Klub-Uniqa Sopron 16.45

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 23. forduló:
Puskás Akadémia-Kisvárda 13.00
Kozármisleny-BFC Siófok, Pécs 14.30
Nyíregyháza Spartacus-Mosonmagyaróvár 14.30
Dorog-ZTE FC 14.30
Szeged-Vác, Gyula 14.30
Cegléd-Csákvár, Albertirsa 14.30
Budaörs-SZEOL SC, Tatabánya 14.30
Soroksár-Békéscsaba 14.30
Szolnoki MÁV FC-Swietelsky Sopron 14.30
Balmazújváros-Cigánd 17.00

Röplabda
Férfi NB I:
elődöntő, 2. mérkőzés:
Openhouse-Szolnoki RKSI – Fino Kaposvár 17.00
alsóházi rájátszás:
Sümegi RE – PTE-PEAC C-Doki 15.00
DEAC – MAFC-BME 17.00

Az MTI 24 órán keresztül hívható központi ügyeleti telefonszáma: (36-1) 441-9350

– MTI –