Hétvégi országos sportműsor

Akt.:
Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

december 3., szombat:
Cselgáncs:
Országos csapatbajnokság, Zalaegerszeg, Városi Sportcsarnok 11.00

Jégkorong:
MOL Liga:
Ferencváros-HK Beograd (szerb) 16.30

Kézilabda:

Férfi BL, B csoport, 9. forduló:

MOL-Pick Szeged – Celje (szlovén) 18.45

Férfi NB I:

Mezőkövesd-CYEB Budakalász 18.00
Vác – Eger SBS-Eszterházy 18.00
B.Braun Gyöngyös-Balmazújváros 18.00

Kosárlabda:

Férfi NB I:

Atomerőmű SE – Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
JP Auto-JKSE – Egis Körmend 18.00

Női NB I:

BEAC Újbuda – MTK-Budapest 16.00
Atomerőmű KSC Szekszárd – PINKK-Pécsi 424 18.00
Aluinvent DVTK Miskolc – PEAC-Pécs 18.30

Labdarúgás:

OTP Bank Liga, 18. forduló:

Mezőkövesd Zsóry FC-Ferencváros 15.30
MTK Budapest-Újpest FC 15.30
Vasas-Diósgyőri VTK, Bozsik Stadion 15.30
Gyirmót FC-Budapest Honvéd 15.30
Paksi FC-Swietelsky Haladás 15.30
Debreceni VSC-Videoton FC 18.00

Lovassport:

Lovas Világkupa, Papp László Sportaréna – négyesfogathajtók rangsoroló versenye 18.30

Röplabda:

Női NB I:

Gödöllői RC-Palota RSC 18.00

Vívás:

Gerevich-Kovács-Kárpáti férfi kard világkupaverseny, Győr (AUDI Aréna) – 64-es tábla 10.00, nyolcas döntő 16.30

Vízilabda:

BENU Férfi Magyar Kupa, negyeddöntő, visszavágó:

PannErgy-MVLC – ZF-Eger 17.00
BVSC-Zugló – A-Híd OSC-Újbuda 18.00
FTC-PQS Waterpolo – Szolnoki Dózsa-Közgép 18.00

Női Euroliga, selejtező, A csoport, Dunaújváros:

BVSC-Zugló-Diapolo – SV Nikar Heidelberg (német) 18.30
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics – Despar Messina (olasz) 20.30

december 4., vasárnap:

Jégkorong:

MOL Liga:

MAC Budapest-Fehérvári Titánok 18.00

Osztrák liga (EBEL):

Fehérvár AV19-Dornbirn (osztrák) 17.30

Kézilabda:

Férfi NB I:

Csurgó – Grundfos Tatabánya 18.00

Kosárlabda:

Férfi NB I:

KTE-Duna Aszfalt – MAFC 18.00

Női NB I:

CMB CARGO UNI GYŐR-VBW CEKK CEGLÉD 17.00
UNIQA Sopron-ZTE Női Kosárlabda Klub 18.00

Labdarúgás:

Merkantil Bank NB II, 19. forduló:

Szolnoki MÁV FC-Soroksár 13.00
Vác-Mosonmagyaróvár, Dunaújváros 13.00
Cigánd-Nyíregyháza Spartacus 13.00
SZEOL SC-Dorog 13.00
Kisvárda-Balmazújváros 13.00
Csákvár-BFC Siófok 15.00
Békéscsaba-Szeged 15.00
Swietelsky Sopron-Cegléd 15.00
Puskás Akadémia-Budaörs 15.00
Kozármisleny-ZTE FC, Pécs 16.00

Lovassport:

Lovas Világkupa, Papp László Sportaréna – négyesfogathajtó vk 16.30

Röplabda:

Férfi NB I:

Fino Kaposvár-DEAC 15.00
PTE-PEAC C-DOKI – MAFC-BME 15.00
Pénzügyőr SE-Sümegi RE 15.00
Dunaferr SE – HÉP-Kecskeméti RC 16.00
Vegyész RC Kazincbarcika – Szolnoki Főiskola RKSI 18.00

Női NB I:

Linamar-Békéscsaba – Budaörsi DSE 16.00
1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem – MTK-Budapest 17.00

Szabadidősport:

3. Rossmann Mikulásfutás, Budapest (Sóház utca) 13.00 és 15.00

Vívás:
Zarándi Csaba férfi kard csapat világkupaverseny, Győr (AUDI Aréna) kezdés 9.00, döntő 15.00

Vízilabda:

Női Euroliga, selejtező, A csoport, Dunaújváros:

SV Nikar Heidelberg (német)-Despar Messina (olasz) 10.00
Dunaújvárosi Egyetem-Maarsk Graphics – BVSC-Zugló-Diapolo 11.30

– MTI –








hirdetés