Hétvégi országos sportműsor

Akt.:
Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

november 19., szombat:

Kézilabda
Női BL, C csoport, 6. (utolsó) forduló:
Győri Audi ETO KC – Rosztov Don (orosz) 16.00
Női EHF Kupa, 3. forduló (a 16-os csoportkörbe jutásért), visszavágó:
Dunaújvárosi Kohász KA-Érd 18.30
Férfi NB I:
Sport36-Komló – CYEB Budakalász 18.00
Női NB I:
Siófok KC – DVSC-TVP 18.00

Kosárlabda
Női Európa-bajnoki selejtező, E csoport, 5. forduló: Magyarország-Portugália, Pécs 20.00 Férfi NB I: Falco KC Szombathely – KTE-Duna Aszfalt 18.00 Szolnoki Olaj KK-Atomerőmű SE 18.00 Alba Fehérvár-Vasas Budapest 19.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 16. forduló:
Gyirmót FC-Újpest FC 15.30
Mezőkövesd Zsóry FC-Videoton FC 15.30
MTK Budapest-Debreceni VSC 15.30
Paksi FC-Budapest Honvéd 15.30
Diósgyőri VTK-Swietelsky Haladás, Debrecen 15.30
Vasas-Ferencváros, Bozsik Stadion 18.00

Röplabda
Férfi NB I:
DEAC-Kecskeméti RC 17.00
Fino Kaposvár SE-Dunaferr SE 17.00
Vegyész RC Kazincbarcika – PTE-PEAC C-DOKI 18.30

Vízilabda
BENU Női Magyar Kupa, négyes döntő (Dunaújváros):
elődöntő:
Hungerit Szentes-UVSE 14.30
DUE-Maarsk Graphics – BVSC-Zugló Diapolo 16.00
E.ON férfi ob I, 8. forduló:
A csoport:
KSI SE – Szolnoki Dózsa-Közgép, Hajós Uszoda 11.00
Debreceni VSE-VasasPlaket 13.30
Metalcom-Szentes – ContiTech-Szeged-Diapolo 18.00
PVSK-Mecsek Fűszért – A-Híd OSC-Újbuda 19.00
B csoport:
EBP Tatabánya – ZF-Eger 16.00
Kaposvári VK – BVSC-Zugló 16.00
UVSE – FTC-PQS Waterpolo, Hajós Uszoda 19.00
PannErgy-Miskolci VC – RacioNet-Honvéd 19.00

november 20., vasárnap:

Jégkorong
MOL Liga:
Debrecen-Ferencváros 18.30
MAC Budapest-UTE 19.00
Osztrák liga (EBEL):
Fehérvár AV19-Vienna Capitals (osztrák) 17.30

Kerékpár
LOcarGO Veszprém Cross terepkerékpár-verseny, Veszprém

Kézilabda
Férfi BL, A csoport, 7. forduló:
Telekom Veszprém – PSG (francia) 17.00
Női EHF Kupa, 3. forduló (a 16-os csoportkörbe jutásért), visszavágó:
Alba Fehérvár KC-Iuventa Michalovce (szlovák) 15.00
Férfi EHF Kupa, 3. forduló (a 16-os csoportkörbe jutásért), 1. mérkőzés:
Grundfos-Tatabánya – Makkabi Srugo Risón Leción (izraeli) 19.00
Férfi NB I:
Vác-Mezőkövesd 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I:
Zalakerámia ZTE KK-Kaposvári KK 17.00
Naturtex-SZTE-Szedeák – JP Auto-JKSE 18.00
Sopron KC-Egis Körmend 18.00

Labdarúgás
Merkantil NB II, 17. forduló:
Szolnoki MÁV FC-Balmazújváros 13.00
Soroksár-Budaörs 13.00
Cigánd-Mosómagyaróvár 13.00
SZEOL FC-BFC Siófok 13.00
Kisvárda-Szeged 13.00
Csákvár-ZTE FC 16.00
Békéscsaba-Nyíregyháza Spartacus 16.00
Swietelsky-Sopron – Dorog 16.00
Puskás Akadémia-Cegléd 16.00
Kozármisleny-Vác, Pécs 16.00

Röplabda
Férfi NB I:
Pénzügyőr SE-Szolnoki Főiskola RKSI 15.00
MAFC-BME – Sümegi RE 16.00
Női NB I:
TFSE – Fatum-Nyíregyháza 15.00
Linamar-Békéscsaba – Palota RSC 16.00
1. MCM-Diamant Kaposvári Egyetem – Vasas Óbuda 16.00
Jászberényi RK – MTK-Budapest 17.00
Gödöllői RC-UTE 18.00

Vízilabda
BENU Női Magyar Kupa, négyes döntő (Dunaújváros):
döntő 13.00

– MTI –








hirdetés