Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

április 30., szombat:

Asztalitenisz
Extraliga, négyes döntő, Pécs (Lauber Dezső Sportcsarnok) – elődöntők 10.00 és 15.00

Evezés
Simády Béla-emlékverseny, Szeged

Jégkorong
Vb-felkészülési mérkőzés: Magyarország-Oroszország B, Tüskecsarnok 19.00

Kézilabda
Férfi BL, negyeddöntő, visszavágó:
MVM Veszprém – Vardar Szkopje (macedón) 17.30
Tippmix Török Bódog női Magyar Kupa, négyes döntő (Szigetszentmiklós):
elődöntő:
Győri Audi ETO KC – FTC-Rail Cargo Hungaria 12.15
Fehérvár KC-Érd 14.30
K&H férfi liga, rájátszás:
az 1-6. helyért:
Balatonfüred – Grundfos-Tatabánya 18.00
a 7-14. helyért:
Sport36-Komló – Kőnig Trade-Balmazújváros 18.00
Orosháza-Linamar – B.Braun Gyöngyös 18.00
K&H női liga:
rájátszás, a 9-12. helyért:
EUbility Group-Békéscsaba – MTK Budapest 19.00

Kosárlabda
Férfi NB I, a bennmaradásért, 1. mérkőzés:
MAFC-MARSO Nyíregyháza 18.00

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 33. (utolsó) forduló:
Újpest FC-Videoton FC 16.30
Puskás Akadémia-Budapest Honvéd 16.30
Békéscsaba 1912 Előre – DVSC-TEVA 16.30
MTK Budapest-Vasas, Dunaújváros 16.30
Szombathelyi-Swietelsky Haladás – Ferencváros, Sopron 16.30
Diósgyőri VTK-Paksi FC 19.00
Merkantil Bank NB II, 25. forduló:
Dunaújváros-Kisvárda 12.00
Budaörs-Ajka 17.00
Vác-Szeged 17.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Soroksár 19.00
Balmazújváros-Gyirmót 19.00
ZTE FC-Csákvár 19.00
BFC Siófok-Szigetszentmiklós 19.00

Motorsport
Salakmotoros egyéni Eb-elődöntő, Debrecen 14.00

Rali
Miskolc-rali, az ob 2. futama 8.00

Röplabda
Férfi NB I:
a 9-11. helyért:
Szolnoki Főiskola RKSI-DEAC 16.00

Sakk
Női sakkbajnokság, Mándok, 6. forduló, 15.00

Triatlon
Sprinttávú duatlon ob, Kaszó – nők 11.15, férfiak 15.00

Vízilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 9. forduló:
A csoport:
ZF Eger – Primorje Rijeka (horvát) 19.30
B csoport:
A-Híd-OSC-Újbuda – Szolnoki Dózsa-Közgép 20.00

május 1., vasárnap:

Asztalitenisz
Extraliga, négyes döntő, Pécs (Lauber Dezső Sportcsarnok) – bronzmeccsek 10.00, döntők 15.00

Autósport
Nagy Futam, Várkert Bazár 11.00

Evezés
Simády Béla-emlékverseny, Szeged

Extrémsport
Savaria Legio Race extrém futóverseny (helyszíni nevezés 8.00 órától)

Jégkorong
Felkészülési mérkőzés, Kazahsztán-Oroszország B, Tüskecsarnok 19.00

Kézilabda
Tippmix Török Bódog női Magyar Kupa, négyes döntő (Szigetszentmiklós):
a 3. helyért 15.45
döntő 18.00

Sakk
Női sakkbajnokság, Mándok, 7. forduló, 15.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
A 7. helyért, 3. mérkőzés (ha szükséges):
RacioNet Honvéd – VasasPlaket 18.00

– MTI –



Sporthírek






hirdetés