Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

április 23., szombat:

Atlétika
Iskolai mezeifutó-vb, Margitsziget, 10.00

Autósport
Túraautó-világbajnokság, Mogyoród (Hungaroring), időmérő edzés

Kajak-kenu
Tájékoztató verseny, Szolnok 9.00

Kerékpár
V4 nemzetközi verseny, Budapest-Pannonhalma, 176 km, lassú rajt: 12.00, WestEnd, éles rajt: 12.25, Szépjuhászné, cél: Pannonhalma, Apátság

Kézilabda
K&H férfi liga:
rájátszás:
1-6. helyért:
MOL-Pick Szeged – Balatonfüred 18.00
7-14. helyért:
Orosháza-Linamar – Kőnig-Trade Balmazújváros 18.00
PLER-Budapest – Mezőkövesd 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz:
felsőház:
Atomerőmű SE – TLI-Alba Fehérvár 18.00
Egis Körmend-Szolnoki Olaj KK 18.00
középház:
Falco-Trend Optika KC Szombathely – PVSK-PANNONPOWER 18.00
KTE-Duna Aszfalt – Sopron KC 18.00
alsóház:
MAFC – Naturtex-SZTE-Szedeák 18.00
MARSO Nyíregyháza – JP-TOP COP Jászberény 18.00
Női NB I:
a 3. helyért, 2. mérkőzés:
PINKK-Pécsi 424 – Aluinvent DVTK Miskolc 18.00
a 7. helyért, 2. mérkőzés:
ZTE Noi Kosárlabda Klub – Atomeromu KSC Szekszárd 17.00

Labdarúgás:
OTP Bank Liga, 32. forduló:
Videoton FC-MTK Budapest, Felcsút 18.00
Paksi FC – Szombathelyi-Swietelsky Haladás 18.00
Budapest Honvéd-Békéscsaba 1912 Előre 18.00
Vasas-Puskás Akadémia 18.00
DVSC-TEVA – Diósgyőri VTK 18.00
Ferencváros-Újpest FC 20.30
Merkantil Bank NB II, 24. forduló:
Szeged-Dunaújváros, Gyula 17.00
Soroksár-Budaörs 17.00
Swietelsky-Soproni VSE – BFC Siófok 19.00
Szolnoki MÁV FC-ZTE FC 19.00
Csákvár-Balmazújváros 19.00
Gyirmót-Vác 19.00

Röplabda
Férfi NB I:
döntő, 2. mérkőzés:
Vegyész RC-Kazincbarcika – Fino Kaposvár SE 11.00
az 5. helyért, 2. mérkőzés:
Dunaferr SE – MAFC-BME 16.00
a 9-11. helyért:
PTE-PEAC C-DOKI – Szolnoki Főiskola RKSI 16.00
Női NB I:
A 3. helyért, 2. mérkőzés:
UTE – Jászberényi RK 18.00
A 9-12. helyért:
Budaörsi DSE-TFSE 17.00

Vízilabda
E.ON férfi ob I:
Középszakasz, felsőház:
ContiTech-Szeged-Diapolo – RacioNet Honvéd 17.00
BVSC-Wáberer Hungária-Zugló – VasasPlaket 17.00
FTC-PQS Waterpolo – ZF-Eger 18.00
A-Híd OSC Újbuda – Szolnoki Dózsa-Közgép 19.00
Középszakasz, alsóház:
EBP Tatabánya – KSI SE 16.00
PannErgy-MVLC – Debreceni VSE 19.00
PVSK-Mecsek Fűszért – Valdor Szentes 19.00

április 24., vasárnap:

Autósport
Túraautó-világbajnokság, Mogyoród (Hungaroring), 5. és 6. futam

Kajak-kenu
Tájékoztató verseny, Szolnok 9.00

Kézilabda
K&H férfi liga:
rájátszás, 7-14. helyért:
Eger SBS-Eszterházy – Cegléd 17.00
B.Braun Gyöngyös – Sport36-Komló 18.00
Női NB I, elődöntő, első mérkőzés:
Győri Audi ETO KC – Érd 18.00
Az 5-8. helyért, 1. mérkőzés:
Dunaújvárosi Kohász KA – Ipress Center-Vác 17.00

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 24. forduló:
Kisvárda-Mezőkövesd Zsóry FC 15.15
Ajka-Szigetszentmiklós 17.00

Röplabda
Férfi NB I, a 3. helyért, 2. mérkőzés:
Dág KSE-Kecskeméti RC 18.00 Női NB I, a 9-12. helyért:
Pincelakat RÖPKE SE-Albrecht MVSC MVSI 17.00

– MTI –








hirdetés