Hétvégi országos sportműsor

Budapest – A fontosabb hétvégi hazai sportesemények:

április 16., szombat:

Kézilabda
Férfi MK, négyes döntő (Debrecen)
elődöntő:
MOL-Pick Szeged – Mezőkövesd 12.00
MVM Veszprém-Balatonfüred 14.00
K&H női liga:
negyeddöntő, visszavágó:
Ipress Center-Vác – FTC-Rail Cargo Hungaria 18.00
rájátszás, a 9-12. helyért:
Budaörs-MTK Budapest 18.00

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz:
felsőház:
TLI-Alba Fehérvár – Szolnoki Olaj KK 18.00
Atomerőmű SE – Zalakerámia ZTE KK 18.00
középház:
Falco-Trend Optika KC Szombathely – Kaposvári KK 18.00
alsóház:
JP-TOP COP Jászberény – MAFC 18.00
Női NB I, elődöntő, 3. mérkőzés :
Aluinvent DVTK Miskolc-CMB CARGO UNI Győr 18.30

Labdarúgás
OTP Bank Liga, 30. forduló:
Paksi FC-Videoton FC 18.00
Budapest Honvéd – Szombathelyi-Swietelsky Haladás 18.00
Vasas-Diósgyőri VTK 18.00
Puskás Akadémia-Békéscsaba 1912 Előre 18.00
DVSC-TEVA – Újpest FC 18.00
Ferencváros-MTK Budapest 20.30
Merkantil Bank NB II, 23. forduló:
Szigetszentmiklós-Soroksár 17.00
Budaörs-Kisvárda 17.00
Vác-Csákvár 17.00
BFC Siófok-Ajka 19.00
Dunaújváros-Gyirmót 19.00
Mezőkövesd Zsóry FC-Szeged 19.00
Balmazújváros-Szolnoki MÁV FC 19.00

Ökölvívás
Magyar Ring profi gála, Millenáris, 19.00

Öttusa
Világkupaverseny, Kecskemét – női döntő 9.00 (Messzi István Sportcsarnok, Kecskeméti Sportuszoda, Benkó Zoltán Szabadidő Központ)

Röplabda
Férfi NB I
az 5. helyért, első mérkőzés:
MAFC-BME – Dunaferr SE 17.00
a 7. helyért, első mérkőzés:
Pénzügyőr SE – Sümegi RE 17.00
Női NB I
a 3. helyért, első mérkőzés:
UTE-Jászberényi RK 18.00
az 5. helyért, első mérkőzés:
MTK Budapest-TEVA Gödöllői RC 17.00

Úszás
Országos bajnokság, Győr – döntők: 16.00

Vízilabda
Férfi Bajnokok Ligája, csoportkör, 8. forduló:
B csoport:
Szolnoki Dózsa-Közgép – Jug Dubrovnik (horvát) 18.30
E.ON férfi ob I:
középszakasz, alsóház:
KSI SE – Valdor Szentes 11.00
EBP Tatabánya – PVSK-Mecsek Fűszért 16.00
PannErgy-MVLC – UVSE-Hunguest Hotels 16.00
Debreceni VSE – Kaposvár 17.00

április 17., vasárnap:

Kézilabda
Férfi MK, négyesdöntő (Debrecen)
a 3. helyért 13.45
döntő 16.00

Kosárlabda
Férfi NB I, középszakasz, középház:
PVSK-PANNONPOWER – Sopron KC 18.00

Labdarúgás
Merkantil Bank NB II, 23. forduló:
ZTE FC – Swietelsky-Soproni VSE 18.00

Öttusa
Világkupaverseny, Kecskemét – férfi döntő 9.00 (Messzi István Sportcsarnok, Kecskeméti Sportuszoda, Benkó Zoltán Szabadidő Központ)

Röplabda
Férfi NB I
a 9-11. helyért:
DEAC – PTE-PEAC C-DOKI 17.00
Női NB I
a 9-12. helyért:
Albrecht-MVSC-MVSI – TFSE 17.00
Pincelakat RÖPKE SE-Budaörsi DSE 17.00

Szabadidősport
31. Telekom Vivicittá városvédő futás, Margitsziget, 9.00

– MTI –








hirdetés